2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya kızlar ben çok kötü bir rüya gördüm hayırlara vesile olsun sabah uyanınca kanamam varmış adet oldum diyorum ama elimi atıyorum elime 6-7 tane embriyo geliyor yuvarlak birseyler bebeğe de benziyor pıhtı gibi de ben bu kadar fazlayı nasıl düşürdüm diyorum düşmese nasıl doğuracaktım diyorum çok ağladım o sıra uyandım çok korktum ya uyanınca şükrettim rüya diye hani düşürmeye de üzülmedim aslında o kadar fazla nasıl olabilir diye korkuttu

Korkma Allah’ın izniyle bir şey olmaz bu ara çok düşündüğümüz için bilinçaltın oyun oynamış inşallah sağlıkla gelsinler hepimize

Pazartesi Salı gibi belli olur çok erken başladım çok normal hiç çıkmaması bile biyolojik olarak daha betayı salmamış olabilir çocuk

Hayrolsun İnşAllah Son kısımda güldürdün böyle kötü hissettiren rüyalardan sonra bir çocuğa hediye almak sadaka vermek iyi hissettiriyor belalardan koruyor İnşAllah yapmak istersen

Hayrolsun İnşAllah Son kısımda güldürdün böyle kötü hissettiren rüyalardan sonra bir çocuğa hediye almak sadaka vermek iyi hissettiriyor belalardan koruyor İnşAllah yapmak istersen
Ayyy evet öyle yapayım bilinçaltı hepsi dün yine konu okudum bir sürü kafamı karıştırdım salıcam biraz kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…