2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Doğru çok haklısın 😔 aman sen benim düştüğüm hataya düşme öpmek falan isterlerse tepkini koy sonra hepsi gidiyor biz çekiyoruz biz üzülüyoruz 🤦🏻‍♀️
Aynen canim eşimin ailesi (anne baba abla abisi) uzaktan geldi bı 10 gün kalırlar bize. ben doğmadan once kamera aldim yatak odasında emzirip uyutup orada bırakıyorum canım.benim kayınpeder söyleniyordur kendi kendine anca diğerleri bişey demez. Biraz önce ağlıyor diye aldı geldi kayınvalide oturma odasına şu an misafirlerle birlikte 12 kişi var odada bi on dk durdurdum emcek diye aldım geri getirdim.

Ay korktum ben sizin 21 gün olmuş ya açılır mi bu sürede ins olmaz ben henüz bakamadim bile esim bakıyor pansumam yapıyor . Açılmaz inşallah
Ben nasıl bakcam ya pazartesi acicaklar 🥶 pansuman mi yapicakmisiz bı de. benim eşim yapamaz bakarsa direk bayılır herhalde 🙈 hiç kaldırmiyor midesi ve oğlumda ona çekmiş. Anasinifina gidiyor iç organları öğretiyorlar ödev vermişler çocuğa öğretemedim kısası geliyor görünce 😮

Düzelttim canım 🤭 ama ben bu sayfada yorumların altında kimsede görmüyorum kendimde de
Allah Allah bak bende bu şekilde görünüyor yorumunun altında mavi yazı olarak

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-26-22-20-50-682_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-26-22-20-50-682_com.android.chrome.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 37
Ben nasıl bakcam ya pazartesi acicaklar 🥶 pansuman mi yapicakmisiz bı de. benim eşim yapamaz bakarsa direk bayılır herhalde 🙈 hiç kaldırmiyor midesi ve oğlumda ona çekmiş. Anasinifina gidiyor iç organları öğretiyorlar ödev vermişler çocuğa öğretemedim kısası geliyor görünce 😮
Ben eğilince kendim görüyorum şuan açılan yere annem pansuman yapıyor ama eşim de bakabiliyor o yapmasa o da yapar bıraksalar bende yaparım da güvenmiyorlar 😐acı geçince biraz erken hareketlendim galiba hep ondan oldu benim

Ben eğilince kendim görüyorum şuan açılan yere annem pansuman yapıyor ama eşim de bakabiliyor o yapmasa o da yapar bıraksalar bende yaparım da güvenmiyorlar 😐acı geçince biraz erken hareketlendim galiba hep ondan oldu benim
Senin son durum neydi kaçırdim canım ben. İltihap gibi geldi demiştin gosterebildin mi doktora.
Doktor bol yürü diyor ama evet eğil kalk gerektiren şeyler yapmamak lazım canım.

Senin son durum neydi kaçırdim canım ben. İltihap gibi geldi demiştin gosterebildin mi doktora.
Doktor bol yürü diyor ama evet eğil kalk gerektiren şeyler yapmamak lazım canım.
İşte ben kesin o kısımda bir hata yaptım tam ortada tek dikişlik yer kadar açılma var ordan iltihap geliyor pansuman verdi bir hafta yapcam eğer kapanmazsa dikiş atacak

benim kararim kesin:-D ztn yasimda var bence 32 olcam saglikli bi cocugum olsun allah onun acisini göstermesin ve isteyen herkese nasip etsin ama benden bu kadar:-D yapanlarada helal olsun

Ben kendimi güclü sanirdim ama canim ne tatliymis meger yeni bi sanci gelcek diye ödüm kopuyor hepsi yalanciymis suan rahatim ama dogmasida gerek :-( korkuyorummmm
Ne durumdasin 😁

Kozlar bebekleriniz ne oadar uyanik kaliyor benim 9 gunluk uyudumu mu uyuyor sadece emmeye kalkiyor sonra bir anda uyaniyor 4 5 saat boyunca sadece memede duruyor 5 dakkalik uyumalar oluyor normal mi bilemedim

X