2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hepsi geçecek kuzum sabret doktorundan mide bulantı hapı iste faydası olur minnoşunu kucagına aldıgında hepsini unutursun canım benim

Kızlar dr bana reglin 2 veya 3 günü gel horman testlerini yaptır demişti ama hafta sonuna geliyor pazartesi 4 gün oluyor o gün yaptirsam testlerde sıkıntı olur mu melegim can melisaa93 Niqu O _okyanus bir ayim daha gitsin istemiyorum testlerde normal çıkmaz diye tereddütteyim ne yapmaliyim

Gidebilirsin canım aynı çıkıyor ben denedim fark göremedim

Bu hep böyle devam etmeyecek kuzum sen dinlen bol bol.nasıl rahat ediyorsan onu yap. Çok bulantın oluyorsa doktoruna söyle ilaç al. İlk trimester hep zorlar ama sonrasında rahatlayacaksın bir anda her şey bitmiş olacak Biraz sabır göster o günler çok yakın

Bence yaptır canım bir ay daha kaybetmektense eldeki verilere göre hareket edilebilir

Gidebilirsin bence canm bir kere bende öyle gitmistm

Hepimiz aynı durumdayız burayı bu yüzden çok seviyorum herkes aynı dilden konuşuyor

İnşallah hepimiz yakalarız

Kızlar yumurta akı gibi akıntı geldiğinde yumurtlama günü mü oluyordu yoksa yumurtlama yakın mı demek oluyordu benim bugün geldi

4 gün ben vermiştim doktoruma sordum sıkıntı olsaydı söylerdi..ama bence her keste durum farklı mesela bende 4 gün hala kan azalmamış halde oluyo..yani sendede öyleyse kısa regl olmuyorsan eğer o zaman sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…