2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim de 1.5 gün sonra çıktı canım. Pozitif çıkınca testi tekrarliyrolatmis galiba

Genetik ve romatolojiue gitmek lazım bunlar için. Genetikte trombofili, romatolojide lupus testlerini isterler

Cnm genetik test pahalı dıye bna doktor en azından protein s ve c yapalım demişti
Onlarda onemlıymış

Cnm genetik test pahalı dıye bna doktor en azından protein s ve c yapalım demişti
Onlarda onemlıymış
Protein c s aynı hafta çalışılır zaten ama genetik test üniversite hastanelerine gebelik kayıpları nedeniyle başvurulursa ücretsiz. 1 ayda çıkmıştı benim genetik ve trombofili sonucu

Kızlar ben yumurtlama ağrısı yaşıyorum 2 gündür ama ovülasyon testim gözle görünmeyecek kadar silik

Lupus otoimmun bir hastalık özellikle ileri haftalarda gebelik kaybı yapabilir yine trombofili gibi, o yüzden ona da baktırmakta fayda var
Anladım canım. Benim 32.haftalarda sancılarım başlamıştı.Doğumu geciktirmek için adalat kullandım tansiyon ilacıymış galiba.sonrada ciğer geliştirici iğneler yapıldı.acaba bunlar mı yan etki yaptı diyorum

Yok canım bunlar doğumu engellemek veya bebek erken doğarsa akciğer gelişimini sağlamak için ilaç yan etkisi değildir yani. Bence pıhtılaşma baktırmakta fayda var

Canım hangi site.bende bakayım yoksa 3 günden önce é nabıza düşmez benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…