2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Prodoctor yanlış filan olabiliyor yazmışlar güvenip aldım da emin olamadım gün ortasında yaptım 4 saatlik idrar
Testin varsa yarın sabah yap bir daha ama ben senin yerinde olsam adet tarihim geçmiş olsa çoktan kan vermiştim testle falan uğraşmazdım ☺️ adetime 4 gün var gidip kan versem mi diyorum 🤣

Testin varsa yarın sabah yap bir daha ama ben senin yerinde olsam adet tarihim geçmiş olsa çoktan kan vermiştim testle falan uğraşmazdım ☺️ adetime 4 gün var gidip kan versem mi diyorum 🤣
Normalde ben de yaparım da belirti filan hissetmiyorum nasılsa adet gelir diye önemsemedim kargo gelince akşamüstü çiş boşa gitmesin test yapıveriyim dedim 😂

Normalde ben de yaparım da belirti filan hissetmiyorum nasılsa adet gelir diye önemsemedim kargo gelince akşamüstü çiş boşa gitmesin test yapıveriyim dedim 😂
Bazı gebeliklerde hiç belirti olmuyormuş . Ben de de pek belirti yok adet belirtilerinden sadece sıcak basması ve üşüme var bir de dünden beri az biraz göğüs ağrısı . Başka gebeliğe dair birşeyim yok 🤣 midem de gastrit var dünden beri gastritim kötü kusturuyor beni ama gebelik olduğundan değil midem ağırdığındandolayı kusuyor hep öyleydi 🤣

Selammmm😊 Doktorum bir konuyu nedense açıklamaktan kaçıyor her sorduğumsa esprili cevaplar veriyor ama açıklamıyor sinir oldum. Kan uyuşmazlığımız var eşimle ve doktorum test istedi yaptırdık negatif çıktı. Benim kanım - eşim + şimdi doktora bu ne demek oluyor diye sorduğumda güzel demek oluyor dedi ve kesti attı yine. Negatif çıktıysam sonrasında nolcak yani şimdi? Ve bu ne demek? Bebeğin kanı mı benim kanım mı nedir yani? Bir türlü kavrayamadım olayı… Bilen birisi aydınlatırsa çok sevinirim 🙄

Selammmm😊 Doktorum bir konuyu nedense açıklamaktan kaçıyor her sorduğumsa esprili cevaplar veriyor ama açıklamıyor sinir oldum. Kan uyuşmazlığımız var eşimle ve doktorum test istedi yaptırdık negatif çıktı. Benim kanım - eşim + şimdi doktora bu ne demek oluyor diye sorduğumda güzel demek oluyor dedi ve kesti attı yine. Negatif çıktıysam sonrasında nolcak yani şimdi? Ve bu ne demek? Bebeğin kanı mı benim kanım mı nedir yani? Bir türlü kavrayamadım olayı… Bilen birisi aydınlatırsa çok sevinirim 🙄
Sen negatif eşin pozitif ise igne vurulman gerekiyor canım kan uyuşmazlıgınız var. İlk gebeliklerde genelde sorun olmuyor dogumdan sonra yapılıyordu önce ikinci genelikte bebekte sorun olmaması için ama şimdi bazı doktorlar 28. Haftadan sonra yapabiliyor duruma göre

ocak grubu aldı gitti dimi ay sonuna denk gelince grubu kaçırmıs gibi oluyor bende de :rolleyes:
Bebısm sana kötü bı haberım var😂 evde test bıtmıstı alacaktım bugun toplantı cıktı ve 7 de bıttı,sonra arklarla bulustuk eve gıderken nöbetcı ecz alıyım dedım sonra saat bu saat oldu eczane fln aklımdan cıktı😂😂yarın bı ara alırım artık aksama dogru yaparım testı.10.gun yarın

Doktor doğru söylüyor canım sorun yok herşeyin çözümü var benim annem negatif biz 3 kardeş pozitifiz sapasağlamız 🫶🏻

Bebısm sana kötü bı haberım var😂 evde test bıtmıstı alacaktım bugun toplantı cıktı ve 7 de bıttı,sonra arklarla bulustuk eve gıderken nöbetcı ecz alıyım dedım sonra saat bu saat oldu eczane fln aklımdan cıktı😂😂yarın bı ara alırım artık aksama dogru yaparım testı.10.gun yarın
Sabırsızlıgın hazin sonu🤪

Daha iyi oldu aslında biraz daha koyulaşır belki 🤣🙈

Çok fena kasık ağrım var adet ağrısı gibi ve rahme iğne batıyor kasılıyor aynı zamanda acık yazıyorum ama belirti bu da büyük tuvalet varmış hissi var ama tuvalete gidiyorum yok 🥺 aşırı ağrım var adet günü gibi gelen giden de yok olmasın da inş yerleşiyor onun ağrısıdır

Çok fena kasık ağrım var adet ağrısı gibi ve rahme iğne batıyor kasılıyor aynı zamanda acık yazıyorum ama belirti bu da büyük tuvalet varmış hissi var ama tuvalete gidiyorum yok 🥺 aşırı ağrım var adet günü gibi gelen giden de yok olmasın da inş yerleşiyor onun ağrısıdır
Hadi inşallah yerleşmedir iyi düşünelim

Evet yerlesıyor annesı bebısın.guzel dusunelım guzel olsub💕😍

Aynen ya bende de aynı durum eczanelerde de öyle 🤣 büyün mahalle her gidişimde dua ediyor vardır diye ama hep havamı almış oluyorum 🤣
Durumla ilgili konu açtım bakalım ne yazacaklar, eski yorumlarda herkes bu test yanıltıyor diyor niye böyle test yaparlar ki ya insanları telaşa veriyorlar bide gebelik yani 🥺☹️

X