2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Bugün hiç iyi değiliz biz, kızım sabah yataktan düştü kafası şiş hastaneye geldim sistem yok bekliyorum. Ağlayıp sızlamiyor baska bir belirti de yok bekliyorum işte:/
Oyy geçmiş olsun canım , birşey yoktur korkma ama önlem alarak iyi yapmışsın, park yatakta yatır ya yatakta düşüyorlar bizimkini de düşürmüştüm bende

Oyy geçmiş olsun canım , birşey yoktur korkma ama önlem alarak iyi yapmışsın, park yatakta yatır ya yatakta düşüyorlar bizimkini de düşürmüştüm bende
Yaa kıyamam ya insan çok kötü oluyor ya 4 saat takip verdi bekliyoruz şuan. Daha dikkatli olcam inşallah birşey olmaz.

Çok heycanlı ya sağ salim kucağına al çok güzel geçsin tüm süreç inşallah

Yaa kıyamam ya insan çok kötü oluyor ya 4 saat takip verdi bekliyoruz şuan. Daha dikkatli olcam inşallah birşey olmaz.
İnşallah canım haber et bize de
Sağlıkla kucağına al canım adıyla yaşasın dün de benim aklımdaydın ne yaptın diye bi koşturmacadan yazamamıştım
İyiyim kızlar daha Ankaraya bile gitmedim doğum Ankara da oğlanın doktorda olacak inşallah 38 ya başı ya sonu gel dedi, 30 Dan sonra yorucuydu gerçekten özel durumum olmasa sanırım bu kadar arası kısa bebek kimseye tavsiye etmem daha doğmadan bile en çok zorlayan vicdan azabı çünkü oğlan kucak istiyor alamıyorsun ya çok zor, bi yandan da şuan iyi ki diyorum çocuklar biraz rahatladı ya eşim bile ya yeni rahatlamıştık heralde bida istemezdik böyle rahatladıktan sonra diyor bebeğin beşiğini kurdum , eşyalarını yerleştirdim resmen çiftledik gibi oluyor bebeği zaten anne yanında yatan çocuk varken bi beşik daha dolu olan dolaba bi çocuk eşyası daha yerleştirdim, şuan doğum için dua ediyorum kolay olsun diye benim oğlan 3900 doğmuştu bu hanım çıktı iri olmaz dedi doktor , sizde duanızda unutmayın , bu 2 gebelik yakın olduğu için 28 haftadan beri yalancı sancılar yokluyor ne zaman doğar hiç bilmiyorum ama 40 o beklerse şaşırırım

Kızlar benim oğlan 1 ay oldu biberonu mamayı kendisi bıraktı 1 haftadır hasta ishal kusma ishal biraz normale döndü nugün kusmadı ama halsizlik geçmedi daha yavrumun gözümün önünde eridi 9 kiloya düştü yemiyor bir şey tavsiyeniz olur mu ne biberona tekrar alışsın istiyorum ayran kefir süt hiç bir şey içiremiyorum suluk aldım bardak aldım almadığım şey kalmadı su içiyor tek

Allah kolaylık versin canım, kolayca hayırla doğur inşallah minnoşu bizi de mutlaka haberdar et olur mu çoğu gitmiş azı kalmış evelallah, az daha sabır

Bugün ben de tatilden kalan son kıyafetleri dolana yerleştirirken kızımın ne kadar büyüdüğünü kıyafetlerden bir kez daha anladım çok şükür çok güzel bir hazırlık aşaması geçirmiştik bebeğimizi beklerken. Hele bugünlerde işe başlayacakken beni ne kadar mutlu eden 2 yıldı Allah’a hamd olsun Instagramdaki Özden’e heveslenmiyor değilim imkani olan doğursun kızlar

Amiin canım, ederim inşallah
Ya katılıyorum en büyük mutluluk ama imkanın olacak yardımcıların olacak öyle çalışma derdi falan olmayacak , beni onun mutluluğu kadar mutlu eden birşey gerçekten yok dünyada ben 2 yıl olmadan doğum izni tekrar 2 yıl kullanacak gibiyim, bakalım o saatten sonra iş hayatına nasıl adapte olacağım ama dediğin gibi bir yandan vicdan yapsam da bir yandan da oğlan bu sayede benle büyüyecek resmen 3.5 sene beraberiz inşallah diye seviniyorum, sonra bazen çalışsam dinlenirim diyorum, netice hep aynı yere geliyor analık delilik

Çok çok gecmıs olsun. Bu halde ıken yatıs yapılmadı mı canım. Bızım boyle olmustu dırek yogun sıvı kaybından yatıs yapılmıstı 4 5 gun tam duzelene kadar hastanede 7 24 serum verıldı. Duzelıp yemeye baslayınca cok cabuk toparlıyorlar yeter kı dogru tedavı yapılsın. Bıze Reflor ve çinko vermıstı doktorumuz. Cok sukur cok gecmeden eskı halıne donmustu. Eger Çinko kullanmıyorsanKesinlikle kullan iştah acıyor

Son düzenleme:
Kızlar bide hepiniz artık tecrübeli annelersiniz ben ilk oğlana emzik vermedim başta zorlandım ama bıraktırma derdi olmadı, peki emzik verenler iyi ki diyorsunuz yoksa vermeseydim mi 2. De nasıl bir yol izlemeliyim gene hiç bulaşmasam mı emzik işine ne dersiniz?

Valla ben iyi ki diyorum emzik benim işimi çok kolaylaştırdı ki alin öyle çok düşkün değil şimdi de hep uyumadan önce alıyor önceden de öyleydi bırakırken zorlanacağını düşünmüyorum açıkçası.

Canım ben ıkı ogluma da verdım ama uyku asaması ya da dısarıda durmayınca vermıstım. Sonra ıkısı de 6 aylık olunca ıstemedıler ben verınce fırlatıp atıyorlardı. Yanı avantajı coktu mesela uyku sınyalı alınca emzıgı verıyordum besıgıne koyunca kendı kendıne uyurdu fakat hıc bagımlı yapmadım gun ıcınde vermedım ya da nadır verdım uyku harıcı.

Sanırım vereceğim bende ya gördüğüm en büyük yardımı uykuya geçişte, oda önemli hatta en önemlisi

Emzik candır diyorum. Uykuya geçerken hep verdim şuanda da sadece uykuya geçerken alıyor emziği onun dışında takmıyor ki ben çok isterdim takmasını emzik takan bebek beni çok mutlu ediyor ya

Geçmiş olsun canım pipet sevmiyor mu ?

Vermelisin bence seni emzik yapmaması için hem de kendini yatıştırmada uykuya geçişlerde fayda sağlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…