2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben de koca kişisini 2 gün dinlendirdim bak haftaya yoğun geçecek ona göre diye uyarıyı verdim ahahaha 😂 bugünde itibaren bu hafta bebişko gelicek 😍

Bu arada çok iyi bir anne olacağıma eminim 2 yeğenime de annelik yaptım amaaaa anne olmayı düşününce hiç hazır değilim. Bu da itirafım olsun 🤭
bence uyarı verme uyarı verince bişey oluyor onlara ve ya yorgunluk ya isteksizlik nedense olmuyor yumurtlama haftası bir dolu bir boş olacak dedim sadece 1 bi ilişki oldu düşün 😅şimdi hadi hergün yapalım diyor gecti o tren diyorum 😅

Kızlar dün paylaştım sizinle 5.95den üç gün sonra 9.99 oldu demiştim dün korktum artış olmadığı için acile gittim orda tekrar bakıldı 14 çıktı doktor sağlıklı yükselme olmuş haftaya polikinliğe gel dedi çok şükür sorun yok şuan minnak bi korku yaşadık ama geçti haber vermek istedim size de 🥰
Yaaaa çok sevindim çok. Sağlıkla büyüsün eşek sıpası 💕🙏

bence uyarı verme uyarı verince bişey oluyor onlara ve ya yorgunluk ya isteksizlik nedense olmuyor yumurtlama haftası bir dolu bir boş olacak dedim sadece 1 bi ilişki oldu düşün 😅şimdi hadi hergün yapalım diyor gecti o tren diyorum 😅
Bu duruma kesinlikle katılıyorum pik dedigim zaman bişey oluyordu ama akışına bıraktığımız zaman gerçekten kendi geliyor onu fark ettim ve düzenli oluyor diğer türlü stres yapıyorlar sanırım ovu takibi yapsam dahi söylemeyi düşünmüyorum ben akışında oldu zannetsin 😂😂

Biz çok nadir yapmıyoruz o gün gerçekten ciddi yoğun gün geçmiştir ikimize de konuşmaya gerek bile olmadan anlıyoruz haliyle. Ama şu 2 günü beklerken aşırı stres olduk hadi dön dön çabuk uyu diye shssh 😂

Bu arada çok iyi bir anne olacağıma eminim 2 yeğenime de annelik yaptım amaaaa anne olmayı düşününce hiç hazır değilim. Bu da itirafım olsun 🤭
Ayy bu itirafı çok sevdim. İçimde yaşıyordum bu durumu. Hem çok istiyorum bir yanım da o kadar korkuyor ki hiç hazır hissetmiyorum kendimi

Ayy bu itirafı çok sevdim. İçimde yaşıyordum bu durumu. Hem çok istiyorum bir yanım da o kadar korkuyor ki hiç hazır hissetmiyorum kendimi
Ya bu hisler çok normal, çok doğal. İnsanız. İster istemez endişelerimiz tedirginliklerimiz olabiliyor. Manavdan domates alırken bile seçiyoruz düşünüyoruz. Dünyaya bir bebek getirecek olmak ve ömrünün sonuna kadar onun sorumluluğunu taşıyacak olmak insanı ister istemez endişelendirip düşüncelere sevk edebiliyor.

Ancak eminim hepimiz çoook güzel anneler olacağız. Ve inanıyorum ki bu tm korkular bebişimizi ilk kucağımıza aldığımız anda uçup gidecek. 😊

Not: Ben de çok istiyorum ama asla hazır hissetmiyorum. Yaşım ilerledikçe daha da özgürlüğüme düşkün oldum mesela.

Not: Ben de çok istiyorum ama asla hazır hissetmiyorum. Yaşım ilerledikçe daha da özgürlüğüme düşkün oldum mesela.

Evet biraz da bu durum var o kadar çok alıştım ki bende özgürlüğe yaş 36 olunca 😆 insan nasıl alışıyor rahatlığa. Ama haklısın A Afratafrac insan manavdan bişey alacağı zaman bile düşünüyor. Bu endişeler normal çünkü sorumluluk çok fazla.

Evet biraz da bu durum var o kadar çok alıştım ki bende özgürlüğe yaş 36 olunca 😆 insan nasıl alışıyor rahatlığa. Ama haklısın A Afratafrac insan manavdan bişey alacağı zaman bile düşünüyor. Bu endişeler normal çünkü sorumluluk çok fazla.
Ama hayat devam ediyor ve sürekli kahvaltı yaparken yemek yerken evde onun eksikliğini hissediyoruz. Eşim de ben de kalabalık aile seviyoruz. Bence her şey güzel olacak. :KK200: Arkadaşım bebişinin fotosunu attı demin yine, yeni banyo yaptırmış ilk banyosunu oldu bebiş. Maşallah, insanın içi çekiyor 😂

Bi 36'da benden. 😢

Biz oyuncu bi çiftiz daha dün oyuncu koltuğu seçtik kendimize daha rahat olalım diye. Her gece yatınca bak birazdan uyucaz bebek uyanicak emzir gaz çıkar alt değiş... Hazır mısın o 2 saat 10 dakika gibi gelecek zaman hızlı geçecek oyun oynayamicaz diyorum 😂😂

Ama bi yandan da bu odayı düzenleyelim bebek odası burası yapalım diyerek de plan yapıyoruz 😂

Tüm zorlukları biliyorum. İlk yeğenim için işimi bırakıp ablama gitmiştim aylarca kaldım. İkinci yeğenimde 40 gün kaldım kardeşimde. Uyusun diye bebeği yanıma alıyordum her şeyiyle ilgileniyordum.

Şimdi bana kimse gelemicek 😂😂 nanay nesomu nanay 😂

Merhaba kizlar. Daha once de yazmistim ilk doktora gittigimde 6+4 olmam gerekirken kese boyuna gore 5+5 haftalik cikmistim doktor bugune cagirmisti bugun gittim adete gore 8 haftalik olmam gerekiyor bebek var yolk sac vardi bebegin boyuna gore de 5+5 haftalik dedi ama kalp atisi yok ister bugun kurtaj ol istersen bekle ama bu saatten sonra kalp atisi olma ihtimali 100de 1 dedi. Daha once yasayan var mi boyle bir sey ya da bilgisi olan😔

Kızlar dün adet olmam lazımdı Bu sabah kan verdim beta 30 çıktı.Sevibemedin bile.Değer çok düşük değil mi.Bat günü bu değerlerde öğrenen oldumu içinizde 😕Testi demin yaptım ilk 2 dkka içinde çektim fotoğrafları

Eklentiler

• IMG_3747.jpeg
    IMG_3747.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_3740.jpeg
    IMG_3740.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 57
Merhaba kizlar. Daha once de yazmistim ilk doktora gittigimde 6+4 olmam gerekirken kese boyuna gore 5+5 haftalik cikmistim doktor bugune cagirmisti bugun gittim adete gore 8 haftalik olmam gerekiyor bebek var yolk sac vardi bebegin boyuna gore de 5+5 haftalik dedi ama kalp atisi yok ister bugun kurtaj ol istersen bekle ama bu saatten sonra kalp atisi olma ihtimali 100de 1 dedi. Daha once yasayan var mi boyle bir sey ya da bilgisi olan😔
Gecmiş olsun önceden.Tabi yüzlerle kızlarımız yaşıyor bu durumu..sen ne ilksin neden sonuncu malesef.Bende yaşadım kese vardı artış güzeldi ama kalb atışı çok zayıf atıyor dedi doktor eğer kanaman fazla gelirse kendin düşük yaparsın ama ben kendim düşük yapamadığım için kürtaj oldum

Kızlar dün adet olmam lazımdı Bu sabah kan verdim beta 30 çıktı.Sevibemedin bile.Değer çok düşük değil mi.Bat günü bu değerlerde öğrenen oldumu içinizde 😕Testi demin yaptım ilk 2 dkka içinde çektim fotoğrafları
Kız tebrikler☺️7 değerle öğrenenler var şimdi çocuğunu kucağına alıcak..önemli artış güzel olsun.Darısı bana ve olmayanlara🙌🏻🙌🏻

Canım hayırlı olsun🙏🏻 bence güzel değerin git gide artacaktır

Tebrikler kuzum normal bence neden panik yaptın ki bebişin ne zaman yerleştiğini bilemeyiz🌸

Gecmiş olsun önceden.Tabi yüzlerle kızlarımız yaşıyor bu durumu..sen ne ilksin neden sonuncu malesef.Bende yaşadım kese vardı artış güzeldi ama kalb atışı çok zayıf atıyor dedi doktor eğer kanaman fazla gelirse kendin düşük yaparsın ama ben kendim düşük yapamadığım için kürtaj oldum
Kanamam yok bebek var ama kalp atisi yok dedi bu garip degil mi daha bebek yeni oluSmus olamaz mi?3.2 mm bebek

Kanamam yok bebek var ama kalp atisi yok dedi bu garip degil mi daha bebek yeni oluSmus olamaz mi?3.2 mm bebek
Kanama her keste olmuyorki canım..ben hatda kalb atışını duydum sadece bekle 1 hafta dediler ola bilir daha hızlanır ama malesef aksine durdu kalbi.İçin rahat etmiyorsa başka bir doktora yine görün ben 1 günde 3 doktora göründüm

Kız tebrikler☺️7 değerle öğrenenler var şimdi çocuğunu kucağına alıcak..önemli artış güzel olsun.Darısı bana ve olmayanlara🙌🏻🙌🏻
Ciddi mi canım benim ❤️ İnşallah öyledir.Ben hepinizi biliyorum hepinize dua ediyorum her zaman.Allahım hepinizi bu ay gebe çıkarsın bu gruptan.15 aydır ilk kez bu değeri gördük

X