2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar merhaba iğnenin 9 değerlendirmenin 8.gününden selamlar iğneden 36 saat sonra değendirdik sonra bazı sebeplerden dolayı maalesef değerlendirme gün aşırı yapamadık sonrasında 2 gün sonra oldu değerlendirmemiz biliyorum çok erken henüz test yapsam iğne etkisiyle pozitif gösterecek ama 2 gündür yorgunluk hissi ve özellikle sol tarafımda kasıktan başlayıp böbreğe doğru değişik bi ağrı ayktayken pek hissetmiyorum ama uzandığımda acayip batma yapıyo iğneden olabilir mi böyle bir şey yaşayan oldu mu gebelikse bu kadar erken belirti verir mi kafam da deli sorular küçücük bir umuda sarılmak istiyo insan ama hayal kırıklığı yaşamamak için yok diyorum başka sebeptendir

Kuzum bence bunlar genetik testler..sen şuan gitdiğin doktoru beklemeki söylicek sana..bana hep doktorlar dedi amaan boş ver ilk çocukta oluyor ama sonda bak tüp bebek doktoru genetik istediği zaman ben hemen çıkartdım gösterdim cevabları

Canim tebrik ederim bence de regl gününü bekle yoksa çok yipranirsin. Ben reglime 6 gün kala öğrenmiştim sürekli kan testi çok yipranmistim

Bizimde içimize öyle doğdu arkadaşlarım benim haftamda 4000-6000 falanmış benim 12000 ama şu an tek kese var belki de sonradan bölünür ben istiyorum ama tabi rabbim hayırlısını versin insallah
ben de iki cocuk istiyorum ama ikizi gözüm yemiyor biraz ailede de var bizim annem de ananem de ikiz düsükler olmus bende ikiz patlamasın da arka arkaya yapayım diyorum

ben de iki cocuk istiyorum ama ikizi gözüm yemiyor biraz ailede de var bizim annem de ananem de ikiz düsükler olmus bende ikiz patlamasın da arka arkaya yapayım diyorum
Bende Allah nasip ederse arka arkaya düşünüyorum ama gözüm keserse şu anda bile tekte kalma kararı aldım çok stresli bi olay gebelik

Bende yaptırcam canım eşim işini ayarlasın bu hafta yada önümüzdeki hafta içi yaptırcaz İnşAllah

Canım stres yapma kendine. Ararsak çok belirti buluyoruz başka şeylerle ilgilenmeye çalış vakit geçsin.11.gün gibi tamamen geçmiş olur iğne etkisi. Hala 8.gündesin birkaç gün daha sabret İnşAllah pozitif sonuç görürsün

Maşallah ne kadar belirgin çıkmış kan ver bence canım. Birşey sorabilir miyim döngün kaç günde bir oluyor acaba bide yumurtlamanın üstünden kaç gün geçti pozitif gördün biliyor musun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…