2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İlk transferin 19. Günü gittim alttan baktı hem bebeği hem keseyi gördü.En son geçen hafta salı gittim .alttan bakacakti kızımda girince karından baktı bizim bebis rahmin arkalarına yerleşmiş zor gördü ama kalbi atıyordu belli oluyordu 🥹aynen rabbim izin verirse bayram hediyesi olacak bize 🥰
İnşallah bende görürüm bu hafta 🙏😭

yaş 37 🙈 aynen zaten riskli çıkacağını düşünüyorum ama ikili testte bir yaş faktörü bir de normal risk diye iki farklı risk oluyormuş herlde. belki bu şekilde ayrı değerlendirilebiliyorsa dedim ama işte doktora sorup netleştireceğim. siz ne zaman yaptıracaksınız fetali?
Cuma günü 10+3 oluyorum, o gün çağırdı doktorum kan vermek için. 10 günde de sonuç çıkacak dedi

NASIL YAPILIYOR ACABA :)
Normal dikis ipine geciriyorsunuz yuzugu igneye yaptigimiz gibi sonra gobegin ustune saliyorsunuz yuzugu iple sarkitarak hic hareket ettirmeyin o kendi kendine hareket etmeye basliyor . Erkekte ileri geri kizda daire ciziyor kocaman. Maksat eglence ama tutan cok var .

Bana oğlumda 12.haftada kıza benziyo çıkıntı yok gibi şu an ama bu kesin değil bekleyelim kesin konuşmak için dedi, 14.hafta baya pipi vardı 😁
Beni erkek olduğuna inandırmak üzeresiniz😅
Ayy insallah hayirlisi olsun gonlune gore olsun 😍 ultrason resmi var miydi senin buraya atmis miydin 🌸
Atmıştım kuzum tekrar atayım

Eklentiler

• IMG-20220907-WA0000.jpeg
    IMG-20220907-WA0000.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 47
Ben pek sevmem ailemizde de yok zaten ama kızımın 12. Hafta ultrasonunda da duzmus cidden; bu da erkekse çıkık alından ayırt edilebiliyor yani demek ki derim🙈
Çıkık alna mecburen kahkül kesicen; ben de kahkul ile oluyorum 15 yaşında 😅😅 renkler ve zevkler iste. Benim kızım olsa çıkık alınlı olma şansı hiç yok zaten sanırım biz tamamen koreli gibiyiz tip olarak🤣

çıkık alından kastım geniş alın değil ama sen bence öyle düşünüyorsun
bak şimdi şu kızın alnı nasıl belirgin nasıl ortada

candice.PNG

Yicek ekmeği varsa yer çok şükür bebeğin senle .benim sadece gaz vardı karnım taş gibiydi 8. Gün öğrendim .transferden öncede sonrada hiç şunu yiyim diye dikkat etmedim sadece ananas aldım onu yedim .ağrım sızım yok ama ağzım zehir gibi aci sürekli migdem bulaniyor .yaşam kalitem düştü .su bile içmek gelmiyor içimden migdemi bulandırıyor
Ananas ta rahim kasılması yapıyor bildiğim kadarıyla bu sürecte önermiyorlar.
İlaçlardan dolayı mide bulantısı yasıyosun bende biraz,mide bılantısı var ama bı kdr erken dönemde bulantı olmuyor genelde biİm ilaçlar bulantı yapıyo.
İnşallah herşey yolunda gider.

Çin takvimi kullaniyormusunuz benim 3 çocuğumda da doğru çıktı

Bende şimdi yaptım şu yuzuk testini resmen daireler çizdi Çin takvimi Rus takvimi benim rüyalarım çevremdekilerin rüyaları hep kiz olacağı yönünde iş bitek doktora kaldı :KK70:

X