2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bebeğim az önce beyaz yediği sütleri kustu, üstüne de sapsarı kustu. Midede ne varsa cıkardı. Neden sarı kusar ki. Acile gitmeli miyim acaba. Öğlen kakasını yapmıştı. Normaldi. Ben de antibiyotik kullanıyorum sabah akşam. Ondan mı acaba
Tam sarı olduğuna emin misin bazen beyaz örtü üstünde gözümüze öyle geliyor, ben mastit olduğum için antibiyotik kullandım ama sarı kusmadı yine de mastit olduğum tarafı emince aşırı olmasa da biraz kusuyordu kesik kesik artık tadı mı değişmişti bilmiyorum

Eşim de deprem bölgesine gidiyor tek başıma nasıl yapacağım 😭 sabah bir ton ağladım birkaç gün yazmasam bilin ki açlıktan öldüm
Eşinizin mesleği nedir? Bizimde polisleri zorunlu gönderiyorlar ama asker bir ark dedi ki 2 yaşından küçük bebeği olanları göndermiyorlar diye. Ben o yüzden rahatım ama belli de olmaz. İnşallah kolaylıkla geçer sizin için.

Allah aşkına bir bebek ne kadar uyanık kalabilir biz bugün rekor kırdık bence sabah 7 den beri uyanigiz en son başını yıkadım 12 de daha yeni uyudu bide hala tam dalmış bile değil kriz geçiriyordum mamasını içiyor gazınida çıkarıyor alttan üstten nesi var bu çocuğun anlamadım bir yerimi ağrıyor kayinvalidem kulağı ağrıyor oyuzdeb uyumuyor dedi ama bilmiyorum nasıl anliyicagim bunu bilen varmi
Agliyor mu peki o aure zarfinda benimde kizim hep uyanikti emerken dalardi onlar gecirirdi gunu doktor aglarsa kivranirsa tavurlarindan hissedersen bisey bir aorun vardir getir derdi kizimda cunku ben çok sasirirdin surekli uyanikti ama aglamazdi sonunda yapisi bu dedi doktor

Allah aşkına bir bebek ne kadar uyanık kalabilir biz bugün rekor kırdık bence sabah 7 den beri uyanigiz en son başını yıkadım 12 de daha yeni uyudu bide hala tam dalmış bile değil kriz geçiriyordum mamasını içiyor gazınida çıkarıyor alttan üstten nesi var bu çocuğun anlamadım bir yerimi ağrıyor kayinvalidem kulağı ağrıyor oyuzdeb uyumuyor dedi ama bilmiyorum nasıl anliyicagim bunu bilen varmi
Bu kayınvalideler neden her çocuk ağladığında kulağı ağrıyor diyo anlamıyorum 🤦 benimkide öyle çocuğun gazı var ağlıyo hemen kulağı mı ağrıyo diyo her ağlamasını ona yoruyo

Tam sarı olduğuna emin misin bazen beyaz örtü üstünde gözümüze öyle geliyor, ben mastit olduğum için antibiyotik kullandım ama sarı kusmadı yine de mastit olduğum tarafı emince aşırı olmasa da biraz kusuyordu kesik kesik artık tadı mı değişmişti bilmiyorum
Eminim. Kaka sarısı ile aynı renkte. Üstüne çok az emzirdim. Kusunca yorgun düştü, uyuyor. Acile gitmedim. Ateşi yok şükür.

Kimler nöbette?🤭
Nöbetteki kızçeler el kaldırın🙋‍♀️
Benimki bence bu gece sinir krizi geçirdi 😂 şuan düşününce halimize gülüyorum ama gece boyu bı o ağladı bı ben ağladım 😂
Aynı biz 🤦‍♀️bugün kalça ultrasonu var ödüm kopuyor nasıl gideceğiz diye yıkacak ortalığı
Benimki bı yere arabayla giderken sakinlesiyo 😂

Bebeğim az önce beyaz yediği sütleri kustu, üstüne de sapsarı kustu. Midede ne varsa cıkardı. Neden sarı kusar ki. Acile gitmeli miyim acaba. Öğlen kakasını yapmıştı. Normaldi. Ben de antibiyotik kullanıyorum sabah akşam. Ondan mı acaba
Canım sütün yağlı ise sarı kusar endişe etme.
Bariz kötü bı sarı ise bilmiyorum tsbide. On süt değilde yağlı sütü emmisse normal hafif sari çıkarması.

Canım sütün yağlı ise sarı kusar endişe etme.
Bariz kötü bı sarı ise bilmiyorum tsbide. On süt değilde yağlı sütü emmisse normal hafif sari çıkarması.
Beyazı kustu sonra sarı kustu. Annem safra kusmuştur diyor. Bilmeyince korkuyor insan. Pazartesi 2 aylık randevumuz var. Bekliyorum. Soracağım.

Eşinizin mesleği nedir? Bizimde polisleri zorunlu gönderiyorlar ama asker bir ark dedi ki 2 yaşından küçük bebeği olanları göndermiyorlar diye. Ben o yüzden rahatım ama belli de olmaz. İnşallah kolaylıkla geçer sizin için.
Canım polisleri mi 2 yaşından küçük bebesi olanları göndermiyorlar. Benim eşimde polis oda gideceğini söyledi. Sırayla gidiyorlarmis arkadaşları.

Beyazı kustu sonra sarı kustu. Annem safra kusmuştur diyor. Bilmeyince korkuyor insan. Pazartesi 2 aylık randevumuz var. Bekliyorum. Soracağım.
Safra çıkarlar mi bu aylarda bilemedim. Su gibi miydi sarı berrak sarı mi yani. Yoksa kıvamlı mi. Su gibiyse bilemiyorum ama arkası gelirse bir danış tabi doktorunuza

Canım polisleri mi 2 yaşından küçük bebesi olanları göndermiyorlar. Benim eşimde polis oda gideceğini söyledi. Sırayla gidiyorlarmis arkadaşları.
Küçük bebeği olduğunu biliyorlar değil mi? Valla tam bilmemekle birlikte öyle duydum ben. Eşim komiser yardımcısı, yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum ben, inşallah göndermezler küçücük bebeklerle nasıl yalnız kalalım 🥲

Eşim de deprem bölgesine gidiyor tek başıma nasıl yapacağım 😭 sabah bir ton ağladım birkaç gün yazmasam bilin ki açlıktan öldüm
Yalnız misin? Annenler yakınsa orays geç. Benim ailem yurt dışında inşallah seninkiler yakındır.aglama çabucak geçer inşallah zaman

Bizde kalça ultrasonuna gittik bugün. Evden çıktık bı uyudu. Evin kapısının önüne geldik uyandı ya sensörlü bu bebeler. Şimdiden dışarıyı istiyor Allah'tan havalar ısındı şimdi markete gitcem dolaşmaya hem uyur. Evde işler bekliyor bisuru ama yapamıyorum bari gezeyim 😄

Kulağı ağrıdigini nasıl anlamış? Benimki de tüm gün yalandan uyuyor 10 dk dalgın sonrası mızmız ardı aşırı ağlama. Kelin ilacı yok ki 2. Çocuk ama bişey bilmez gibi oldum
Ya gazını almaya çalışırken kendini geriye atıyor hep bide başını omzumdayken sürekli sürtuyor başını omzuma oda bu çocuğun kulağı ağrıyor dedi oyuzden zaten uyumadı sabaha kadar sürekli ses çıkarıyordu yatağında biraz uyuduğunda inan benim ilk kim ne derse acaba mi diyorum kendimi yetersiz hissediyorum bazen . Kirkjni bekliyordum şimdide 3 aylık oluncabduzelir diyorlar bakaljm 3 ayı bekliyicegim bundan sonra😅

Agliyor mu peki o aure zarfinda benimde kizim hep uyanikti emerken dalardi onlar gecirirdi gunu doktor aglarsa kivranirsa tavurlarindan hissedersen bisey bir aorun vardir getir derdi kizimda cunku ben çok sasirirdin surekli uyanikti ama aglamazdi sonunda yapisi bu dedi doktor
Yok işte ağlamıyor sorun orda zaten sürekli uyanık asla uyumuyordu en son kustu zaten sonra başını yıkadım gine uyumadı uyusa da dalmadi uykuya tak anlamıyla ses çıkarıyordu galiba çoğu zman . Galiba benimkinin yapisida o diyip kabul edicem

X