2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar ilk kuzumu kaybettiğimde ki hamileliğim hiç böyle değildi nasıl rahattı 😢 şimdi hic
İyi değilim hep ağlıyorum gece kazakla yattım üşüyorum yaz günü sıcak millet pişiyor ben donuyorum midem çok fena demin çöktüm yere ağladım 😔 psikolojim de gitti iyice çok açım yiyemiyorum bağırsaklarım da mahvolmuş durumda
Hep cok çocuk istemiştim dün bir daha yapmicam dedim nedir bu böyle ya 😢😔 evladıma can olsun çekerim de hiç kolay değilmiş benim için arkadaşlarım hep çok rahattı gezip tozdular kolum kalkmıyor benim bittim resmen iş yapamıyorum çalışamıyorum
Hepsi geçecek kuzum sabret doktorundan mide bulantı hapı iste faydası olur minnoşunu kucagına aldıgında hepsini unutursun canım benim

Çatlama olmuş sanki canım silikleşmiş çünkü
Üstteki Dün akşam
Alttaki bugün
tekrar bu test böyle çıkardı acaba tekrar mı yumurtlama var yoksa çatlamadı mı ki veya kist falan mı var acaba
image.jpg

Kızlar dr bana reglin 2 veya 3 günü gel horman testlerini yaptır demişti ama hafta sonuna geliyor pazartesi 4 gün oluyor o gün yaptirsam testlerde sıkıntı olur mu melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Niqu Niqu O _okyanus bir ayim daha gitsin istemiyorum testlerde normal çıkmaz diye tereddütteyim ne yapmaliyim

Kızlar dr bana reglin 2 veya 3 günü gel horman testlerini yaptır demişti ama hafta sonuna geliyor pazartesi 4 gün oluyor o gün yaptirsam testlerde sıkıntı olur mu melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Niqu Niqu O _okyanus bir ayim daha gitsin istemiyorum testlerde normal çıkmaz diye tereddütteyim ne yapmaliyim
Gidebilirsin canım aynı çıkıyor ben denedim fark göremedim

Kızlar ilk kuzumu kaybettiğimde ki hamileliğim hiç böyle değildi nasıl rahattı 😢 şimdi hic
İyi değilim hep ağlıyorum gece kazakla yattım üşüyorum yaz günü sıcak millet pişiyor ben donuyorum midem çok fena demin çöktüm yere ağladım 😔 psikolojim de gitti iyice çok açım yiyemiyorum bağırsaklarım da mahvolmuş durumda
Hep cok çocuk istemiştim dün bir daha yapmicam dedim nedir bu böyle ya 😢😔 evladıma can olsun çekerim de hiç kolay değilmiş benim için arkadaşlarım hep çok rahattı gezip tozdular kolum kalkmıyor benim bittim resmen iş yapamıyorum çalışamıyorum
Bu hep böyle devam etmeyecek kuzum sen dinlen bol bol.nasıl rahat ediyorsan onu yap. Çok bulantın oluyorsa doktoruna söyle ilaç al. İlk trimester hep zorlar ama sonrasında rahatlayacaksın bir anda her şey bitmiş olacak ☺️ Biraz sabır göster o günler çok yakın ☺️

Bence yaptır canım bir ay daha kaybetmektense eldeki verilere göre hareket edilebilir

Gidebilirsin bence canm bir kere bende öyle gitmistm

Aynen valla bu ay beklenen adet tarihi geldiğinde ben dahil herkesten beklediğim mesaj “ya valla tam yumurtladım bayrama geldi hiç değerlendiremedik bir gün öncesi filan kabul olduysa belki tutmuştur spermlere güç kuvvet Ya Rab😂😅😅😅
Hepimiz aynı durumdayız burayı bu yüzden çok seviyorum herkes aynı dilden konuşuyor 😂😂

Valla yaa. Bi de normalde adet bitimi akıntım başlardı. Ne akıntım var ne bi ağrı.Diyordum belki yakalarız ama. Şimdi de diyorum acaba geç yumurtlama mı olacak. Baya bi geç olması lazım onu yakalamam için bile😄
Hadi belki sen yakalarsın😄
İnşallah hepimiz yakalarız 😂

4 gün ben vermiştim doktoruma sordum sıkıntı olsaydı söylerdi..ama bence her keste durum farklı mesela bende 4 gün hala kan azalmamış halde oluyo..yani sendede öyleyse kısa regl olmuyorsan eğer o zaman sıkıntı yok

X