2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Vakti geldiyse olur neden olmasın Öyle olanı da gördük sonuçta. Senin içinden ne zaman geliyorsa o zaman başla.Stres yapmayım dersen son iki gün kala başlarsın.İnşAllah pozitif çıkar
pazar günü yapmayı düşünüyorum varsa cıkar zaten son 3 gün kalmış oluyor hayırlısı bakalım seninki bugün pik olur silik cıkarsa düzenli yapmadıgın için dün akşam pik olmuşta olabilir

bence artık kan verme kendini strese sokuyorsun perşembe yada cuma günü dr görünürsün umarım güzel sonuclar alırsın

Yap ama ilk yaptıkların da belli olmama ihtimali olabilir iki üç güne net olur ama yine de bir tane yap bakalım ışık filtre yaparız

hayırlı olsun canım belkide tüplerin kapalıylı hsg ile acıldı ki zaten hsg sonrası şans artıyor hsg dışında bu ay farklı bişey yaptınmı kullandınmı
HAYIR aksine her şeyden uzaklaştırdım ne ovülasyon takibi yaptım ne adetime kaç gün kaldı ona baktım 4 aydır düzenli takip yapıyordum artık sıkılmıştım gerçekten biraz uzaklaşmak iyi geliyor birde ilişkiden sonra altıma yastık koyarak en az 1 saat yattım

ya tamma canım buna dikkat ederim dün apar topar özele gittim zaten sağlık sigortam vardı.
ama organizede çalışıyorum sanırım çarşamba cuma buradaki en yakın sağlık merkezine gideceğim izin alma imkanım yok

Çok sevindim canım senin adına sağlıkla devam etsin inşallah

Yap ama ilk yaptıkların da belli olmama ihtimali olabilir iki üç güne net olur ama yine de bir tane yap bakalım ışık filtre yaparız
Yarın sabah izin günüm test alıp çarşamba yaparım o zaman eşim rüyasında sarışın erkek çocuğu görmüş. İnşallah hamilesindir dedi bana

ne güzel sağlıkla ilerlesin canım ovulasyon takip hepsiz dipsiz kuyu bi bulaşınca insan cıkamıyor bagımlı gibi olduk

Aynen canım bana da dün akşam çatlamış gibi geliyor Bir dolu bir boş gidiyoruz dün boş günümüzdü. Galiba çatlıyor dedim ama o kadar yorgundum ki değerlendirmeye halim yoktu. Bugün değerlendiririz artık İnşAllah tutar

Ya okadar haklısınız ki Bende tek seferde hamile kalacağımı düşünürdüm denemeye başlamadan önce şimdi burada yazılanları okudukça ve yaşadıkça keşke korunmasaydık hiç diyorum
Evlendik ben ilk ay hap kullandım adamı kesecektim o derece kötü etki etti bana. Sonra o korunmaya devam etti. Mis gibiydi... şimdi bu açıdan biraz şanslıyız. Bi arkadaş da böyle tecrübesini yazmıştı okuyunca kendi adıma sevinecek tek bir şey bulmuş olmuştum onun dışında moral motivasyon bulamadım kendime burada umarım ilk aydan tuttururuz.

Canım sık kan verme bence.Stres yaratıyor insanda

Ay sinirlendim. Benim de mahallede adımı çıkartmış komşular hamile bu baksana göbeğine diye, geçen sene. Yemin ederim bir kaşık suda boğazım geliyor böylelerini.

Ben de koca kişisini 2 gün dinlendirdim bak haftaya yoğun geçecek ona göre diye uyarıyı verdim ahahaha bugünde itibaren bu hafta bebişko gelicek

Bu arada çok iyi bir anne olacağıma eminim 2 yeğenime de annelik yaptım amaaaa anne olmayı düşününce hiç hazır değilim. Bu da itirafım olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…