2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Tabi ya bu kadar bekledik kız oğlan hiç önemli diğil 2 kızim olsada 2 oğlum olsa bile şükür verene..yeterki sağlam hayırli evlat olsunlar.Bizde erkek torun olmadiği için erkek istiyorum..kardeşimde 2 kız var ne görsem alıyorum hala öyleyim boşuna sevmiyorlar beni🤣doydum kız çocuklarina onlarla büyüdüm resmen😃evet genelde malesef her kes dağılıyor..binada düşünürüz bir şeyler☺️
Galiba benim de o yüzden içimden erkek çocuğu geçiyor. Ablamla büyüdük ailede kız çocuk oldu akrabada ona baktık. Bir arkadşaımın kızı oldu büyürken çok sık yanındaydım. Neyse, allahım sağlıklısını hayırlı zamanda versin 😊😊

Kan verdim canım benim bulduğum doktordu özel hastane aslında korkutmadı iyiydi emin olmak istedi
Tekrar beta aldı progesteron baktı 2 saat sonra aricam bakalım ne diyecek takip eder heralde 🥺
Sen güzel düşün korkma panik yapma Allah’ın izniyle hiçbir sıkıntı çıkmayacak inanıyorum dualarımız seninle bebeğim♥️🙏🏻

Galiba benim de o yüzden içimden erkek çocuğu geçiyor. Ablamla büyüdük ailede kız çocuk oldu akrabada ona baktık. Bir arkadşaımın kızı oldu büyürken çok sık yanındaydım. Neyse, allahım sağlıklısını hayırlı zamanda versin 😊😊
Evet genelde ondan oluyor istek☺️Amin canım Amin🙌🏻🙌🏻

FEE8F6DE-D162-486B-A432-68B4F2796B47.jpeg
kızlar merhaba 2 gün önce buraya fotoğraf atmıştım bat 6 gün varken , bu da bat 4 gün varken az önce yaptım 🥹🤲🏻 Ama ailemin yanına geldim gidip kan vermem mümkün değil bi kaç gün umarım yanıltmıyordur test beni 🥹🤲🏻

Çok teşekkür ederim canım Allahım isteyen herkese nasip etsin 🥹🤲🏻 İlk gebeliğim olacak çok tuhaf bir hismiş bu çift çizgi
Sağlıkla devam eder İnşAllah ☺️ Küçğk bir tavsiyem kalp atışı duyana kadar çok dillendirmeyin canım nazardan kötü insanlardan çok korkarım kendinizi sakının ☺️

B Buffalosos 5+0 sın daha suan o küçücük şeyi bile görmeleri cok guzel. Ben 5 küsürlerde gittiğimde bile ufacıktı. Normal gebelikler nasıl bilemiyorum ama tüp bebekle oğlum var ve diger tüp bebekle hamile kalanlarında şikayeti adet ağrısı ve bel agrısıydı. Stres cok kötü bişey sakin kalmaya calısın kanama alanı olup da saglıkla doguran cok ınsan var progesteron fitil veya iğneyle çözümü olan bişi. Nasibimizde o evlat varsa ne yaparsak yapalım bu dünyaya gözünü açacak. Rabbim ferahlık versin 2-3 gün sonra gittiginde keseyi göreceksşnşz inşallah 🙏

Sağlıkla devam eder İnşAllah ☺️ Küçğk bir tavsiyem kalp atışı duyana kadar çok dillendirmeyin canım nazardan kötü insanlardan çok korkarım kendinizi sakının ☺️
Çok teşekkür ederim inşallah canım 🙏 İnsan herkes duysun istiyor hemen ama tutacağım kendimi inşallah 🥰 benim yarın otobüs yolculuğum var sizce bi sıkıntı olur mu korktum

Kızlar doktor ile görüştüm 4.000 küsürlerde çıkmış değer 2 gün sonra gel bakalım dedi eğer ağrı sızı kanama olursa arayacakmışım onu ağrım var ama sağ tarafımda yumurtlama yerinde ama hep vardı yumurtlamadan beri ara ara oluyordu
4bin küsür betada kese görünmez miydi ya anlamadım hem de alttan baktı bugün

Kızlar doktor ile görüştüm 4.000 küsürlerde çıkmış değer 2 gün sonra gel bakalım dedi eğer ağrı sızı kanama olursa arayacakmışım onu ağrım var ama sağ tarafımda yumurtlama yerinde ama hep vardı yumurtlamadan beri ara ara oluyordu
Laboratuvar etkiliyormus aşırı derecede aynı yerde vermeye çalış betasina güvenme dün tam değer çıkarmistur zaten e devlete bak sen. Öyle üstüne yarısını ekle bence 4000 değildir

Kızlar eczacıya gebelik planlıyorum hangi takviyeyi önerirsiniz dedim Elenetal 1 verdi bana. Hamile kaldığında da Elenetal 2’yi vericem dedi ay nası olumlu konuştu🥰 ben imom omega kullanıyodum bitmişti bu ondan daha iyi dedi aranızda bilen duyan kullanan var mı 🥰

Çok teşekkür ederim inşallah canım 🙏 İnsan herkes duysun istiyor hemen ama tutacağım kendimi inşallah 🥰 benim yarın otobüs yolculuğum var sizce bi sıkıntı olur mu korktum
Sanmam canım yinede dikkat et ağır kaldırma bir yere uzanmaya çalışma ☺️ Ömrü olan bebeğe ne yapsanda engel olamazsın tabiki ama bizimki de önlem ☺️

Son ölçümün kaç çıkmıştı canım? Bu söylediklerin hiç şikayeti olmayan için de geçerli. Bende anlamadım sağlıksız bir gebelik olsaydı beta böyle düzgün artış göstermezdi diye düşünüyorum

Kızlar eczacıya gebelik planlıyorum hangi takviyeyi önerirsiniz dedim Elenetal 1 verdi bana. Hamile kaldığında da Elenetal 2’yi vericem dedi ay nası olumlu konuştu🥰 ben imom omega kullanıyodum bitmişti bu ondan daha iyi dedi aranızda bilen duyan kullanan var mı 🥰
Tvde gördüm ben hep ama kullanmadım daha önce ☺️

X