2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Tebrik ederim. Zamanla değerin yükselir bende dün adet olacaktim cok az peçeteye pembelik geldi senin de böyle oldumu

Tebrik ederim. Zamanla değerin yükselir bende dün adet olacaktim cok az peçeteye pembelik geldi senin de böyle oldumu
Bende yerleşme kanaması dedikleri gelmedi canım.Belirti olarak ateş ve halsizlik var.Bide yumurtlamadan 3 4 gün sonra çok çok yoğun kıvamlı bembeyaz akıntı geldi öyle anladım değişik bişey var bu ay diye.şuan halsizlik var prpgeston artıyor ya ondan dolayı

Ayy bu itirafı çok sevdim. İçimde yaşıyordum bu durumu. Hem çok istiyorum bir yanım da o kadar korkuyor ki hiç hazır hissetmiyorum kendimi
Bende de var hep gezdim tozdum zaten işimde evden kendi işim olunca öyle büyük sorumluluk almadım hiç evi bile düzenli temizlemem süpürür silerim kirletmeyiz evi çocuk olunca her şey değişecek ama ben anaç biri hiç değilim bakan olursa alsın baksın arada gidip gezeyim diyorum herkes anne olunca değişecek diyor ama bence mutlu anne mutlu bebek demek.. hayatımda kendimden önce kimseyi koymadım bebiş tabi önce gelir ama of bu da benim itirafım

Benide eklermisiniz sat 18 mayıs bat 18 haziran buda dün ve bugünki test sonucum yarın kan vericem

Eklentiler

• IMG_20230619_143012.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 69
Çok teşekkür ederim canım benim.Yok yok kn vermem evde koyulaşma takip edecem inşallah
Bat günü 5-6 değerle öğrenip doğuran var canım o döllenme ile alakalı zaman, suan önemli olan düzenli artış takip edeceksin düşük değerle ilk öğrenmen hiccc sorun değil

Aaa ne güzel beraber oynarsınız hakkaten

Bende herkese yardımcı oldum ailenin büyük çocuğu benim ama hem geç evlendim hem üstüne 3 sene vajinismusla savaştım derken zaman durmadı tabi kardeşlerim evlendi çocukları oldu çok şükür teyzelikti halalıktı derken zaten çok severim çocukları ama ben böyle yaşamaya da alıştım boş boş ama insan benim de olsa nasıl olur, nasıl anne olurum, eşim nasıl baba olur? Gibi gibi bir sürü şeyle de meşgul ediyorum beynimi.
Ama güzel olur bee Allah nasip etsin hepimize sağlıkla doğsun büyüsün bizlerde görelim inşallah o günleri

Kızlar ben size bir şey itiraf etmek istiyorum dilek dilemeye inanır mısınız inanan vardır ben bundan bir kaç ay önce selçuktaki Meryem ana evine gittim kışın diğer bebeğimi kaybedince direkt gittim Meryem anaya inancım çok yüksek benim çok sevdiğim biridir orada dua ettim ruhuna ve bebek için niyet ettim bol bol tabi allahtan hepsi, bir süre korunduk bu aya kadar kendimi toplamak istedim.. nasip oldu şükürler olsun şimdi aklıma geldi yolu düşen olursa aklında olsun

Bat günü 5-6 değerle öğrenip doğuran var canım o döllenme ile alakalı zaman, suan önemli olan düzenli artış takip edeceksin düşük değerle ilk öğrenmen hiccc sorun değil
Öyleymiş canım inşallah artar sağlıklı bir şekilde.Senle batımız aynıydı dündü benim

Öyleymiş canım inşallah artar sağlıklı bir şekilde.Senle batımız aynıydı dündü benim
Aslında bat günüm çok net değildi benim polikistik olduğu için ortalama bir tarihti.. önemli olan tutunduğu anda artışları güzel değerler gelecek sende

Ne çok itiraf biriktirmişiz meğerse içimizde.

Madem öyle ben vücudum bozulacak diye de tedirginim. Her zaman güzel bir fiziğim oldu tabiki de çatlaklarım selülitlerim var . Rahatıma düşkün olduğumdan spor da yapmadığım için çok uzun bir boyum yok ama istediğim herşeyi de giydim. Şimdi hamilelik çok güzel ama ben eski vücudumu da özlerim sanki göğüslerim sarkacak, karnımda çatlaklar yırtıklar aman ne bilim işte bunlarda geliyor aklıma. Ama annelik öyle güzel bişey ki tüm bunlara da değer herhalde

En başından beri çatlak kremi kullananlar olmuş hiç catlamamıs onu kullancam ben de bebek doğsun da pilatese gideriz en güzeli

Bende geçen ay orda bebiş dileği diledim canım rabbim nasip etti bir de bir an önce artış olsa içim rahatlıcak

Sanırım bir tek bende itiraf edilecek bir sözüm yokçünkü delicesine çocuk istiyorum karnım sallansa bile..şimdi zayıfım kilo alsam bile umrumda olmaz ona kesin eminimCocuğumun nedense ünlü olucağını istiyorum..şaka bir yana sanki olucak diye kesin eminimya çok tanınmış doktor..sporda ola bilir canı ne isterse ama önde gidenlerden olsun

Ahahah itiraf com olduk. Bende şunu düşündüm eğer hamileliğim kışın geçerse iyi olur çünkü kışı sevmiyorum ve evden çıkmam gerekmez

Annelik deliliktir gibi bir şey diyorlardı biz daha olmadan o moda girdiysek hepimizden çok güzel anne olacağı kesin demektir

Kızlar merhaba umuyorumnki bu bu ay hepimizzin ayı olur Ben de 5,6 ay klomen ovitrelle tedavisi oldum olumsuz du her ay yumurtlama oluyordu 2,3 tane büyüyordu döllenme olmuyordu her gidişimde doktora hormona mı baksak dediğim haalde en son 6 ay önce yapmışsın ve normallmiş gerek yok demmişti. En sson olmayınca da 3 ay ara verelim kilo ver dedi ben de Adet olmayı bekledim ve doktor değişikliği yaaptım bu doktor çok ünlü ve bana kilon çok değil ama verirsen iyi olur dedii letu ve Glifor verdi her iki ilacı da hiç duymadım ayrıca kan tahlili yapıp tokso değerine baktı . Letuyu da 5 gün kullan 1 gün ara ver 5 gün kullan gel dedi. Sanki bu doktor daha çok güven verdi bana. Doktor çok önemli letu kullanan oldu mu acaba

Benide eklermisiniz sat 18 mayıs bat 18 haziran buda dün ve bugünki test sonucum yarın kan vericem
Kuzum sen artık bu listeye kayıt olmana gerek yok maşallah hayırlısı olsun. Sen bebeiş bekleyen anneler gruplarına ismini yazdır gidip. İnşallah sağlıkla kucağınıza alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…