2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ne zaman içim rahat etmek peki benim sağlıklı bı gebelık olduğuna dahır
Tam bir sene oldu canım bunu yaşayalı ama bnm rahminde şekil bozukluğu vardı o yüzden tutunamamış bebek üsten t şeklinde alttanda basık görünüyordu rahmim doktorm kimyasal gebeliklerin ve en son ki bu düşüğümin buna bağlı olduğunu söyledi histereskobi ameliyatı oldum ve rahim şeklim düzeltildi yani böyle bi sorununuz yoksa değer 2 günde 2 kat artıyorsa güzel şeyler düşünün ki güzel olsun inşallah sağ sağlim kucağınıza alırsınız

Amin inşallah canım benim kuruntu yapıyorum işte şeytan vesvese veriyo heralde

Adetten kaç gün sonra regli olmuştunuz ya getirmek istemiyorum ama okuyunca korkuyorum
Bence şu başlıkları görüp okumayın. Kendinizi strese sokuyorsunuz sadece. İyi düşünel,im iyi olsun. Stres bebeğin tutunmasını da etkileyebilir. Biraz kafanı dağıt, kapat forumu bence uzaklaş. Benim arkadaşım tst yaptı hafif sililk çizgi çıktı 1 hafta sonra gitti kan verdi. O arada 1 tane daha test dahi yapmadı mesela. aslında biraz böyle yapmak lazım. Salmalıyız.

Bazen okumamak uzak durmak daha iyi..ben kimyasal nedir bilmiyordum okudum okudum kendim yaşadım..işte bunu bana eşim hep diyor ama dinleyen kim
Valla bende korkuyorum baya hemde düşünmek istemiyorum ama hepte karşıma çıkıyo

Bencede haklısınız benim biraz uzaklaşmam gerekiyo burası güzel aslında sohbet ediyoruz bilgi alışverişi yapıyoruz ama ben kendimi yıpratmaya başladığımı düşünüyorum

Hayır canım öyle düşünme zamanla alışacaksın sende Bazen mesajlarına tam cevap alıyorsun bazen havada kalıyor araya kaynıyor Hepimiz hassasız kimse bilerek yapmaz tanıdıkça anlarsın
doğru canım.. burası çok güzelmiş sizlerle muhabbet etmek iyi geliyor insana

Amin inşallah canım benim kuruntu yapıyorum işte şeytan vesvese veriyo heralde
Aynen birazda biz bazı şeyleri araştırıyoruz kendimizle kıyaslama yapıyoruz o yüzden de stres yapıyoruz ama iyiyi düşünün iyi olsn her zaman güzel olanı çağıralım inşallah sağ sağlim kucağınıza almayı nasip eder Allah dua edin güzel düşünün

Çok teşekkür ederim canım yazdığın için cidden konuşmakta iyi geliyo

Çok teşekkür ederim canım yazdığın için cidden konuşmakta iyi geliyo
Rica ederim canım ne demek bizde böyle rahatlıyoruz bazen diyorum ne burayla oluyo ne burasız girip girip okuyorum burda yazılanları çalıştığım için sık yazamıyorum ama okumaya çalışıyorum hele pozitif testleri görünce benimmiş gibi seviniyorm burda tanımadığımız bir sürü insan birbirimiz için yeri geliyo içimizden dua ediyoruz destek olmaya bildiğimiz şeyler paylaşmaya çalışıyoruz iyi geliyo yani Allah'ım hepimizin kucağını doldursun inşallah ne kadar içten anne olmak isteyen anne adayları varsa nasip etsin Rabbim bizlere de bu kutsal duyguyu

canlarım benim ben bir karar aldım burda kan testi veremediğim için mecburen 8 haftayı yanı 10.07.2023 tarihinde kontrolüm var burda okuduğum kimyasal yazıları vb şeylerden çok korkmaya ve takmaya başladım strese girdiğimi fark ediyorum onun için o tarihe kadar girmemeye karar verdim buraya sizlerde çok alıştım ama bunu strese korkuya girmemek için yapmam gerekiyor hepinizi çok seviyorum cidden çok yardımcı oldunuz burda rabbim güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin tekrardan bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…