2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim ki de 5 dakika içinde çektim ilk çok heyecanlandım ama değil dedi satan bayan dedi yok belli olacak dedi dediği gibi de oldu ovülasyon testlerinde nasıl çıkıyor t bölgesi hafifte olsa öyle olması gerekiyor dedi, mesela bunu gebelik testi gibi düşün böyle gözükmeli demişti bana ben çok yaptın innovitanın gebelik testinden o yüzden üzülmemek için gördüm çünkü konuşmalarınızı üzülmeyin diye söylemek istedim bi kaç gün geçsin yine yapın belli olsun diye düşünüyorum Eki Görüntüle 3260378
Teşekkür ederim canım 😘 zaten şuan emin değilim net kırmızı görmeden inanmamaya çalışıyorum zaten o strip testleri 2. Kullanışım pek bilmediğim için gidip kaset test aldım . Zaten adete 4 gün kaldı olmazsam vardır

Hahahahahah ya resmen ben 😂😂 benimki de öyle içim şişer sessizliğinden😂😂
O zaman yatakta uyumadan önce başla konuşmaya o zaman mecbur konuşuyorlar sırf rahat edelim içimizi dökelim de uyusunlar diye benim taktik o 🤣 bazen eşim uyuyayım diye sallıyor beni belki uykun gelir çocuklarda işe yarıyor sen de de yarar belki diyor ama yok 🤣

Teşekkür ederim canım 😘 zaten şuan emin değilim net kırmızı görmeden inanmamaya çalışıyorum zaten o strip testleri 2. Kullanışım pek bilmediğim için gidip kaset test aldım . Zaten adete 4 gün kaldı olmazsam vardır
Anladım canım inş Vardır Hayırlı sağlıklı bebeğin olur 🤲 bende beklemedeyim senin gibi 19 Mayıs sat benimde 15 haziranı bekliyorum bakalım, ama pek umudum yok bakalım ne göreceğim

Ben adetten 6 gün önce kan verdim negatifti, adetten 2 gün önce kaset test yaptım negatifti, adet günü de yaptım kaset test yine negatif, adet günü akşamı kan verdim kanda çıktı 🙃 hemen pes etmeyin derim
Bebeğim yumurtlama takip etmiş mıydın muhtemelen senin geç yumurtlamadan dolayı geç döllenme olmuş benim ilk gebeliğim de sizin gibi olmuştu çünkü bu attığım ikinci 🥰 yumurtlama o zaman 15. Gün olmuştu şimdi ise 16. Gün oldu ona göre takip ediyorum inşallah güzel haberi bekleyen tüm anne adayları tez zamanda alır 🥰
Canım kan değerini hangi gün vermiştin hatırlıyor musun kaç çıkmıştı aryimede göre
Kuzum en alttakini görüyor musun ayın 23 ü o gün kan vermiştim 41 çıkmıştı 🥰ve regle 3 gün vardı

Anladım canım inş Vardır Hayırlı sağlıklı bebeğin olur 🤲 bende beklemedeyim senin gibi 19 Mayıs sat benimde 15 haziranı bekliyorum bakalım, ama pek umudum yok bakalım ne göreceğim
Amin inşallah canım 🙏🏻 Hayırlısıyla nasip etsin rabbim hepimize inşallah 😘 ben de henüz tam emin değilim bir daha yapayım çıkarsa var derim ☺️

Ben 3 kez femara kullandım 2sinde kist oluştu adetle attım bence bu işler kişiden kişiye değişiyor ya
Merhaba canım bende klomen kullandım doktor kontrolünde keşke kullanmasaydım. Normalde düzenli bir adet döngüm var 6 gün oldu hala regl olmadım seninde gecikmişmiydi?🙁

Canım eczaneden aldım bebetime strip test yazıyor üstünde . Bir de kaset test almıştım biraz önce onu da yaptım tamamen negatif çıktı . Bu kaset testte hiç kuruma çizgisi dahi çıkmıyor o yüzden bu teste güveniyorum . Bu negatif çıkınca onun Demek ki kendi çizgisi diye düşündüm
Daha erken kaset test geç çıkartıyor inovita daha iyi bu konudaaa❤️

O zaman yatakta uyumadan önce başla konuşmaya o zaman mecbur konuşuyorlar sırf rahat edelim içimizi dökelim de uyusunlar diye benim taktik o 🤣 bazen eşim uyuyayım diye sallıyor beni belki uykun gelir çocuklarda işe yarıyor sen de de yarar belki diyor ama yok 🤣
😂😂😂 peki konuşurken tam lafın ortasında uyuya da kalıyo mu 😂

Valla kist olabilir. Benim de klomen kullandığım ayda kistim oluşmuş ve baya ağrı yapmıştı. Parça gelmişti benden de. BElki de o parçalar kistin söküldüğüne işarettir. Ancak Pazartesi günü git olmadı doktora anlat. Ultrason ile muayne edip baksın kist var mı yok mu.
Bugün sürekli klomen ve kist ilgili yazıları okuyorum.
Banada kist yapmış. Şu an söktürücü kullanıyorum umarım şu geciken reglim bir an önce gelir.Sen kaç gün sonra regl olmuştun canım?

Merhaba canım bende klomen kullandım doktor kontrolünde keşke kullanmasaydım. Normalde düzenli bir adet döngüm var 6 gün oldu hala regl olmadım seninde gecikmişmiydi?🙁
Canım femaradan sonra iğne vurulmuştum iğneden de 16 gün sonra hep regl oldum tam tersi düzene bindi yani benimki

Canım femaradan sonra iğne vurulmuştum iğneden de 16 gün sonra hep regl oldum tam tersi düzene bindi yani benimki
Anladım canım ben de ters etki yaptı galiba adet olmak için yaptığınız ekstra bir şey var mı ben şu an söktürücü kullanıyorum masaj ve kekik çayı içiyorum😒

Anladım canım ben de ters etki yaptı galiba adet olmak için yaptığınız ekstra bir şey var mı ben şu an söktürücü kullanıyorum masaj ve kekik çayı içiyorum😒
Yok canım adet olmamak için uğraşıyorum her ay🤣🤣🤭 hep geliyo hiç şaşmıyo maşallah

X