2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kanguru bebek kendine dönük şekilde 6 aydan önce kullanılıyor mu
Tabiki kullanılıyor popo altına destek yapıyorum ben ince battaniyesini top gibi yapıp. bı elimle de arada destekliyorum popodan kaldirip . Ben bugün kv ye öyle gittim hatta bebek arabasını çıkarması zor geldi. 500metre yürüme mesafesi hem gidene kadar yolda uyudu iyi oldu

Peki benmari yapip evden ciksam yine 3* saat disarda kalabilir mi yoksa hemen mi? Sanırım hemen ama yine de sorayım
Termal çantalar var ya ısıyı korumak icin kullanabilirsin. Ama genelde 1 saati gecirmemeye calis canım ya eksime olabilir kusar geri. Tadına bakabilirsin hatta vermeden ben bazen bakiyordum 😁
Kızlar bebitof sürekli kaka yapıyor cıvık bide bez çekiyor ama pişik oldu bu yüzden hametan aldı eşim iyi gelir inşallah doktora mı götürsem ishal mi oldu acaba 😭
Ne kadar surede kac bez yapri canım

Kızlar bebitof sürekli kaka yapıyor cıvık bide bez çekiyor ama pişik oldu bu yüzden hametan aldı eşim iyi gelir inşallah doktora mı götürsem ishal mi oldu acaba 😭
Sürekli derken bağlıyosun hemen mi yapıyor. yoksa alt değiştirirken mi var? Bizim pişik olmuştu 1 haftalıkken kanadı bile hametan hiç fayda etmedi ama sürekli deneyip yeni kremler aldik simdi iyi oldu arada olack gibi oluyor hemrn geçiyor

Allah aşkına bir bebek ne kadar uyanık kalabilir biz bugün rekor kırdık bence sabah 7 den beri uyanigiz en son başını yıkadım 12 de daha yeni uyudu bide hala tam dalmış bile değil kriz geçiriyordum mamasını içiyor gazınida çıkarıyor alttan üstten nesi var bu çocuğun anlamadım bir yerimi ağrıyor kayinvalidem kulağı ağrıyor oyuzdeb uyumuyor dedi ama bilmiyorum nasıl anliyicagim bunu bilen varmi

2 aylık olduk en baştan beri gündüzleri oturma odasında uyudu geceleri yatak odasında önceleri ağladık 5-10 dk sonra oda alıştı ışıklar tamamen kapanınca odaya girince uyuyor uyanmıyor ama 1 hafta baya zordu sabırlı olmanız lazım
Allah aşkına detaylı anlat herşeyiyle.
Mahvoldum gündüz sürekli bağırıyor gecede geç uyuyor.

Allah aşkına bir bebek ne kadar uyanık kalabilir biz bugün rekor kırdık bence sabah 7 den beri uyanigiz en son başını yıkadım 12 de daha yeni uyudu bide hala tam dalmış bile değil kriz geçiriyordum mamasını içiyor gazınida çıkarıyor alttan üstten nesi var bu çocuğun anlamadım bir yerimi ağrıyor kayinvalidem kulağı ağrıyor oyuzdeb uyumuyor dedi ama bilmiyorum nasıl anliyicagim bunu bilen varmi
Kulağı ağrıdigini nasıl anlamış? Benimki de tüm gün yalandan uyuyor 10 dk dalgın sonrası mızmız ardı aşırı ağlama. Kelin ilacı yok ki 2. Çocuk ama bişey bilmez gibi oldum

Benimkide çok az emiyor sagiyorum ve süt saklama poşeti yok 3 gün dolapta tutup döküyorum sütüm azalacak bu gidişle. İlk emiyor uyanınca aç oluyor. Sonra bırakıyor gözüme bakıyor gülüyor. Ağzına alsa memeyi bırakıyor hiç anlamadım.
Kaç günlük oldu kız bakıp gülüp emmicek kadar oldu mu minnoş.
Biberona mi alıştı ki. Keyfi bırakıyorsa toktur diye dsnuyrm

Ben baktım bi damlacık 😂 oğlumda bakmıştım. Yaşlı bi komşu teyze vardı oglumun kolik aglamasını aclıgına yormustu. Sütün acı ondan aglıyo dediydi 😂 ben de dayanamadım baktım tadına. Gayet şekerli süt gibiydi 😂
Ben normalde sütte icmem bakamıyorum o yüzden sanırım bi hos oluyorum düşünunce

Kulağı ağrıdigini nasıl anlamış? Benimki de tüm gün yalandan uyuyor 10 dk dalgın sonrası mızmız ardı aşırı ağlama. Kelin ilacı yok ki 2. Çocuk ama bişey bilmez gibi oldum
Benim de aynı canım max 20 dk uyuyor onu da zor uyutuyorum. Sonrası mızmız. Biliyorum uykudan aglıyor ama imkanı yok dalmıyor. En azından gece 2 ser saat uyuyor ona şükrediyorum.
Kimler nöbette?🤭
Nöbetteki kızçeler el kaldırın🙋‍♀️
Ben ben. 1 de zar zor uyudu şimdi ıyandı

Bebeğim az önce beyaz yediği sütleri kustu, üstüne de sapsarı kustu. Midede ne varsa cıkardı. Neden sarı kusar ki. Acile gitmeli miyim acaba. Öğlen kakasını yapmıştı. Normaldi. Ben de antibiyotik kullanıyorum sabah akşam. Ondan mı acaba

Son düzenleme:
X