2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
O da ise yaramadı maalesef doğduğundan beri pislikle savaşıyoruz ablasında bu kadar sorun yoktu ya of ne zormuş
Bizim bebişin poposu pişikti kanıyordu , birçok sey kullandık ama en son oksiznc diye bir pişik kremi geçirdi.
Klasik arko krem duymuştum onuda aldım geçmezse deneyecktim, geçti birde normal marketten bebeten pisik kremi almıs onda da cinko var oda iyi gelmsti.
Birde salataya bile limon siksak etkiliyor

Tövbe de biz şuan alakasız bir şekilde emmemek için ağlama nöbetindeyiz dedikleri meme reddi işi başlıyor galiba 🤦‍♀️
Belki gazı vardır. Ama benim sipacikta emmiyor yani ağlıyor emmek için 5 dkdaz az ve sütüm azaldı sanirim. Daha meme reddi yaşamadık. Abisi mahvetmisti geze geze, hoplaya zıplaya, ağlayarak emziriyordum.. dişi çıktığında reddetmisti.birdr o zamanda ısırıyordu kanatmisti hep meme ucunu. O şükür 2 yaşına kadar emmişti ama bunu bilemiyorum.sutum azaldi resmen emmedigi icin

Belki gazı vardır. Ama benim sipacikta emmiyor yani ağlıyor emmek için 5 dkdaz az ve sütüm azaldı sanirim. Daha meme reddi yaşamadık. Abisi mahvetmisti geze geze, hoplaya zıplaya, ağlayarak emziriyordum.. dişi çıktığında reddetmisti.birdr o zamanda ısırıyordu kanatmisti hep meme ucunu. O şükür 2 yaşına kadar emmişti ama bunu bilemiyorum.sutum azaldi resmen emmedigi icin
Benim gece bir tarafı emdi ama uyudu sıra diğer tarafa geldi yok iki sıradır o tarafı kavga dövüş az çekip bırakıyor 🤦‍♀️

Kızlar uyanir uyanmaz hemen emziriyor musunuz? Ben uyanınca hemen emziriyorum tabi baya sürüyor emmedigi icin 1 saaten fazla emmesiyle uğraşıyorum

Kızlar uyanir uyanmaz hemen emziriyor musunuz? Ben uyanınca hemen emziriyorum tabi baya sürüyor emmedigi icin 1 saaten fazla emmesiyle uğraşıyorum
Ben uyanır uyanmaz yatağa alıp önce altını değiştiriyorum az bile olsa sevmiyor çünkü sonra zaten üstünü giyerken başlardı heyecanlanmaya direk emerdi bu geceye kadar, bu gece hem ağlıyor hem iki çekiyor derken çok saçma bir durum oldu ya hele bir tarafta tam cinnet geçirdi şuan uyuyor inşallah devam etmez

Ben uyanır uyanmaz yatağa alıp önce altını değiştiriyorum az bile olsa sevmiyor çünkü sonra azaten üstünü giyerken başlardı heyecanlanmaya direk emerdi bu geceye kadar, bu gece hem ağlıyor hem iki çekiyor derken çok saçma bir durum oldu ya hele bir tarafta tam cinnet geçirdi şuan uyuyor inşallah devam etmez
İnşallah devam etmez. Ben altını değiştirmiyorum . emerken kaka yapiyor , direk memeyi veriyorum zaten bir alıyor daha sonra almıyor. Üstü hep ıslanıyor sütü çıkarıyor. Eliyle itiyor süt azalacak bu gidişle. Sabah 4 de uyandi ama memem kocaman taş olmuş az emdi sütü sağdım, ama hepsini boşaltmadim biberon, 160 cc onu doldurdum ikinciye geçmedim zor oluyor gece sağmasi.

Banyo sonrasında vücuduna zeytinyağı ile masaj yapıyorum . Sadece makatta pişiğimiz oldu. Kaka yaparken zorlandı sanırım. Normalde sudocrem kullanıyorum. 2 gün bepanthol kullanınca geçti. Alt değişirken de bazen bacaklara, karnına, koltuk altına, kaşına, kulak arkasına zeytinyağı sürüyorum.
Zeytinyağıni da deneyim teşekkür ederim 🙏

İnşallah devam etmez. Ben altını değiştirmiyorum . emerken kaka yapiyor , direk memeyi veriyorum zaten bir alıyor daha sonra almıyor. Üstü hep ıslanıyor sütü çıkarıyor. Eliyle itiyor süt azalacak bu gidişle. Sabah 4 de uyandi ama memem kocaman taş olmuş az emdi sütü sağdım, ama hepsini boşaltmadim biberon, 160 cc onu doldurdum ikinciye geçmedim zor oluyor gece sağmasi.
Çok şükür güç bela emdirip boşalttım bide en sıkıntı göğsüm mastit olunca hep o oluyor emmese sağsam bile illa ayarı bozuluyor sonra, gece gerçekten sağım yapmak zor ya yorgunluk ile iyice zor

Merhabalar hanımlar sigortalılar doğum parası aldınız mı ne kadar yatıyor ve nereden çekiyoruz ben ilk defa çekeceğim işveren de bilmiyor

Benim kızım ucu büyük olan sol göğsümü almamaya diğerini de sürekli iki emip bırakmaya başladı meme reddi böyle başlıyor sanırım ne yapabilirim bu konuda sütüm de azaldı

X