2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bildiğim kadarıyla bikornu uterus az erken doğum riski dışında bebeğe bi zarar vermiyor, hakkında hayırlısı olsun zaten takipli olursun bence sorun olmaz Allah’ın izniyle canını sıkma 🙏
Çok teşekkür ederim sağolun bir kadin doğumcu arkadaşım vardı ben hekimim kendimde o da aynısını soyledi içimi ferahlattınız 😊🤲🏻🙈🧿💃🏼

Benimde betam seninle aynı gibi ve sana söylediklerini bana da söyledi bebeği gördük minicik de olsa alttan baksam kalbi de duyarız ama gerek yok 10 gün sonra gel dedi. Kese kaç mm çıktı sende canım
Onları söylemedi hızlıca baktı bende hekimim hasta arası baktık hemen bi kadin doğumcu arkadaşım vardı yarın onun yanına yine uğrayacağım soracağım 😊 size de mi bikornu dedi doktor ?

13. Gün bugün kızlar
Sağ kasık ağrım çok yumurta ağrısı gibi de apandisit gibi de yarım saattir bıçak saplanıyor tek taraflı

Eklentiler

• 57AEFEBF-9A94-41A8-B1F1-D7D62B7F2871.jpeg
    57AEFEBF-9A94-41A8-B1F1-D7D62B7F2871.jpeg
    197,2 KB · Görüntüleme: 81
Benimde bugün yumurtlamadan 3 gün geçti göğüslerim şiş ama acı cok az onun harici bacak ve sağ kasık ağrısı sanki umut vaadediyorum bu ay 😄 ben pazar günü catlama gördüm haftaya pzt test yaparım affetmem 😄

Kızlar iyi akşamlar mesajları okuyamadan hem sevinç hem de üzüntüyle size yazmak istedim
Öncelikle bugün 5+1 takvime göre beta verdim 13 bin çıktı
Hemen kadin doğuma gittim keseyi gördü alttan baksak kalp atışı da duyarız dedi ama haftaya bekleyelim dedi bu güzel haber bende çok sevindim
Ama kalp uterus şeklinde olabilir dedi bikornu uterus bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
Maşallah değer çok iyi ya siz ikiz gebesiniz bence 🤭

Onları söylemedi hızlıca baktı bende hekimim hasta arası baktık hemen bi kadin doğumcu arkadaşım vardı yarın onun yanına yine uğrayacağım soracağım 😊 size de mi bikornu dedi doktor ?
Yok canım benim onun dışındakiler aynı yanlış ifade ettim sanırım kendimi kusura bakma

X