2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Sağlıklı bebeğe naparsan yap bişey olmuyor

valla hep dikkat ettim olmuyorsa olmuyor, bu ay kafam rahat, 2 gün önce 40 kg kedi kumu kaldırdım, rahmime bıçak saplandı, ama takmıyorum artık, olursa olur, olmazsa da yapıcak bir şey yok, dikkat etmekte stres yapıyor, bence sağlıklı embrio için ne yaparsan yap tutuyor

Merhaba acıma hiç hissetmedim kasmicaksiniz serbest birakicaksinz.adet günü kadar bekleyin . dün doktora gittim 5haftalik 3gun olduğumu soyledi. 2kese var haftaya Perşembe günü tekrar gidecem.

İğne hariç 12.günüm bitane erken geb testi diğeri de normal freely test yaptim bakar misiniz kizlar

Eklentiler

• IMG_0383.jpeg
    174,8 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_0384.jpeg
    170,6 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_0386.jpeg
    173,3 KB · Görüntüleme: 68
Bekleyeceğim derken bir ay ara mı verdin? Kimyasaldan sonrası hormonlar yüksek oluyormuş iyiymiş aslında ama bilmiyorum.
İşte kimyasal oldu ya bunun kanaması dün tamamen bitti bundan sonra bir adet daha geçireyim diyorum çok kan verdim bu ay, herhalde 11 ya da 12 tüp, onları da yerine koyayım diyorum vitamin de alıp kullanacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…