2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar normal gebelik testi yaptığım belli belirsiz çizgi çıkmıştı sonra erken yaptım bişey çıkmadı dikkatimi çekti sonra kuruyunca aldım baktım iyice alttan sanki gölge var gibiydi kurumuştu test bende aldım suya tuttum idrar rengi gitsin çizgi varsa iyice belirginleşsin diye şuan bariz pozitif testi suya tutunca bozmuş olabilir miyim o yüzden mi pembe ikinci çizgi çıktı acaba ?

Eklentiler

• IMG_1600.jpeg
    IMG_1600.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG_1602.jpeg
    IMG_1602.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar normal gebelik testi yaptığım belli belirsiz çizgi çıkmıştı sonra erken yaptım bişey çıkmadı dikkatimi çekti sonra kuruyunca aldım baktım iyice alttan sanki gölge var gibiydi kurumuştu test bende aldım suya tuttum idrar rengi gitsin çizgi varsa iyice belirginleşsin diye şuan bariz pozitif testi suya tutunca bozmuş olabilir miyim o yüzden mi pembe ikinci çizgi çıktı acaba ?
Pembe bide yani çok şaşkınım şuan kızlar

Eklentiler

• IMG_1607.jpeg
    IMG_1607.jpeg
    86,4 KB · Görüntüleme: 107
Canım stres yapma kendine. Ararsak çok belirti buluyoruz başka şeylerle ilgilenmeye çalış vakit geçsin.11.gün gibi tamamen geçmiş olur iğne etkisi. Hala 8.gündesin birkaç gün daha sabret İnşAllah pozitif sonuç görürsün 🤲🏻
İnşallah canım benim kalbini severim ne güzel moral verdin öyle hepimiz inşallah pozitiflenelim🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Suya tutmak testi bozuyor bence canım bende bir kez denedim negatif test pozitif oldu resmen. Kaç gün kaldı bata?

Kızlar bakar mısınız yanlış olma ihtimali olabilir mi hiç belirtim yok ğögüs hassaslığı dışında 🥺 al bi marka pek guvenilir degil sanırım. Elim titriyor ama sevinemiyorum da 🥺

Eki Görüntüle 3261601 Eki Görüntüle 3261602
Başka test var mı elinde tekrarla emin ol canım. Bence doğru test hem pembe hemde baya belirgin çıkmış MaşaAllah 🧿😍 belirti de herkeste olmayabilir canım o önemli değil. Ay İnşAllah sağlıkla gelir🤲🏻

Başka test var mı elinde tekrarla emin ol canım. Bence doğru test hem pembe hemde baya belirgin çıkmış MaşaAllah 🧿😍 belirti de herkeste olmayabilir canım o önemli değil. Ay İnşAllah sağlıkla gelir🤲🏻
Canım durur muyum testten 10dk sonra hastaneye gittim elimde test yoktu özelde kan verdim 2 saate çıkar dedi beklicem ama test çok iyi degil sanırım internetten baktım da bilmiyorum sizlere danışayım bi dedim🙏🏻

X