2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim gördüğümü görebilen var mı hayalet bir çizgi belirdi çok anlamıyorum ben kuruma nasıl olur böyle mi ? İlk 10 dk içinde çekilmiş foto

Aynen cnm 36 saatte 1 ilişki super,
Bide yarın gece ilişki olsun
Test yapmadım bugun
Telaşım var, piknik var bugun
Kafam dağılsın
İyi eglenceler canımtamam yarın aksamda yapıp dınlenme moduna gecıyorum artıkaksam yaparsın testı o zaman daha ıyı beta bıraz daha yukselır gun ıcınde

Yorumunuz icin cok tesekur ederim adetlerim duzenlidir hic sasmaz o yuzden suana kadar yaptigim testler arasinda en koyusu o yuzden yumurtlama diye dusundum diger yaptigim testerim hep silik

Hadı ınsallah bebegım evet persembe cuma ve bugunu degerlendırdım sabah 9 bucuk gıbı.ınsallah yumosun kacacak yerı kalmamıstır

aynurland bende elendim maalesef.. çok umutlanıp yere çakıldım. En iyisi testlerden yardım alıp deneyeceğim ilk kez adet bitince hadi bakalım birde öyle denemek lazım..

Ayy bebısmm catlattık yumosları vallaartık hayırlısı saglıklısı Allahın takdırı bakalım.degerlendırmelerde güzel bakalım neler olacak.yarında degerlendırelım son bıkez ama
Biz hiç boş geçmedik adet bitiminden beri her gece oldu acaba yumurtlama öncesi içimde olanlar mı ilk sırayı kaptı kız bebiş için işe yarar mı acaba ya

Biz hiç boş geçmedik adet bitiminden beri her gece oldu acaba yumurtlama öncesi içimde olanlar mı ilk sırayı kaptı kız bebiş için işe yarar mı acaba ya
Helaaall bee sanaa bebegıım öncekılerden bırı geldıyse kız en yenıler gucluyse erkek olur bebısm.saglıklı olsunda ıkısıde olur

Benım kasıklar elımle degınce bıle şiş patlayacak gıbıydı,bugun gecmıs hıc ne agrı ne sızı kalmıs senındemı oyle canım

Helaaall bee sanaa bebegıım öncekılerden bırı geldıyse kız en yenıler gucluyse erkek olur bebısm.saglıklı olsunda ıkısıde olur
Evladın kızı erkeği olmaz sağlıklı olsun ama kardeşim de erkek etrafımda hep erkek çocuk var kuzenim doğum yaptı erkek dayımın eşi doğum yaptı erkek
Dışarıda kız bebiş görünce eşim de ben de yumos yumos oluyoruz hemen fazla erkek görmekten kız bebek sevmeye hasret kaldık
Of zaman geçmek bilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…