2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aslında bat günüm çok net değildi benim polikistik olduğu için ortalama bir tarihti.. önemli olan tutunduğu anda artışları güzel değerler gelecek sende ❤️🙏🏻
Benimde pko var canım.Ama yumurtlama üzerine 14 gün ekleyince 18i gösteriyordu 🥰

Bu ay benim yumurtam büyümemişti zamanında İnofolic kullandım büyüttük başta çok panik oldum büyümeyecek diye 😅 ama olacak olan oluyor 🥰🥰
Benimde pko var canım.Ama yumurtlama üzerine 14 gün ekleyince 18i gösteriyordu 🥰

Bu ay benim yumurtam büyümemişti zamanında İnofolic kullandım büyüttük başta çok panik oldum büyümeyecek diye 😅 ama olacak olan oluyor 🥰🥰
Canım bende aylardır inofolic kullanıyorum.
Bu ay femara çatlatma iğnesi kullandım. 2.femara deneyişimdi.Takviye olarak da ismini unuttum şuan.kullandım içinde hayıt var diye çok iyi bir içerik

Kızlar dün adet olmam lazımdı Bu sabah kan verdim beta 30 çıktı.Sevibemedin bile.Değer çok düşük değil mi.Bat günü bu değerlerde öğrenen oldumu içinizde 😕Testi demin yaptım ilk 2 dkka içinde çektim fotoğrafları
Maşaallah canım her şey beta degeri değil artışı önemli onda da doktorum bana yüzde 50 bile yeter dedi. Artış bazen 2 kat bazen yüzde 60 olabilir. İlk başta yavaş artıp zamanla duzelebilir. Benim öyle oldu elhamdülillah hiiiccc korkma. Bir yazı okudum sizden gidecek olanı ne olsa tutamazsın, sizde kalacak olan da ne yapsanız sizden gitmez, gidemez. Her şey olacağına varır. Kendini stres etme

Kızlar bat dündü gelen giden yok, ara ara giren bel kaşık ve karın ağrısı dışında … bugüne kadar yaptığım testlerin kimi negatif kimi de çok silik çıktı. İşten akşam çıkacağım için kan testine gidemedim ama şimdi akşam boyu çatlarım ,test ne alsam marka olarak ?adet günü predictör sonuç verir mi ya da kaset ya da öneriniz var mı ?

Kızlar bat dündü gelen giden yok, ara ara giren bel kaşık ve karın ağrısı dışında … bugüne kadar yaptığım testlerin kimi negatif kimi de çok silik çıktı. İşten akşam çıkacağım için kan testine gidemedim ama şimdi akşam boyu çatlarım ,test ne alsam marka olarak ?adet günü predictör sonuç verir mi ya da kaset ya da öneriniz var mı ?
Ucuz oluyor kaset testler. 2 farklı marka al bence. artımed in t1 t2 lisi varsa ondan al. Bu topiğin ilk sayfasına bakabilirsin içindeki jelatinin nasıl olacağına yönelik. Freely alabilirsin. Surelab varsa alabilirsin. Albi hamilelik testi de iyidir alabilirsin. Aklıma gelmedi başka.

Predictor bence net sonuç verir, oncomed kullanmıştım bir de ben hatalı değildi o da battan 1-2 sonra net göstermişti. Ben de aynı durumdayim 2 gün geçti testler negatif. Geç yumurtladim demek ki diyip dün miratech erken gebelik testi yaptım (10'unda yumurtladim diye varsaydim) dün 8. Gün oluyor ama erken mu yaptım onu da bilmiyorum

Predictor bence net sonuç verir, oncomed kullanmıştım bir de ben hatalı değildi o da battan 1-2 sonra net göstermişti. Ben de aynı durumdayim 2 gün geçti testler negatif. Geç yumurtladim demek ki diyip dün miratech erken gebelik testi yaptım (10'unda yumurtladim diye varsaydim) dün 8. Gün oluyor ama erken mu yaptım onu da bilmiyorum
Benim yumurtlamanın ve ilişkinin 15. Günü bugün biraz erken olmuş sanırım sizinki🤗

Ucuz oluyor kaset testler. 2 farklı marka al bence. artımed in t1 t2 lisi varsa ondan al. Bu topiğin ilk sayfasına bakabilirsin içindeki jelatinin nasıl olacağına yönelik. Freely alabilirsin. Surelab varsa alabilirsin. Albi hamilelik testi de iyidir alabilirsin. Aklıma gelmedi başka.
İdrarda batma da var heralde ben enfeksiyon oldum adette o sebeple olamıyorum umutlanıp duruyorum :) alayım bakalım 2 tane daha .. eczacı beni görünce test çıkarıyor alttan 🤣

Sanırım bir tek bende itiraf edilecek bir sözüm yok😂😂çünkü delicesine çocuk istiyorum karnım sallansa bile..şimdi zayıfım kilo alsam bile umrumda olmaz ona kesin eminim🤗Cocuğumun nedense ünlü olucağını istiyorum..şaka bir yana sanki olucak diye kesin eminim😂😂😂😃ya çok tanınmış doktor..sporda ola bilir canı ne isterse ama önde gidenlerden olsun🙌🏻🙌🏻🙌🏻☺️
Olsun sen gene de eksik isteme😊 Rabbim tez zamanda nasip etsin canım inşallah sağlıkla güzellikle olsun ünlü de olsun önde giden de olsun😄

Maşaallah canım her şey beta degeri değil artışı önemli onda da doktorum bana yüzde 50 bile yeter dedi. Artış bazen 2 kat bazen yüzde 60 olabilir. İlk başta yavaş artıp zamanla duzelebilir. Benim öyle oldu elhamdülillah hiiiccc korkma. Bir yazı okudum sizden gidecek olanı ne olsa tutamazsın, sizde kalacak olan da ne yapsanız sizden gitmez, gidemez. Her şey olacağına varır. Kendini stres etme
Çok haklısın canım benim ❤️ 🤲🤲

Acile gidip mi kan versen canım sabahtan beri kusuyorum gebelik şüphem var dersin test yapıyorlarmış bana da burda söylemişlerdi 🙈

Acile gidip mi kan versen canım sabahtan beri kusuyorum gebelik şüphem var dersin test yapıyorlarmış bana da burda
vallahi aklıma geldi ama , gerçekten acil durumu olanların hakkına girmeyim dedim , zaten yarın da olmasa başka care kalmıyor ben de acillik hasta olmuş oluyorum en azından yoksa agrı kesicimi içer otururum :))

Benim yumurtlamanın ve ilişkinin 15. Günü bugün biraz erken olmuş sanırım sizinki🤗
Aslında son adet tarihim 16 Mayıs 32 günde bir adet oluyorum ama bi ay 40 bı ay 32 gibi :) 34 gün oldu hala gelen giden yok olmadığını kabullendim de en azından regl gelseydi iyiydi 😅

Kızlar ben size bir şey itiraf etmek istiyorum dilek dilemeye inanır mısınız inanan vardır ben bundan bir kaç ay önce selçuktaki Meryem ana evine gittim kışın diğer bebeğimi kaybedince direkt gittim Meryem anaya inancım çok yüksek benim çok sevdiğim biridir 🙏🏻 orada dua ettim ruhuna ve bebek için niyet ettim bol bol tabi allahtan hepsi, bir süre korunduk bu aya kadar kendimi toplamak istedim.. nasip oldu şükürler olsun şimdi aklıma geldi yolu düşen olursa aklında olsun 🙏🏻
ben evlenmeden önce gitmişdim oraya, çok güzel enerjisi var, dilek tutmuşdum, mum yakmıştım, ama ne dua etmişdim hatırlamıyorum))

Merhaba kizlar. Daha once de yazmistim ilk doktora gittigimde 6+4 olmam gerekirken kese boyuna gore 5+5 haftalik cikmistim doktor bugune cagirmisti bugun gittim adete gore 8 haftalik olmam gerekiyor bebek var yolk sac vardi bebegin boyuna gore de 5+5 haftalik dedi ama kalp atisi yok ister bugun kurtaj ol istersen bekle ama bu saatten sonra kalp atisi olma ihtimali 100de 1 dedi. Daha once yasayan var mi boyle bir sey ya da bilgisi olan😔
Her şey rabbimden canım vücudunun biraz daha zamana ihtiyacı var belkide. Hem bak hemen hamile kalabiliyorsun tekrar sağlıkla nasip olacak İnşAllah 🤲🏻

Kızlar dün adet olmam lazımdı Bu sabah kan verdim beta 30 çıktı.Sevibemedin bile.Değer çok düşük değil mi.Bat günü bu değerlerde öğrenen oldumu içinizde 😕Testi demin yaptım ilk 2 dkka içinde çektim fotoğrafları
Geç döllenme olmuş demek ki ☺️Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 🤲🏻😍

X