2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İnşAllah çok güzel şeyler olacak

Ben yaşadım canim, Nisan ayında da kürtaj oldum. Tesadüfen kan testinde sağlık ocağındaki Dr betayi da yazmis 7 haftalık olmam gerekirken beta çok düşüktü şüphelendim doktora gittim boş gebelik dedi akşamında lekelenmem oldu sonrasinda da kanamam arttı ve kürtaj oldum tahlil sonuçlarımda enfeksiyona doğru gittiği çıkmıştı ama benim kanamam vardı o yuzden beklemeden aldirmistim

Al bi marka kullanabilirsin 13 betayı gösterdi benim.

Bebek gorunmemis miydi peki sizde? Benim sasirdigim bebegin olup kalp atisi olmamasi

Canim seni cok iyi anliyorum ben de görsem adet günü 30 deger az bulur hemen umitsizlige kapılırdım. Surecin uzadığı durumlarda bu tarz dusunceler olabiliyor malesef. Ama daha cok yeni bir arkadasin yasadigi seyi anlatayim. Adet gunu gectikten sonra kan verdi 56 cikti. Cok düşük kesin kimyasal diye dusunerek baska kan vermedi. 1 hafta sonra regli hala gelmeyince beta sifirlanmadi mi diye merak edip verdi 2000lere yakin beta gordu. Hatta ayni gun gidip keseyi de gordu umut her zaman vardir yani

Canım çok rahatlattın beni Allah razı olsun zaten diğer kızlar da aynı şeyleri söylediler sağolsunlar.İyiki varsınız hepiniz iyiki

Canım ben yasadim birebir seninkiyle ayni olmasa da. Kese gorundu bebek gorundu ama boyutu haftasiyla uyumsuzdu. Geriden geliyordu. Sagliksiz cok buyuk ihtimalle dedi kadin dogumcu. Kalp atımı gormeyi beklemiyordu hatta ama kalp atımı da gördük. Ama haftasiyla uyumsuz olmasi hic icine sinmedi kadin dogumcunun. Kurtaja hazirlamistim kendimi. 8. Haftadayken kanama basladi. Kendiliginden düştü. Kalp atimi oldugu icin vucut kendi attı. Olmasaydi kanama degil de lekelenme gorurduk ve kurtaj zorunlu olurdu diye de yorum yapmisti.

O yuzden ölçümleri geriden gelen bebekler en azindan uyumlu bir sekilde geriden de olsa buyumeye devam etmesi gerekiyor. Oyle durumlarda gec dollenme diye yorumluyorlar. Ama hem haftasina göre geride hem de gelisme gostermiyorsa ona pek umut ba

Umut baglamiyorlar*

Kızlar iki efektli, bir efektsiz predictör. Bir mana var mı sizce? Ve adet öncesi gelen hafif kremdi pembemsi akıntıdan geldi bugün … dün bat günüydü.

Eklentiler

• FDEF94D0-CCD8-4D40-8D6B-FA13A5891595.jpeg
    526,4 KB · Görüntüleme: 74
  • BA1FE4B5-3BA8-4F05-AAC7-7725C9657782.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 70
  • 91737803-954F-49A4-861A-DE2133F57804.jpeg
    545 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar iki efektli, bir efektsiz predictör. Bir mana var mı sizce? Ve adet öncesi gelen hafif kremdi pembemsi akıntıdan geldi bugün … dün bat günüydü.
Cokkk hafif gölge var bat 5-10 olabilir suan çok yeni salgılanmış olabilir bir iki gün sonra bakmak lazım tekrar

Ben de efekt olanlarda gördüm çok incecik belli belirsiz ama daha iyi yorum yapacak arkadaşlar var tabii. İnşallah pozitiftir

Ay hadi inşallah vardır yaa.. 2-3 güne daha bir koyulaşır varsa zaten baksana aşırı başında.

Ancak moralini bozmak değil niyetim kesinlikle, bu predictor bana 2 defa aynı bu siliklikte çıkartmıştı ve hamile değildim. Hatta burada fnd_50 arkadaşımıza da çıkartmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Bu arada o gelen akıntı yerleşme kanaması olabilir belki de. Benim adetten önce asla öyle pembemsi akıntım gelmez mesela. Sen şimdi böyle yazınca daha yeni yerleşiyor olabilir diye düşündürdü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…