2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Hanımefendi et istiyormuş hele bakın onca yemeğe burun kıvırdı bugün biraz havuç, soğan, sarımsak rende yapıp zeytinyağı ile kavurdum bir bardak et suyu biraz pirinç kimyon karabiber biraz et küçük küçük küçük yaptım pişti pilav gibi o malzemeler ile bir yemek kaşığı kadar yedi bizimki için bu büyük bir ölçü

Oy maşallah kıyma denemiş miydin ver et ver eline ne yiyorsa ver

Gözünüz aydın bütün bebekler güzel güzel yesinler, güzel güzel uyusunlar

Benim bidigimda emme diye sesleniyor emmek istediğinde
Yerim ben onlari..
Bugün oynuyorduk oyuncak bir ayi var ,ben güya onu uyutuyorm kucağıma aldım yatırdım ay bebişim resmen kıskandı koştu geldi ayiyi atti mememe yattı. Sonra yanlış anlamasın diye yere yatırdım ee eee filan dedim.

Kızlar sey soracam bugün yaptığımız muhallebiyi yarın verebilir mıyız. Bugün kaldi kapaklı mama kabına koydum buzdolabına koydum. Eğer verilirse yarın vermeyi düşünüyorum.

KIzlar bisi merak ediyorum, bnm oglan bu ayin 27sinde 8 aylik oluyor..simdiden baslandi kardes düsünüyomusn diye sorular..sizler neler düsünüyosunuz

KIzlar bisi merak ediyorum, bnm oglan bu ayin 27sinde 8 aylik oluyor..simdiden baslandi kardes düsünüyomusn diye sorular..sizler neler düsünüyosunuz
Zaten ikinci çocuğum ama olmadan önce kardeş yap diyenlerin agzına kürekle vurmak istiyordum bu karar anne babaya hatta bence sadece anneye aittir.

Akrabalardan uzak yaşadığım için şanslı olduğumu düşünüyorum böyle şeyler okuyunca. Ne kadar ayıp bir insanın özelini böyle rahatça sormak.

Tam çocuk 1. Sınıf zorluğunu bile atlatmış ayağına sıkmışsın kardeşlik güzel bakabilecek kuvveti olan herkesi tebrik ediyorum ben no
İki çocuklu olarak pertim tüm gün ayaktayım menüsküs yirtigim var ağrım çok. Çocuk işi mesakattli iş analık zor. Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah hepsine.iyikide olmuşlar bugünlerde geçecek elbet.
Şuan ikiside hasta küçük ateşlendi gece büyük öksürük nöbeti uyku sıfır hepimizde.
Kızlar anestezi komple uyutma ile diş yaptıran oldu mu ya çocuğuna yada etrafında yaptıran oldu mu

Arkadaşımın oğlu yaptırdı , yenilerde bir sürü dişinde bir şeyler oldu dolgu çekim vs . Korkacak bir şey yok sadece 2 gün biraz sersem olmuştu çocuk

Allah kolaylık versin anam ne diyim tazının arkasından kendim ettim kendim buldum şarkısı çalıyor sanki

Ben gebelik zehirlenmesi gecirdim, tasikardi ataklari yasadim surekli olumden donduk cocuk da ben de o yuzden kimse soramiyor hamileligim boyle gecmeseydi belki dusunurdum ama simdi asla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…