2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Predictor un beni yanılttığı 2. pozitifimsi çıkan çizgim buydu.

Kizlar beni zor bı süreç bekliyor bende tiroid ve guatr çıkmış doktor ilaç yazdı yarın ultrason çekilecek önümüzdeki hafta bebeğin kap atışı duyulucak. Bugün kese göründü bide kanamamin olduğu gün normalde kan uyuşmazlığı iğnesi olmam gerekiyormuş ama doktor yapmamıştı bugün gittiğim doktor dedi nasıl yapmaz hemen şimdi yapmamız lazim dedi ben baya korktum inşallah sağ salim dogururum bebeği ignemi de oldum ve bu hastane den o kadar memnumun ki herkese tavsiye ediyorum kizlar.

Allah bir daha yaşatmasın canım bende Nisan ayında kurtaj olmustum

İnşallah sorunsuz atlatacaksın tüm bu süreci. Bebişinde sağlıkla doğacak ve alacaksın kucağına

Sipser Kuzum belli olmaz ama. Bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen de oldu. Değeri artmıştı 2-3 güne baya. Ay hadi inşallah senin de öyledir

Korkma canım tiroid değerlerini kontrol altında tutarlar ilaçla.Sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah

Sende adet günümü bu değeri öğrendin canım
2 gün kala öğrendim. Ama bu başlangıç değeri çok şeyden etkileniyor çok önemli değil dediğim gibi inşallah katlanır güzelce
*düzeltme : aslında buradaki bat günümde 35ti ama yumurtlamama göre sonradan beklediğim adetten 2 gün önceydi

Klomen kullanıp, 28 mayısta çatlama iğnesini oldum, cumartesi günü ağrı nedeniyle doktora gittim 6-7 tane yumurtam olmuştu onlar çatlamıştı bir tanesi 43 mm olmuştu halen çatlamamıştı çatlamak üzere demişti doktorum o yumurta 52 mm olmuş adetim de 3 gün gecikti ama normalde de düzensizdir pko dan dolayı bu şekilde problem yaşayan hamile kalan var mı

Kız normal tavuk yumurtası kadar büyümüş ya bebiş getirir bu yumoşlar sana İnşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…