2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Dune gore bugun daha silikti gectigimiz ayda boyle oldu yarin az cok belli olur diye umuyorum 16. Gun oluyor o yuzden bi supheye dustum
Geçen ayda böyle olduysa geçen ay hiç yumurtlamamış olabilirsin. Benim yumurtlamadığım aylarda böyle olur. Bir koyulaşır bir açılır test. Zaten pik olduğu gün sıvı alsan bile pik oluyor baya koyu oluyor. Şöyle bir durum da var. Sabah pik olup akşam silikleşen gördüm burada. O yüzden ovulasyon testlerini sabah 10 dan sonra akşam 8 den önce günde 2 defa ve hep aynı saatlerde yapmak çok önemli. Belki de reglin 16. günü değil 21. günü yumurtluyorsun. Her ay aynı gün yumurtlama da olmayabiliyor çünkü.

Bu attığın testlere göre henüz pik olmamış canım. Sen yapmaya devam et.

Tikabasa çatlamıs canım.en son ılıskı cuma gece 12 de olmustu.bıde sımdı olacak.dedıgın gıbı 36 saat olmus olacak.umarım yumosu kacırmamısımdırdun gece uyuya kalmısım sen yaptınmı bugun tekrardan test

Eklentiler

• 4E590BB6-53CB-46CC-8584-DA61B76DF953.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 90
Benim de tam çatladı yumurt bakalım 13’ünü nasıl bekleyeceğiz

Eklentiler

• 845F8482-AEB5-4459-A679-A872E7DBDB15.jpeg
    183,4 KB · Görüntüleme: 85
Hiççç sıkıntı yapma. hususi kız bebek isteyenler yumurtlamadan 3-4 gün önce ilişki yaşayıp bırakıyorlar mesela. İçinde yaşayan spermler vardır mutlaka. Bugünü de değerlendirin miss. Sonra hayırlı haberini alalım 10 gün sonra

İnşallahh günlerdir test yapıyorum dün penbe gelince regl oldum sandım bir ümit bugün yapayım dedim hemen böyle çıktı ümitlenmekte istemiyorum bir kere kimyasal yaşadın
İçini ferah tut. İnşallah güzel haberler alırsın. Şu bir kaç gün koyulaşma takip et sabahları test yapıp. Sonra gider kan verirsin, hemen acele etme kan verme için de.

Aynen cnm 36 saatte 1 ilişki super,
Bide yarın gece ilişki olsun
Test yapmadım bugun
Telaşım var, piknik var bugun
Kafam dağılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…