2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Oyy maşallah Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsiiinn

Kizlar testimin simdiki hali tam atacaktim

Eklentiler

• 20220720_001623.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 360
Kızlar merhaba geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay hafif akıntım oldu kahverengi açık pembe. Adet olcam sandım bir türlü gelmedi. Testimin fotoğrafını atıyorum. Ne yapmalıyım akıntılarım devam ediyo az az normal mi?

Eklentiler

• image.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 354
Cnm beta degerin 0 olana kadar testin pozitif cikar ..benim 40 gunde sifirlanmisti dr demisti de.

Sıfırlanmıştı ama canım geçen ay baktırmıstım
Seninki zaten cok bariz bence mutlaka bir kan testi yaptir, degerden zaten anlarsin gecen ayki kimyasal ile iliskili olup olmadigini. Ama gecen ay sifirlanmissa gercekten hayirli olsun diyebiliriz

Seninki zaten cok bariz bence mutlaka bir kan testi yaptir, degerden zaten anlarsin gecen ayki kimyasal ile iliskili olup olmadigini. Ama gecen ay sifirlanmissa gercekten hayirli olsun diyebiliriz
Kan testi verdim canım çok teşekkür ediyorum umarım güzel çıkar ve katlanır

Merhaba canım bende geçen ay düşük yaptım 5 haftalık sadece keseydi ve kanamayla birlikte bir kerede düştü. Doktor ara vermeden sen hazır olduğunda tekrar hamile kalabilirsin tertemiz dedi. Benim sorum konuşmalarınızdan dikkatimi çekti tekrar beta verip 0 lanmış olmasına bakmak mı gerekiyor. İlk kez duydum doktorum da beni hiç bu konuda bilgilendirmedi.

En azından düşüyor mu bakmak gerekiyor canım galiba benim 16 ydı beta değerim iki gün sonra 3.94 e düştü doktor tamam sıkıntı yok demişti umarım en yakın zamanda güzel haberleri alırsın sen de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…