2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bu olay benimde 2 defa başıma geldi ikisi de tesadüf olamaz herhalde cnm iki kere ilk muayene de vajinal muayene oldum eve geldim lekelenme oldu ertesi gün yoğun kanama düşük oldu genetik taramalı tup bdbekti muayene de bebegi gorduk kese sekli ve yeri cok guzeldi bebegin kromozmlarinda sıkıntı yoktu progestan kullanıyordum ve kan sulandirici da kullanıyordu m en son ki kurtajimda da düşmedi ama yine vajinal muayene oldum ve ertesi gün yine kanama ile acillik oldum onu düşürmedim ama kalp durmasindan kaybettim simdi bu tabloda ben ilk haftalarda vajinal muayene zararsız diyemiyorum en azından herkes için aynı değil
Sizin ikisi de tesaduf olduğunu düşünüyorum çünkü benim de böyle bir endişem vardı. Doktorum demisti ki. Bu cihaz rahmin içine ya da bebeğe ulaşmıyor. Rahim ağzından bakılıyor dedi.
Bir de bebekle ilgili ya da rahim içiyle ilgili yolunda gitmeyen durum olur ise vajinal ultrason ilk haftalarda daha net teşhis koyduğu için daha sağlıklı oluyor. Yine de herkesin tercihi kendisine. Kimseyi sorgulamak bize düşmez 😊

Herkese merhaba ☀️
2019 nisan (doğumdan sonra bebeğimi kaybettim)
2020 Temmuz annesi ve hayırlısıyla tekrardan 2023 nisan annesi oluyorum galiba.
Hali hazırda bir melek ve 24,5 aylık hareketli bir bebe annesiyim 🌝
Çok çok sürprizdi öğreneli 3-4 saat oldu şoktan çıkmaya çalışıyorum 😬
Tahmini doğum 27 nisan gözüküyor tabi sezaryen olacağı için ortalama 20 nisan diyelim 🙏

Hep göz boyama işte bu daha iyi ama yakınsa bide bı gidip görüşülebilr aslında. şahsen devlette doğurmayi düşünüyorum nedense hiç özellere güvenim yok benim bir tek diş de özel doktor arıyorum 🙊
Canım devlet bana da güvenilir geliyor. Hatta çam sakurayı sordum ablama. O da doktor. Ancak kalıcı doktor olmaz dedi. Ben de tek doktorla başlayıp bitirmek istiyorum. Ondan şimdi özelleri araştırıyorum.

Herkese merhaba ☀️
Tahmini doğum 27 nisan gözüküyor tabi sezaryen olacağı için ortalama 20 nisan diyelim 🙏
Canım benim.🥰 eski gruptaşım 😄 şimdi de peşpeşe gruplardayiz. 💕 tekrar tebrik ediyorum seni 🥳

Herkese merhaba ☀️
Maşallah Allah bağışlanız yavrunuzu, cennet kuşunuz da hep duacınız ne güzel ❤️
Bu arada hayırlı olsun, aramıza hoş geldiniz. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz 🤲🏼❤️

Maşallah Allah bağışlanız yavrunuzu, cennet kuşunuz da hep duacınız ne güzel ❤️
Bu arada hayırlı olsun, aramıza hoş geldiniz. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz 🤲🏼❤️
Teşekkür ederimm hoşbuldum 😇
Sağlıkla gelsinler inşallah, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım geri kalan şeylerin bir önemi yok 🤍

Canım devlet bana da güvenilir geliyor. Hatta çam sakurayı sordum ablama. O da doktor. Ancak kalıcı doktor olmaz dedi. Ben de tek doktorla başlayıp bitirmek istiyorum. Ondan şimdi özelleri araştırıyorum.
Evet kötü olan tek yönu o zaten aynı doktora denk gelmemek. Ama olsun yinede özellikle eğitim araştırmadaki bütün doktorlar işinin ehli çok da takılmıyorm öyle 🤗

Olsun canım ya 😊 yine hemen yakın aylar olcak😁 daha öncesinde de senin temmuzda, benim agustostaydi doğum yine ayni. Mart ve Nisan 😊😊🥳
Aynen öyle 🥳
Takvim niye eklemedin? Hadi ben daha Bugün öğrendim 🤪 Tahmini doğum ne zamandı senin kuzum? 🥰 ortalama 1 ay olacak galiba aralarında 😍😍

Doktordan geldim💃 Kese göründü şükür😍 Tabii bende bir gönül ferahlaması, iç açılması😃 Haftaya da hedef kalp atışı Allah'ın izniyle💕
Sizinle aynı tarih tahmini benimde doktorunuz haftaya hangi gün çağırdı kalp atışı için. Ben ayın 25 ine randevu aldım. O zamana duyabilir miyim acaba?

kızlarrr bana bi yardım edin ya 😂 şimdi ben 10 temmuzda regl oldum 5 gün sürdü. sonrada ilişki 18-22 si arası oldu sanırım hatırlamıyorum. şimdi ben kaç haftalık hamileyim 😂😂😂 sistemde 5+4 yazıyor ama olamam yani regliydim o zaman zaten. bence 4 haftalık falanım ben. nasıl hesaplanıyor neden regliden itibaren sayıyorlar anlamıyorum ?
Adet tarihinizin ilk günü baz alınıyor. Bende 10 temmuz ilk adet günüm o yüzden bende 5+4 üm. Dün acilde ki doktorda öyle söyledi bana

X