2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yani öyle bir duruma geldik ki konusurken birbirimizi duymuyoruz bazen. Şuan uyudu başımızı dinliyoruz resmen

Benimki de birkac hafta once ayni boyleydi hatta buraya yazmistim surelli ciglik atiyor diye. Simdi onu birakti durmadan meme diyor. Hamilelik gunlugunuz dogruysa tam sizinle ayni zamanlarda bagiriyomus :)

Benimki de birkac hafta once ayni boyleydi hatta buraya yazmistim surelli ciglik atiyor diye. Simdi onu birakti durmadan meme diyor. Hamilelik gunlugunuz dogruysa tam sizinle ayni zamanlarda bagiriyomus :)
Evet gunlüğüm dogru. Ya tabi internete yazınca felaket tellallığı yapıyor korktum ben de

Ama sanki yediğini ne unu 3 ısırık haftada 3 gün. ver bir şey olmaz. Ben bir de salça aldım tuzsuz sen de alabilirsin
Benim bebekte reflü var bir de, araştırdım iştahsızlık yapıyor. Doktor lansor verdi. Bir ay sonra bakalım belki iştahı artar
Bugün ilk gündüz uykusuna erken yattı uyansın pankek işini deneyeceğim çok heyecanlıyım bakalım ne yapacak

Ohoo çığlık, yey yey yey gibi sesler ile geçiyor bizim de kardeşim şunun yüzünden seninle konuşamıyoruz diyor telefonda, üst kat arada balkondan sesleniyor inip seni yiyeceğiz bak diye biz balkonda çay içerken bizimki kendinden geçiyor çünkü

Ama sanki yediğini ne unu 3 ısırık haftada 3 gün. ver bir şey olmaz. Ben bir de salça aldım tuzsuz sen de alabilirsin
Ben salçayı kendim yaptım tabi cok az bişey bozulur diye tuz yok diye.3-4 tane domatesi soydum, küp küp doğradim iyi pişirdim 30dk ya da üzeri. Sonra onu sizgvsten geçirdim. Dün aksam mantar yaptım az z.yagda kapya biber ve mantarı kavurup iyicr pişirdim bide tabi yaptığım salcadan koydum üzerine kekik attim. İlk defa ne zamandan beri yedi biraz ama sabah kahvaltıda cok minik yumurta sarısı yedi. Valla besin reddi olmuş anlaşılan bakakim inşallah düzelir. Öğlen yemeklerini muhallebi tarzi yapacam bu ara,bambala marka zencefili tarçınlı kurabiye aldim.muhallebinib icinr iki tane kırdım muzlu yaptım azda pekmez insallah yer bakalim

Pankeki nasil yapıyorsunuz ben , yumurta, muz, az pekmez ve buğday unuyla yapmıştım ilk yaptığında cok yemişti sonra bir daha yemedi

Çok şükür iyiler benimkilerde.buyuk kız anaokuluna gidiyor bu yıl da. Küçük kız büyümeye çalışıyor. Ben evde yarış atı gibi koşturuyorum. Hayat telaşı sağlık olsun yeter ki. Allah yardımcın olsun. İpek e babaanne mi bakıyor devam mı?

Çok emek ediyorsun inşallah seni üzmez bebiş

Ben de kapya biberden yaptım salça. Biberleri kaynatıp rondodan geçirdim, sonra da süzdüm. Tuz olmadığı için küpler halinde buzluğa attım. Tek tek çıkarıyorum kullanacağım zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…