2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar moralim çok bozuk. Benim oğlan hasta oldu grip... Sabahtan beri burun akıntısı, hapşırma... Ipege gececek diye çok korkuyorum üstelik benim de vücudum ağrımaya başladı iyiden moralim bozuldu
Maskeyle dolaş kuzum bebisi emzirirken doktor grip olursan hemen maskeni tak dedi bana

Niye bu kadar karamsar düşünüyorsun ki canım doktorun ne güzel demiş bak rahatlatmıs seni. Akışına bırak biraz rahat ol. Yüzdük yüzdük kuyruguna geldik. Bırak kendisi ne zaman gelmek isterse o zaman gelsin. Kilodan da korkma. Doktor seni de bebeği de riske atmaz sorun görürse alır hemen sezeryana. 38+3 de 4 kilo normal dogurmus biri olarak diyorum bunu . Ben de korkuyordum kilosu yüksek bas cevresi geniş doguramam diyordum. Doktorum bana guven dedi hep.

Kızlar moralim çok bozuk. Benim oğlan hasta oldu grip... Sabahtan beri burun akıntısı, hapşırma... Ipege gececek diye çok korkuyorum üstelik benim de vücudum ağrımaya başladı iyiden moralim bozuldu
Maske tak bol sıvı tuket canım. Arkadaşım yenş dogum yapmısken Covit oldu emzirirken maske kullandı hep. Bi süre de bebeği ayrı odada uyutup baktı. Şükür atlattılar bebişe geçmedi.

Maske tak bol sıvı tuket canım. Arkadaşım yenş dogum yapmısken Covit oldu emzirirken maske kullandı hep. Bi süre de bebeği ayrı odada uyutup baktı. Şükür atlattılar bebişe geçmedi.
Kuzu ben iyiyim şimdilik benim oğlan hasta yanımdan ayrılmıyor bebekle aynı odada ne yapacagim bilmiyorum

Canım benzer durumdayız bizim doktorda 4 kiloyu bulursa sezeryan diyo.ama her hafta aynı hızda büyümüyor ya şansa yavaşlarsa kilo alması normal doğum nasıl sağlıklı olcaksa bebiş içinde bizim içinde öyle gelsinler ya süreç gösterecek

Canım babası izin alsa biraz o ilgilense abiyle siz de hem dinlenirsiniz hem de bebeği biraz uzak tutarsın
Babamiz iznini bebek doğduğunda kullandı bir de oğlumda 3.5 yaşında küçük benden ayrılmıyor hasta olunca daha çok bana yanaşiyor. Resmen arada kaldım

Canım 4 kg yi geçince doktorlar normale çok sıcak bakmıyor ama annem şişman bebek daha kolay doğuyor güçlü oluyor kendini daha kuvvetli itiyor derdi, ultrason cihazı doğru göstermiyor bence benim büyük oğluma 4,7 kilo dedi doktor 4,2 kg doğdu sonrada 3900 lere kadar düştü doğumdan sonra

Aha eğer normal olmaz ise 39 da sezeryan diyen bir kişi daha işin şakası sen ve minnak için en sağlıklı hangisi olacaksa o olsun ben çünkü iki türlü doğumu da yapmadım bişey diyemiyorum

Canım gecmid olsun bebeği ayrı odada tutmaya çalış sen. Sana gecersede maske tak.
Ypck bişey yok babaaneye mi gobdersen bikac gün oğlanı. Sensiz durursa tabi
Bensiz durmuyor burada klima ile ısınıyoruz klimanın olmadığı odalar soğuk ne yazık ki başka oda mümkün değil oglandl benden de ayrılmıyor bebeğimi babanneye bıraksam dedim ona da eşim kabul etmedi

Kızlar o kadar kötüyüm ki şu 2 gündür çocuk her emdiğinde kusuyor göğüsümü verince öğürüyor sağıyorum sütüm yetmiyor mecburen mamaya başladım yetemiyorum diye ağlamakla geçiyor günlerim sağdığım sütü de içiyor kusuyor sabah yan yatmasına rağmen allahtan uyanıktım bir kustu hemen yüz üstü yukarıda tuttum üstü başı saçı her yer anne sütü sağdığım boğuluyordu iyice panik oldum nefes alıyor mu kusar mı yan yatırmama rağmen yine yutar mı sütümü niye kusuyor diye diye şimdi süt tahlili yaptırcam 11 inde bakalım ne çıkacak

Canım reflü olabilir bir baktir çocuğa da. Allah ysrdimcin olsun insallah uzun sürmez.Ama unutma bu bir süreç geçecek.kendini yipratmadan çözüm yoluna git napican her bebek ayrı oluyor hiçbirinin derdi birine bnzemiyor bazen. Kimi kabız kimi gazlı kimi reflü kimi kolik. Rabbim dermansız dert vermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…