2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

En iyisini yapıyosun beklemekle bak ben dayanamadım yaptım da noldu

Tohumlara çişini yap çimlenirse hamilesin antik Mısır gebelik testi bu da çok mu eski oldu

Yaa ben tsh detayını yeni gördüm benimki de bu ay 2,5 çıkmış acaba yüksek mi diyordum demek ki engel değil
Yaa kesnlkle engel değil hemde doktorum mehmet ali erbili. Kiz kardeşi kendisi dedi eğer gebe kalirsan kontrollü gideriz die bna iki ayda bir sonuclarni atarsın dedi gebe kalda bi dedi kajsjs

Ya gerçekteeen dün sana attığım ovülasyona baktım yok gibiymiş bugünki daha belirgin bana nasıl umut oldun şu an bilemezsin hepimize dua ediyorum inşallah olacak bu ay yarın yine yapayım bari hamilelik testim 3 tane kaldı onu harcamayayım

En iyisini yapıyosun beklemekle bak ben dayanamadım yaptım da noldu
Erkenmiş bizim ama baya. Bende belirtiler hep aynı. Dün sızlayan yer küçük bi yumruk gibi ağrıyor bugün ara sıra. Bi bu yani değişik. Az eğilmeli bi iş yapsam hemen karnım belim ağrıyor sonra geçiyor ama bu ben de hep oluyordu yumurtlamadan sonra. Denemeye başladığımızdan beri belirtiden geçilmiyorum bazen Bişey de yok ortada ama inşallah bu ay vardır.

Canım aynı markayla geçen ay erken gebelik testi yaptım gölge dahi çıkmadı 2 gün sonra bile bence gebelik var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…