2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzumm iyiyim hamdolsun bir ara hastaneye yattım , suyum bitmişti , geri geliyor yavaştan ama her an takipteyim bebişi her an alabilirler sen nasılsın canım benimmmm
Elhamdülillah iyiyim bende 32 haftalık olacağız nasipse geçen nst ye girdim sorun çıkmadı doğum için falan da hiç bişi demedi doktor heö devlette hem özelde takipli gidiyorum

İyiyiz biz de çok şükür bi problem yok. Allah nasip ederse 38.hafta sezaryen olacağım, Ağustos’un 10’u gibi. Sizlerde ne var ne yok
Allah iyilik versin canım benim hayırlısıyla sağlıcakla kucağınıza alın inşallah kuzunuzu ben de 5 temmuzda doğuma alınacağım canımm bebeğimin böbrek probleminden dolayı 36. Haftada doğum olacak hayırlısıyla

İyiyiz biz de çok şükür bi problem yok. Allah nasip ederse 38.hafta sezaryen olacağım, Ağustos’un 10’u gibi. Sizlerde ne var ne yok
Aaaa hadi sağlıkla gelsin inşallah ben Ağustos grubunda kaçırdım galiba yada yazmadın
Rabbim sağlıkla şekilde seninde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım doktor biraz benide korkuttu erken doğum için Allah'tan sonuçlarım temiz çıktı sessiz sedasız ilerliyoruz şimdi 33+1 oldum bende

Reactions: ztt
Amin canım benimm hayırlısıyla sağlıcakla sen de kucağına al inşallah , hayırlı kolay doğumlarımız olsun inşallah

Amin canım benimm hayırlısıyla sağlıcakla sen de kucağına al inşallah , hayırlı kolay doğumlarımız olsun inşallah
Amin canım benim ne çabuk gelip geçti zaman şimdi geçmişe baktım da ne çok telaşlarımız varmış heyecanlarımız bekleyişlerimiz sonuçlarımızz hele benim kalpten gitmelerim

Çoğunuzu geriden takip ediyorum arada yazdıklarımda oluyor canlar nasılsınız ne durumdasınız ahvaliniz nasıl iyi kötü zamanlar geçirdik hepimiz şimdi ayrı ayrı telaşlardayız....

Amin canım benim ne çabuk gelip geçti zaman şimdi geçmişe baktım da ne çok telaşlarımız varmış heyecanlarımız bekleyişlerimiz sonuçlarımızz hele benim kalpten gitmelerim
Canım benimm ya dün gibi aklımda tabi geldi geçti tatlı tatlı heyecanlar, Rabbim isteyen herkese güzel telaşlar nasip etsin inşallah

Canım benimm ya dün gibi aklımda tabi geldi geçti tatlı tatlı heyecanlar, Rabbim isteyen herkese güzel telaşlar nasip etsin inşallah
Amin amin öyle gerçekten şmdi nasılsın kavuşmaya son 4 gün Allah'ın izni ile sıkıntılı bir durum bişey yok değil mi sezeryan olacaksın

Amin amin öyle gerçekten şmdi nasılsın kavuşmaya son 4 gün Allah'ın izni ile sıkıntılı bir durum bişey yok değil mi sezeryan olacaksın
Heyecanlıyım canımm bayağı , günler geçmiyor sanki bizim kuzunun böbrekleri mesanesinde kötüleşme var canım o yüzden aslında erken doğum planladılar , böbrek problemi kaynaklı benim de suyum az , bize dua et inşallah sağlıcakla kavuşalım sezaryen mi olur yoksa ilaçla mı normal doğum tetiklerler bilmiyorum kuzum hiç

Mevlam hakkında hayırlısı neyse onu versin gülüm darda zorda koymasın o miss kokuyu huzurla çek içine inşallah

Ay vala canım yazmamış olabilirim hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…