2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar benim en büyük sıkıntım bebeği gece uyandirirken 1 saat uğraşmak emmeye uyandırmak için 1 saat önden başlıyorum durtmeye . Genelde gece 2 saatte bir emzirmeye çalışıyorum siz nasıl yapiyosunuz

Bizim ilk üç gün öyleydi Allahım altını mı açmadık yüzüne su mu sürmedik çok zor kalkıyorlar gerçekten ve kaldırma saati gelince ben bile kotkuyordumşimdi 2.5 saat, 2 saat bazen daha az süre kendi kalkıyor galiba süt gelip emdiği doyduğuna göre kendince uyanıyor bi sağıp bakacağım hatta yetiyor mu diye

Kuzu ben tosunu baya besliyorum kendi uyansın diye beklersem çok beklerim

Ben her saat emziriyorum canım gündüz de her istediğinde, arandığında veriyorum. Sarılık olduğu için çok zor ayıyor hatta gece memeyi ağzına sokana kadar ölüyorum valla her yerini sıkıyoruz ama aymıyor zorla da olsa veriyorum sarılığı geçmesi için

İyi olmanıza çok sevindim cnm sağlıcakla büyüt bebisinitansiyon ile girip cevap vermeyince olumsuz bir durum oldu sandım
İnşallah en kısa zamanda eve de çıkarsınız

Ben 2 saati geçmemeye çalışıyorum. Ama ağlarsa memeyi dayıyorum ilk 1 ay düzensiz olurmuş ne zaman mırıldansa verdim. Krem sürmeme rağmen ağrısı oluyor . Sonraki ay düzene gireriz inşallah. Helak oldum iki meme sürekli açık biraz o biraz bu derken kimsede rahat durmuyor illa beni istiyor. Beni istemesi hoşuma da gidiyor

Geçmiş olsun canım bizde şükür sarılık yok

Ben de öyleydim bugün doktor kendi uyanmasını bekleyebilirsin artık dedi . Uyandırmak çok zordu benim içinde ben ayaklarını gıdıklıyorum

O zaman da hem ev kalabalık olucak (eşimin ailesi gelecek) hem oğlumun ara tatili hem memeler fora gezmekten yatamayacagim ama hadi inşallah.Duzelecegiz inşallah
Ben inanamamıştım nasıl midem yanmıyor diye geceleri ağlıyordum mide yanmasından :) valla meme açık hep ben unutuyorum bazen de evde geziyorum öyle

Ben giremiyorum, bir takım süt problemleri yaşıyorum. Sütüm geldi gibi ama bebeğin bezi dolmuyor kristal turuncu susuzluktan cok canım sıkılıyor. Emziriyorum ,15 cc mama veriyorum olmuyor ya

Altını açıyorum hemencecik uyanıyor.. Bu aralar kendi uyanıyor zaten

Ben de öyleydim bugün doktor kendi uyanmasını bekleyebilirsin artık dedi . Uyandırmak çok zordu benim içinde ben ayaklarını gıdıklıyorum
Senin 2 haftalık benim bir haftaya bende bu duruma geçerim inşallah
Ben giremiyorum, bir takım süt problemleri yaşıyorum. Sütüm geldi gibi ama bebeğin bezi dolmuyor kristal turuncu susuzluktan cok canım sıkılıyor. Emziriyorum ,15 cc mama veriyorum olmuyor ya
15 az degilmi kuzu
Altını açıyorum hemencecik uyanıyor.. Bu aralar kendi uyanıyor zaten
Ay onada bağışıklık kazandı artık onada uyanmiyor

Senin 2 haftalık benim bir haftaya bende bu duruma geçerim inşallah

15 az degilmi kuzu

Ay onada bağışıklık kazandı artık onada uyanmiyor
Ya hastanede 10 vermişlerdi. Ben sormuştum yenidoğan bebek doyar dedi bazen almıyor enjektörle veriyoruz. Şimdi damlalık aldim. kaç cc olmalı?

Ya son 3 günüm kaldı bebiş doğmadan dinlenmenin tadını çıkarayım yatayım uzanayim diyorum yookk yatar yatmaz mide asidi çıkıyor yukarıya alev alev yakiyor Nolurdu biraz müsade etse de uzansam.
Off sorma canım sormaaa yanıyok cayır cayır bazen diyorum ki iyi ki yemek borum erimiyo bu asitten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…