2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım benim genelde ilk 3 gün yoğun oluyor 4 .5 gün leke şeklinde geliyor 6 gün bitiyor bu seferlik öyle yapayım kızlar çok fark olmaz diyor 1 ay daha beklemiyim zaten dr ters bisey olursa söyler sonucları gösterince

Kızlar öyle diyorsa demek yapan var canım..yap sende bekleme İn şa Allah güzel sonuçlar alırsın

Kızlar yumurta akı gibi akıntı geldiğinde yumurtlama günü mü oluyordu yoksa yumurtlama yakın mı demek oluyordu benim bugün geldi
Ben yumurtlama yaklaşırken o akıntı başlıyor diye biliyordum ama seninki de mi daha yeni başladı? Bilen yazsın valla benim kafam karıştı. Doğru düzgün akıntım yok bişeyim yok yine de böyle olsa da yumurtlama olur mu acaba?

yumurtlama yaklaşınca oluyor, 3-4 gün sonra çatlıyor, değerlendirmeler başlana bilir

Kızlar bebeğin döllenme ve tutunma sürecinde dikkat edip etmemek (ağır kaldırmak, beli zorlamak vs.) durumu etkiliyor mu yoksa sağlıklı bir embriyoysa illa tutunuyor mu? İlk hamileliğimde adet günüme kadar bilmediğimden ağır bi şey yaptım mı falan hatırlamıyorum ama ikincide hamile kalmış olduğumu anladığım halde önemsemedim kendimi zorlayacak şeyler yaptım, oğlumu kucakladım falan. Bunlar tutunmayı etkileyip kimyasala çevirmiş midir yoksa başından beri sağlıksız olan embriyoyu mu atıyor vücut?
Bi dahaki sefere dikkat etmem gerekiyor mu diye soruyorum aslında, ilk hamileliğimde doktorum sağlıklı bebeğe ne yaparsan yap bir şey olmaz demişti ama tutunma sürecinde de bu geçerli midir acaba kaç gündür kafamı kurcalıyor?

Benim de bat 3 temmuz. Belirtiden ötürü umudum vardı ama bayramın ilk günü oğlum karnıma dirseğiyle fena bastırdı ertesi gün belirtim kesildi o yüzden umudum yok ama yarın test yaparım muhtemelen

Bende de bu ay hic akinti falan olmadi canim hatta o yuzden pek umudum da yok ama ovu testinde pik gördüm. O yumurtlama anlamina geliyor mu? Olmus mudur bilmem

Bunu ben de merak ediyorum. Bende de küçük çocuk var. Ama onu yapmayayım bunu kaldırmayayım demin kaldırdım bişey olmuş mudur acaba vs diye diye daha çok stresleniyorum ben sanki. Tamamen de salamıyorum.

Bende de bu ay hic akinti falan olmadi canim hatta o yuzden pek umudum da yok ama ovu testinde pik gördüm. O yumurtlama anlamina geliyor mu? Olmus mudur bilmem
Hadiya silikleştini de gördüysen olmuştur. Demek öyle de oluyor. Ben de daha uzayan akıntı yok. Zaten son ilişki de 2 gün önce oldu. Keşke çatlama falan olsa kavuşurlar belki diye umutlanacaktım ama hiçbi hareket yok.

Bunu ben de merak ediyorum. Bende de küçük çocuk var. Ama onu yapmayayım bunu kaldırmayayım demin kaldırdım bişey olmuş mudur acaba vs diye diye daha çok stresleniyorum ben sanki. Tamamen de salamıyorum.
Değil mi ya salamazsın ki, çocuk yokken ev zaten dağılmıyordu bütün evin işi üstüne parka götür derken hiç oturamıyorsun. Hamile misiniz şu an?

Canımm, inşallah bu ay güzel haber vereceksin bize, inanıyorum

Değil mi ya salamazsın ki, çocuk yokken ev zaten dağılmıyordu bütün evin işi üstüne parka götür derken hiç oturamıyorsun. Hamile misiniz şu an?
Aynen özellikle çocuk bel bükmeli işler yaptırıyor sürekli kaldırıyorum ama bi taraftan düşününce çok zor olsa 2.çocuğu yapabilenler baya az olurdu.

Yok canım daha değil. Hatta bu ay da benim yumurtlama bayram ziyaretine denk geldi. En son ilişki 2 gün önce oldu. Boşa gitti gibi bu ay da işte.

Benim de kimyasal yeni bitti bir adet daha bekleyeceğim temmuza yetişmez herhalde, inşallah nasip olur hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…