2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kimyasal gebelikte bildiğim kadarıyla Bat tarihinde regl oluyorlar. Ayrıca yaptıkları gebelik testlerinde maalesef koyulaşma olmuyor.
Anladım canım biri konu açmış biraz önce 6 haftalıkken değeri düşmüş kimyasal demişler acaba doğrumudur

Kesinlikle öyle.Ben şimdi diyorum keşke etken evlenseydim.Erken yaşta da atandım çok şükür ama evlilik pek erken yapmak şstemşyodum..Ama çocuk aşırı severdim bekarkende
Bende öyle diyorum şimdi ama o zaman hep iş vardır benim için..hayalimde olanları gerçek etdim..bir uyandımki yeter artık iş iş evlilik zamanı

Bende o şekilde dua ediyorum canım rabbim isteyip tatmaya önce nasip etsin diye inşallah güzel haberlerinizi alacaz buna inanıyorum
Amin canım Amin.Yalan söylemicem bende dua ederken hep diyorum hiç anne olmayanlara ilk Allah nasip etsin..evde karı koca bir birimizin suratına bakmaktan bıktık

Kesinlikle öyle.Ben şimdi diyorum keşke etken evlenseydim.Erken yaşta da atandım çok şükür ama evlilik pek erken yapmak şstemşyodum..Ama çocuk aşırı severdim bekarkende
işte iş güç atanma derken gec evlendik şimdi yaş gecmeden cocuk diyoruz oda bizi bekletiyor nasip😅

Sağol canım.. her mesaja yetişiyosun valla helal olsun sana burda beni çok takmıyorlar sanki yeniyim diye mi bilmiyorum cevap alamıyorum pek😞
Hayır canım öyle düşünme zamanla alışacaksın sende ☺️ Bazen mesajlarına tam cevap alıyorsun bazen havada kalıyor araya kaynıyor☺️ Hepimiz hassasız kimse bilerek yapmaz tanıdıkça anlarsın 😍

Hayır canım kaç kere gittim hiç ni sıkıntı çıkmadı o yüzden artık gitmeyi düşünmüyorum
Eğer regl olarak devam ederse 2. Yada 3.gün hormonlara baktırsan mı? Benim tsh düşüklüğü regl düzenimi bozmuştu.reglim bitti bir gün sonra tekrar bir hafta regl olmuştum

Eğer regl olarak devam ederse 2. Yada 3.gün hormonlara baktırsan mı? Benim tsh düşüklüğü regl düzenimi bozmuştu.reglim bitti bir gün sonra tekrar bir hafta regl olmuştum
Anca pazartesi gidebilirim canım devam ederse sökülürse yarın belli olur sökülüp sökülmediği artık

Kızlar kimyasal gebelik olmadığını kaçıncı haftada anlayabiliriz yazıları okuyunca takıntı oldu kimyasal gebelik araştırıp duruyorum ya
kımyasal cok kısa surmustu benım, ılk degerım 26 cıkmıstı ıkı gun sonra reglı olmustum.
hıc aklınıza getırmeyın bunları

Sen boş vaktin varsa aç bir dizi film şöyle sürükleyici. Hop bir bakmışsın akşam omuş. Yemekti bulaşıktı derken bir bakıyorsun gece oluyor. Vur kafayı yat. Güzel bir duş al rahatla. Hatta yürüyüşe çık duştan önce.
Çok teşekkür ederim canım desteğin için çok sağol ♥️

X