2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Takvimden mi takip ediyordun canım. Ovülasyon testleri ile takip edersen daha doğru günleri bulursun
Evet takvimden bakmıştım ovulasyon stresi olmasın diye, aslında düzenli ilerliyorduk ama sonrasinda yoğun tempoya girdik iş konusunda ikimiz de. Nasıl olsa yumurtlamayi değerlendirdik demistik ama yumurtlama değilmiş mecbur öyle ilerleyeceğim sanırım bı düzen yok gibi

Canım inşallah düzenli şekilde artsın sağlıcakla kucağına al bebeğini

Stressiz olsun hiç takip yapmayım dersen bir dolu bir boş git canım uzun süre

Kızlar ikinci beta için sağlık ocağına geldim ilk beta 14 Haziran ikinci 19 Haziran olacak aslında hiç içimden gelmedi takip etmek vs ilk gebelik kadar üstüne düşmüyorum nedense kayıptan sonra..
Hep ağrım var ve cok akıntı var bat dündü

Stressiz olsun hiç takip yapmayım dersen bir dolu bir boş git canım uzun süre
İşte bu ay öyleydi nasıl olsa yumurtlama geçti diye bize rahatlama geldi yorgunuz vs çok umursamadik ama bir yanım diyor ki ovu testi olsaydı bilecektim zamanını, bir yanım da eğer öyle olsaydı çok stres olacaktın tam bir cikmazdayim bir de göğüslerim kocaman oldu ben de yine döllenme oldu demek ki diye düşünmüştüm ama yumurtlamaymis demek ki o zaman o günden beri de hala öyle vücudum yeni yeni icatlar çıkartıyor

Geçecek hepsi canım.Annelik zor süreç sağlıkla devam edecek İnşAllah

Yüksek yüksek gelicek ben inanıyorum

Yumurtlama oldu diye düşünsek bile bir hafta daha devam etmek gerekiyor bırakma canım İnşAllah tutmuştur yinede olumlu düşünelim

melisaa93 tatlım ne yaptın yumurtlama oldumu
Dün akşam hafif ağrılar hissettim oldu mu bilmiyorum bugünkü ovülasyon testiyle öğrenicem İki gündür ovülasyon testi yapıyorum ama saatleri düzenli değil ve çok susuz kaldığım için koyu çıktı galiba ama hala pik göremedim. Bugün doğru şekilde yapıp bakıcam Sen naptın kaçıncı gündesin? Testlere kaç gün kaldı

5. gün bugün canım reglde 9 gün var çok ümitli degilim ama tek ilişkiden olacakmı bilemiyorum ne zaman başlıyım teste

Kızlar dün paylaştım sizinle 5.95den üç gün sonra 9.99 oldu demiştim dün korktum artış olmadığı için acile gittim orda tekrar bakıldı 14 çıktı doktor sağlıklı yükselme olmuş haftaya polikinliğe gel dedi çok şükür sorun yok şuan minnak bi korku yaşadık ama geçti haber vermek istedim size de

Yumurtlama oldu diye düşünsek bile bir hafta daha devam etmek gerekiyor bırakma canım İnşAllah tutmuştur yinede olumlu düşünelim
Aslında öyle yaptık canım yumurtlama sandığım günden sonraki hafta da devam ettik ama benim yumurtlama son düzenli ilişkiden 2 gün sonra oldu diye tahmin ediyorum,hayirlisi olsun artık ya olmadı şu ovulasyon testlerinden alırım belki

Kötü düşünme kaygılanma kuzum bata 5 var aslında erken yumurtladım dersek 4. Çatlama 9 yumurtlama 11. Gündeyim test yapalım mı kasığıma iğne batar gibi 2 sanite aralıklarla birşey batıp çıkıyor ara ara.

5. gün bugün canım reglde 9 gün var çok ümitli degilim ama tek ilişkiden olacakmı bilemiyorum ne zaman başlıyım teste
Vakti geldiyse olur neden olmasın Öyle olanı da gördük sonuçta. Senin içinden ne zaman geliyorsa o zaman başla.Stres yapmayım dersen son iki gün kala başlarsın.İnşAllah pozitif çıkar

Çok sevindim canım ya cidden çok üzülmüştüm mutlu oldum iyi olduğunuza

Aynen canım alırsan daha iyi olur o zaman Ovülasyon testinde de çatlamayı görsen bile bir hafta bırakma ilişkiyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…