2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar ya kasıklarıma ağrı giriyor nefes alırken böyle batıyor bazen sol bazen sağ hatta kaburgamın oralara da dünden beri başladı adet öncesi kramp desem erken daha

Burdaki kızlardan okumuştum eğer pozitif çıkarsa beta tekrar bakıyorlarmış bir yanlışlık olmasın diye. Belki o yüzden daha çıkmamıştır
Ay gerçekten mi İnşallah allahım.Vende acBa doktor istemeyi mi unuttu diye düşündüm.Araya haftasonu da girdi.Pazartwsiye kaldı

bende ekliyim bunu başlığa güzel inceleme olmuş canım

Var bende hayırlı olsun benimde böyleydi 4 gün sonra pembe çizgiyi gördüm inşallah sende görürsün

İnşallah kuzum sabah yaptım hemen çıktım servise geç kalıyordum karnim çok ağrıyor simdi de sağ kasigim ağrıyor 2 gündür ondan yaptım ama bekleyemedim servise geç kalıyordum simdi gördüm

Canım bu bende bariz 2.çizgi çıkardı yarım saat sonra.semde ilk 5 dkka çıktıysa vardır.yoksa malesef aşırı kuruma çizgisi yapıyor freely

O zaman kuruma olabilir kuzum geç kalıyordum servise yaptım hemen çıktım ne zamanda çıktı bilmiyorum bat 19 u

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…