2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Güvenmiyorum o testlere eşim de yapma onları moralin bozulmasın dedi öyle duruyor ama bu prodoctor uykumu kaçırdı bugün sabah olmaz artık bana 🥺
Prodoctor ne yaptı bende onu kullanıyorum innovita ile beraber aynı anda yapıyorum bende doğru çıktı hep o

Marka prodoctor erken gebelik testi, 20 dk sonra böyle çıktı ilk 5 dakikada belli belirsiz şekilde hayali çizgiydi kızlar test son kullanma tarihi 2025 var mıdır birşey ne diyorsunuz? Güvenmeli miyim yoksa test yanlış mıdır? Dakika uzun diye soruyorum kimsenin aklıyla dalga geçmiyorum lütfen yanlış anlaşılmayayım🫶🏻Dakikalar geçtikçe de koyulaşıyor Adetim geçti ama zaten düzensiz kaç gün nedir ne değildir bilmiyorum saçma sapan adet oluyorum 😂
Eki Görüntüle 3260411
Yüzde yüz hamilesinnnnn 🥰😍😍😍😍

Prodoctor ne yaptı bende onu kullanıyorum innovita ile beraber aynı anda yapıyorum bende doğru çıktı hep o
Canım prodoctor erken gebelikle bu sitede bi kız bu şekilde bi test yapmış böyle çıkmış sonra aynı markanın diğer testini de yapmış tamamen beyaz çıkmış kan vermiş 0,001< çıkmış , yani test yanlışmış falan onu okuyunca bide kötü yorumları okuyunca tedirgin oldum inşallah vardır gebelik🌷🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻

Canım prodoctor erken gebelikle bu sitede bi kız bu şekilde bi test yapmış böyle çıkmış sonra aynı markanın diğer testini de yapmış tamamen beyaz çıkmış kan vermiş 0,001< çıkmış , yani test yanlışmış falan onu okuyunca bide kötü yorumları okuyunca tedirgin oldum inşallah vardır gebelik🌷🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻
canım prodoctor bende de hep böyle silik çıkardıi test verdim 0 , sen koyulaşmayı takip et, koyulaşma olursa zaten vardır

Oyy beklediğim yorum 🥺🥺🥺 teşekkür ederim canım
Facetune_13-06-2023-01-26-17.jpeg

benimkine de bakar mısınız rahatsız ettiğim için mzür dilerim🥹 en alttaki az önce üstündeki bu sabah ilk idrar, en üstteki dün gece

Doktor doğru söylüyor canım sorun yok herşeyin çözümü var benim annem negatif biz 3 kardeş pozitifiz sapasağlamız 🫶🏻
Sen negatif eşin pozitif ise igne vurulman gerekiyor canım kan uyuşmazlıgınız var. İlk gebeliklerde genelde sorun olmuyor dogumdan sonra yapılıyordu önce ikinci genelikte bebekte sorun olmaması için ama şimdi bazı doktorlar 28. Haftadan sonra yapabiliyor duruma göre
Bende de var annem negatif babam pozitif ben negatifim ama anneme sadece doğumdan sonra eğer bebek pozitif olursa iğne vurcaz demişler ama negatif olduum ve 2. çocuk olduğum için iğne vurulmamış. Tabi bu eskidendi. Şuan neden testim negatif olmasına rağmen iğne olcam onu anlamadım sadece. Ben de sapasağlamım iğnesiz:/

Günaydın kızlar ay yok bende uyku düzenim bozuldu gece 10 kez uyandım neredeyse sabahın da 5 inde kalktım ve mide bulantısı baya var

Kızlar sırasıyla iğnenin 8.ve 9.günleri bunlar.Ben 9.gün tamamen silineceğini düşündüm ama daha da koyulaştı.. Gebelik var diye düşündüm ama bugün yaptım gölge dahi çıkmadı 😕

Eklentiler

• IMG_3489.jpeg
    IMG_3489.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_3491.jpeg
    IMG_3491.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 67
Bide dün test pozitif çıkınca aile doktorunu aradım hani gebelik testinyaptım pozitif diye kan testi istiyorum dedim çizgi varsa hamilesin 8 haftalık olmadan kan testi yapılmıyor dedi ben emin olmak istiyorum ama dedim gel bugün idrar tahlılınde ben bakayım dedi e onun en son adet tarihime göre hesabı 4 haftalıksın dedi e kontrol ıcın 4 haftam daha var yanı bu süreçte folık asıt falan kullanmam gerekmiyomu ya çıldırtacak burdakı gevur doktorlar benı 🤦‍♀️

Kızlar sırasıyla iğnenin 8.ve 9.günleri bunlar.Ben 9.gün tamamen silineceğini düşündüm ama daha da koyulaştı.. Gebelik var diye düşündüm ama bugün yaptım gölge dahi çıkmadı 😕
Çok şaşırdım canım gerçekten de 9.gün daha koyu. Başka test ile tekrarlasan mı?

X