2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bu arada 22 eylulde tam 12 hafta oluyor ve doktor 2li tarama için ona da şimdiden randevu verdi bugün.
12.hafta detaylı tarama için bazı doktorlar cinsiyet konusunda fikir beyan edebiliyormus. İlk hamileligimde cinsiyeti 17.haftada öğrenmiştik😁
Acaba 12.haftalarda hepimizin gireceği detaylı ultrasonda cinsiyeti öğrenir miyiz. Çünkü öğrenenler oluyor. Sağa sola yerleşme hikayesi de bana inandırıcı gelmiyor ama. Nub teorisi var ve arastirdigimda bilimsel verileri var bu teorinin. 11.haftalardan sonra Cinsiyet konusunda uzman biri baktığında yuzde 90a kadar doğruluk payı ile yorum yapabiliyor. Sizin başka bildiğiniz yöntemler var mi Cinsiyet konusunda 😁😁

2’li tarama yaptıracak mısınız? Buna gerek olmadığını söyleyenler oldu ama benim bilgim yok. Yapılmalı mı kesin? 😐

Bugun doktor kontrolume gittim degerimin beklenilen degerin altında oldugunu haftamla uyumlu olmadıgını dış gebelik olabilecegini istedi ve yarın için detaylı ultrasyon ve pek çok kan testi vermemi istedi.Dış gebelik tecrubesi yasayanlar bana yardımcı olabilir mı.degerlerim -9 agustos sabah ölçüm 50.5 -13 agustos akşam ölçüm 270.5 -15 agustos sabah ölçüm 442.7 sat 7 temmuz

Bugun doktor kontrolume gittim degerimin beklenilen degerin altında oldugunu haftamla uyumlu olmadıgını dış gebelik olabilecegini istedi ve yarın için detaylı ultrasyon ve pek çok kan testi vermemi istedi.Dış gebelik tecrubesi yasayanlar bana yardımcı olabilir mı.degerlerim -9 agustos sabah ölçüm 50.5 -13 agustos akşam ölçüm 270.5 -15 agustos sabah ölçüm 442.7 sat 7 temmuz
Suan 5+5 gözüküyor sat a göre ama gec dollenme olmuş olabilir cumartesiden beri kanaman var çok yogun degil

Selam kizlar,
Ben de tup bebek macerasindan 2023 Nisan ayina transfer oldum cok sukur.
30 Temmuz'da transferim gerceklesti.
8 agustos Beta 186
10 Agustos Beta 481
27 Agustos kese ve kalp randevusu verdi doktorum.
Beta vermene gerek yok dedi bir daha.
Bu asamada beklemek de cok zormus,bu sureci atlatan arkadaslar tekrar test vermem gerekir mi sizce?Herhangi bir terslik olsa vucut sinyalini verir diye dusunuyorum.
Goguslerimde sislik vardi o biraz indi ona kafayi takiyorum bugun 🙈
Bende tup bebekle gebryim cnm bende 2 kere kan verdim değerlerimiz hemen hemen aynı bende 25inde randevu aldım transfer tarihim 24 temmuz 😊

hayırlısı olsun inşallah hepimiz için 😍 peki kese göründü mü sende kalp atışı falan ? ben yarın kese için gidicem ilk kez çok heyecanlıyımm
Beni de 6+0da çağırdı doktorum direk kese görmedim henüz yarın gidicem inşallah ☺️

Merhaba ben de yasam hastahanesi atilla beye gitmeyi düşünüyorum henüz kontrole gitmedim ama özgür beyi arastirdim yorumlari cok güzeldi muayene ucreti nedir memnun musunuz?
Özgür beyden çok memnunum ilgisi alakası çok güzel geçiştirmiyor sizi. Klinik olarak da tertemiz, cihazlar son sistem, iki tane hemşire var çok güleryüzlüler. Muayene ücreti 350 TL.

Listeye beni de ekleyebilir misiniz
Özgür beyden çok memnunum ilgisi alakası çok güzel geçiştirmiyor sizi. Klinik olarak da tertemiz, cihazlar son sistem, iki tane hemşire var çok güleryüzlüler. Muayene ücreti 350 TL.
Tesekkur ederim bilgilendirme için alternatif olarak aklımda bulunsun. Yasamda da muayene ücreti o civarda diye biliyorum hastahane diye orayi tercih etmistim ben de.

X