2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Anladım canım ben de ters etki yaptı galiba adet olmak için yaptığınız ekstra bir şey var mı ben şu an söktürücü kullanıyorum masaj ve kekik çayı içiyorum😒
Benim reglim ne zaman gecikse adaçayı içerim. Ya içtiğim gün ya da 2 gün içinde reglim geliyor genelde.

Kızlar papatyamaviş arkadaşın gebelik testleri vardı gün gün.elinde olan atabilir mi

Eklentiler

• IMG_3646.png
    IMG_3646.png
    492,7 KB · Görüntüleme: 94
Marka prodoctor erken gebelik testi, 20 dk sonra böyle çıktı ilk 5 dakikada belli belirsiz şekilde hayali çizgiydi kızlar test son kullanma tarihi 2025 var mıdır birşey ne diyorsunuz? Güvenmeli miyim yoksa test yanlış mıdır? Dakika uzun diye soruyorum kimsenin aklıyla dalga geçmiyorum lütfen yanlış anlaşılmayayım🫶🏻Dakikalar geçtikçe de koyulaşıyor Adetim geçti ama zaten düzensiz kaç gün nedir ne değildir bilmiyorum saçma sapan adet oluyorum 😂
233BB843-97FD-4FFC-A8BD-18A7A2956833.jpeg

Subyan muskası dediğim bu işte
Evet canım nette detayları yazıyor ben yaptım ama eşime de yapıldı takmıyor . Benim eşimden dolayı bana geliyor . Belirtilerinden biri uykusunda çok sıçrama yaşaması , korkulu rüya görmesi . Kişinin üstünde büyü varsa da musallat oluyormuş . Bazen de sadece şansızlık . Gelecek çocuk Topluma yararlı olacak kişi olacağı için engelliyor doğmasını

Marka prodoctor erken gebelik testi, 20 dk sonra böyle çıktı ilk 5 dakikada belli belirsiz şekilde hayali çizgiydi kızlar test son kullanma tarihi 2025 var mıdır birşey ne diyorsunuz? Güvenmeli miyim yoksa test yanlış mıdır? Dakika uzun diye soruyorum kimsenin aklıyla dalga geçmiyorum lütfen yanlış anlaşılmayayım🫶🏻Dakikalar geçtikçe de koyulaşıyor Adetim geçti ama zaten düzensiz kaç gün nedir ne değildir bilmiyorum saçma sapan adet oluyorum 😂
Eki Görüntüle 3260411
Canım maşallah baya koyu çıkmış bence hamilesin 20 dk da olsa bu kadar koyu çıkmaz yoksa . bitki çayı falan içmeyin korunmuyorsanız belki geç döllenmedir . Böyle durumlarda doktora gidin gerekli ilacı verir zaten.

Eki Görüntüle 3260411
Kanda gebelik baktır canım adetin geçtiyse çıkar zaten kanda .

Canım maşallah baya koyu çıkmış bence hamilesin 20 dk da olsa bu kadar koyu çıkmaz yoksa . bitki çayı falan içmeyin korunmuyorsanız belki geç döllenmedir . Böyle durumlarda doktora gidin gerekli ilacı verir zaten.
Prodoctor yanlış filan olabiliyor yazmışlar güvenip aldım da emin olamadım gün ortasında yaptım 4 saatlik idrar

X