2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok erken kan verdin kuzum ya sen. Keşke azıcık bekeleseydin. Şimdi merak edeceksin değerim artmışmı diye tekrar kan vereceksin kolların delik deşik olacak. İnşallah artar değerin bu stresi boşa yaşamış olursun.

Bence 1 hafta bekle eğer regl olursan kimyasal olmazsan zaten değer baya artar
Kan vermeye devam etmiyim mi
Evet öyle canım ya içim içimi yiyor

Ya okadar haklısınız ki Bende tek seferde hamile kalacağımı düşünürdüm denemeye başlamadan önce şimdi burada yazılanları okudukça ve yaşadıkça keşke korunmasaydık hiç diyorum

Kızlar aranızda her ay farklı şekilde adet düzeni olan var mı? Korunmadigimizdan beri şunu fark ettim bir ay 32 günde adet olurken diğer ay 40 günde oluyorum. Hep düzen böyle bir yumurtalığımda daha geç yumurtlama oluyor sanırım. Bu ay da beklediğim adet tarihinden 2 gün geçti ve testlerim hep negatif yine geç yumurtladim sanırım sol yumurtaligim bu şekilde diye bir tahmin yürütüyorum çünkü Dr sağ yumurtalıkta yumurta geliştiğini söylediğinde düzenli şekilde gelmişti sonra korunmayı bıraktık 32-40-32-40 gibi ilerliyor çocuk düşünmeden önce böyle değildi diye hatırlıyorum. aranızda böyle olan var mı

Ve bizler gibi binlerce insan var bugünü kırgın geçen. İnşAllah rabbim sana ve hepimize öyle güzel evlatlar nasip etsinki tüm acılarımızı unuttursun

Ay kızlar gerçekten bu babalar günü ne ya...sabahtan her kes eşini çoçuğunu paylaşmış..Babam zaten uzakta..Bende ne deyim dedim eşime İn şa Allah seneye babalar gününde çocukla kutlarız
Daha fazla para harcatmak için belirlenmiş, çok duygusalmış gibi görünen acımasız bir gün sadece. Burada çoğumuz için kötü geçen bir gün, toplumda ne kadar insanı kötü etkiliyor kim bilir

Canım bekle bakalım biraz daha tekrar kan ver yine artışına bakalım İnşAllah daha büyük bir artış olur

Bende kendimde bundan emin değilim ama seninki gibi sanırım canım. Bir ay 29-30 günde olurken diğer ay 32-33 günde oluyor çok büyük fark olmasa fark ediyorum. Demek ki birinden yumurta daha geç büyütülüyor

Bugün herkesten nefret ediyorum, bu akrabalardan daha da çok hadlerine düşmüş sanki senin aile planlaman hakkında yorum yapmak

kızlar ben çok şaşkınım kısaca anlatayım biz karar vereli ve başlayalı tam 1 sene 1 ay oldu ve artık doktor hsg de çekin dedi yaptım bir sorun yok hsg den sonra ihtimal çok artar dedi eğer gene olmazsa (çünkü gençsiniz ve ikiniz de problem yok dedi)aşılama yapacak eylül gibi dün kan verdim 65,53 çıktı dua edin güzel düzenli olarak artsın doktorun asistanı cuma ya kadar kontrol et cuma görüşelim daha erken dedi bakalım şimdi ben salı cuma mı kan vereyim çarşamba cuma mı veriyim nasıl olsun ?

seni cok iyi anlıyorum canım bende aynı durumdayım hem babamı kaybettim hemde eşim baba olmaya cok hevesli ama bi türlü olmadı hiç sosyal medyaya bile bakamadım paylaşımlara gercekten içim çok buruk hiç babalar günü konusu bile gecmedi evde rabbim biran önce hepimize anne baba olmayı nasip etsin

hayırlı olsun canım belkide tüplerin kapalıylı hsg ile acıldı ki zaten hsg sonrası şans artıyor hsg dışında bu ay farklı bişey yaptınmı kullandınmı

Bende kendimde bundan emin değilim ama seninki gibi sanırım canım. Bir ay 29-30 günde olurken diğer ay 32-33 günde oluyor çok büyük fark olmasa fark ediyorum. Demek ki birinden yumurta daha geç büyütülüyor
Bunu biraz geç fark ettim sanırım yumurtlama günüm zannederken o günlerin hiç alakası yokmuş yumurtlamayla bı dahaki aya daha dikkatli olayım

Özelde vereceksen kanı, çarşamba cuma ver, aile hekimliğinde vereceksen salı perşembe ver bence canım.aile hekimliğinde cuma verdiğin kan sonucu pazartesi gününe kalıyor.iki kanı da aynı yerde vermek önemli.Sağlıkla büyüsün İnşAllah bebişin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…