2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Günaydın kalp atışı duyacaklar iyi haberlerinizi bekliyoruz 😊🙏
Ben bugün hala kedimle uğraşıyorum dün veterinere gittik serum, iğne vurdular ama hala tam düzelmedi, sürekli uyuyor mahzun mahzun bakıyor yavrum.
çok geçmiş olsun canım onlar da evlat gibi evin bir üyesi onlar hasta olunca sende huzursuz oluyorsun inşallah bir an önce iyileşir

Günaydın kalp atışı duyacaklar iyi haberlerinizi bekliyoruz 😊🙏
Ben bugün hala kedimle uğraşıyorum dün veterinere gittik serum, iğne vurdular ama hala tam düzelmedi, sürekli uyuyor mahzun mahzun bakıyor yavrum.
Kac yasinda canim kedin. Benim de kedim var evde kendim yapiyorum hemen hemen iki kulaginin arasının azıcık aşağısina yapiyorum yani tam enseye degil veteriner buraya da yapabilirsin burayi yalayamaz demişti. Bi de yiyosa eger biraz yogurt versen nasil olur ki acaba

Kızlar bizim burada klimalar açıldı , açıldığı gibi de çarptı beni. Faranjit oldum bademciklerim ağrıyor, gargara yapmak istiyorum ama hamilelikte zararlı olabilir diye yazılmış internette, bilgisi olan var mı?
tuzlu ya da sirkeli suyla kendin evde yapabilirsin canım onlar da iyi gelir

çok geçmiş olsun canım onlar da evlat gibi evin bir üyesi onlar hasta olunca sende huzursuz oluyorsun inşallah bir an önce iyileşir
Çok teşekkürler. Umarım canım valla öyle içi gidiyor insanın.🙏
Kac yasinda canim kedin. Benim de kedim var evde kendim yapiyorum hemen hemen iki kulaginin arasının azıcık aşağısina yapiyorum yani tam enseye degil veteriner buraya da yapabilirsin burayi yalayamaz demişti. Bi de yiyosa eger biraz yogurt versen nasil olur ki acaba
4 yaşına girecek Eylül de.Normalde eşim yapıyordu o İstanbul'a gitti ev işini halletmeye İstanbul'da yaşıyoruz eşimin işinden dolayı Adana'da gelmiştik evi de boşalttık ki en büyük pişmanlığımız.İlk defa ben yapim dedim dış parazitini ondan gördüğüm gibi yaptım.Yanlış yapıyormuşuz demekki bende patladı mevzu. Dün veterinere gitmeden önce zorla sarımsaklı yoğurt yedirdim burnuna sürerek ama çok Bi işe yaramadı bugün denerim yine.

bugün kalp atışı duymaya gidiyor sanırım biz de kalp atışı için gidiyoruz bugün benim de 7+1 inşallah minnaklarımızın kalp atışlarını da duyarız rabbim nasip eder dua edin nolur
İnşallah kuzum duydun mu sen
Birde Kızlar randevu almıştım ama tüp bebekmiş 🙄 kadın doğum değilmiş başka hastaneye yarına aldım hastaneye boşuna gittik 🤦🏻‍♀️ insanın bilmediği şehirde bilmediği hastanede ne kadar zormuş ya

X