2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım öncelikle çok geçmiş olsun birbirimizi çok iyi anladığımız çok zor bir süreç. Ben de bugün kürtaj oldum genetiğe gönderildi. İnşallah sebebi belli olur ve tedavisi ona göre yapılır bir daha bu acıları yaşamak zorunda kalmayız,🙏🏻 En azından hamile kalabiliyoruz ve eğer sebebi bulunabilirse tedavisi de bulunabilir. Ümidini kaybetme. Hayat devam ediyor. Belli ki bir sorunu vardı bebeklerimizin ve öyle dünyaya gelemiyorlardı. Dünyaya gelip eziyet içinde yaşamalarındansa belki de böyle olması onlar için daha iyi oldu. Cennette buluşacağız onlarla ve bize şefast edecekler. Dilerim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza aldığımız günler de gelir
Amin canım benim 🙏🏻 ben üstüne influenza oldum. 3 gündür çok kötüyüm, ve bu yüzden işlenimi ertelediler yani kürtaj olmadım daha. Anestezi doktoru uygun olmaz dedi. Cumartesi kendimi iyi hissedersem işlemi yapacaklar. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Allah kimseye yaşatmasın. Herkes sağlıkla bebeklerini kucağına alır inşallahhh 🙏🏻 her şeyin hayırlısı olsun 🙏🏻

Merhabalar, öncelikle pozitif sonuc alan herkesi tebrik ederim Allah saglıcakla kavustursun inşallah 🤲 Olumsuz sonuc alanları da Rabbim en kısa zamanda sevindirsin insallah🤲
Benim bir sorum olacaktı aranızda haşimato troidi hastası olan var mı? Transferden önceki Tsh degeriniz kaçtı?

• Amin
Reactions: ztt
benimde 8. gün kanda negatif çıktı daha umudum kalmadı...
Çok stres yapıyorsun sakin kalmaya çalışsan biraz her sayfada görüyorum seni insan üzülüyor evet kabullenemiyor zor geliyor ama yapmayın bunu kendizinize 2 günde neler değişiyor bilemeyiz 🥺🥺🥺🥺 Rabbim gönlüne ferahlık versin

Çok stres yapıyorsun sakin kalmaya çalışsan biraz her sayfada görüyorum seni insan üzülüyor evet kabullenemiyor zor geliyor ama yapmayın bunu kendizinize 2 günde neler değişiyor bilemeyiz 🥺🥺🥺🥺 Rabbim gönlüne ferahlık versin
evet gerçekten çok stres yapıyorun önüme gelen sayfaya yazıyorum, hemde kadın doğum katında sağlıkçıyım. insan başkasına çok güzel akıl veriyor ama söz konusu kendisi olunca maalesef... insan hiç tanımadıklarından umut bekliyor ah ah Allahım sen çok büyüksün

evet gerçekten çok stres yapıyorun önüme gelen sayfaya yazıyorum, hemde kadın doğum katında sağlıkçıyım. insan başkasına çok güzel akıl veriyor ama söz konusu kendisi olunca maalesef... insan hiç tanımadıklarından umut bekliyor ah ah Allahım sen çok büyüksün
O duyguları 8 senedir çok çok iyi biliyorum hem kapı kapı dolandıö hemde burada benimde yazmadığım açmadığım konu kalmadı 🥺 ama stres şuan senin için iyi değil kendini tutmaya çalış derdini sevince çevirsin Allah'ım çok olumlu konuşmak isterdim gerçekten ama acı gerçeklerle yüzleşmek gerek benim kendime aldığım ders bir doktor yüzünden oldu beni o kadar pohpohladı ki ilk denemede havalara girdim ben olacak olacak gözü ile baktım yerle yeksan oldum yıllar sonra yeniden sürece başladım başka yerde hep temkinli oldum bu doktor da kesin gözü ile bakıp konuştu hiç duymamazlıktan geldi umudum sıfırdı ama mevlam nasip etti lütfen üzülme bekle mevlam nasio etmişse seninledir zaten....

X