2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşaAllah kuzum beklıyoruz henuz olmadı valla

Yok pek değil yani dün iki dilim kek yedim günler sonra onun dışında meyve ile geçiştiriyorum kendimi zaten canım çokta çikolata tatlı İstemiyor artık uzun bir süredir yemeyince nefsim köreldi galiba
Bende dikkat ediyorum ama elimden geldiği kadar
Yaaaaaaaa
Allah razı olsun beklıyoruz daha olmadım
Yaaaaa hadi bakalım

Canımm maşallah Rabbim hayırlısıyla kalp atışlarını duymayı da nasip etsin, bir ömür hiç ayrılmayın

bide kafama şey

ya beni dün ağrı o kadar korkuttu ki dedim yani kesin bir sorun oldu yani regl günümde geçti zamanla hafiflemesi gerekmiyor muydu bu ağrıların
Canım doktoruna sordun mı? Evet benimde regl sancım oluyor ama hani çok korkutacak kadar şiddetli değil. Kanamam vs de yok şükür. Onu da kontrol et yani. Sakinleştir kendini bide heyecanlı annecik biraz da acaba heyecan endişeden mi böyle oluyoruz bilmiyorum

Reactions: ztt
Uyguna ilaç ya da ücretsiz verebilecek olan var mı acaba

Lekelenme olur aşırı olmadığı sürece korkma dedi doktorum zaten ben sonra kalp atası için gittim bı sıkıntı yoktu

Çok şükür kanama yok daha önce sorduğumda doktoruma normal demişti bende bi kaç güne geçer sandım ama yok geçmedi sorun ağrı değil çekerim ama ağrı oldukça korkuyorum kötü bi şey mi oluyor diye

Doktor muhatap olmuyor. Hemşirelere arayıp bildiriyorsun. Birinci transfer negatif bu dondurulmuş embriyoydu buda kimyasal oldu.baskada embriyom yok zaten. Başka doktor hastane arayisindayim.tavsiye edeceğiniz biyer varmı.
Bu süreçte doktor çok önemli ben İstanbul Acıbadem Fulya hastanesi gidiyorum doktorum hale goksever çelik çok iyi ve ilgili bir doktor telefon sürekli kendisiyle iletişim hâlindeym 2 tane emrbyom vardı sonuç aldım gayet başarılı bir doçent doktoru ama siz daha bilirsiniz

Herkese merhaba cylco kullanıyorum bugün son ilacımı da aldım bir sonraki adette transfer olacam fakat akşama doğru açık kahve lekelenmem oldu. Bu durumu yaşayan var mı acaba ilaç kullanırken lekelenme yaşamam normal mi?

Son regl tarihinizden kac gün gecmisti ve haptan kac tane kaldi bunlar onemli ben o ilaci kullanirken erken regl olmuştum transferim ertelenmisti doktorunu bilgilendir canım mutlaka

Doktor muhatap olmuyor. Hemşirelere arayıp bildiriyorsun. Birinci transfer negatif bu dondurulmuş embriyoydu buda kimyasal oldu.baskada embriyom yok zaten. Başka doktor hastane arayisindayim.tavsiye edeceğiniz biyer varmı.
pendik medical park semra esenkaya tavsiyemdir beni mucizeme kavusturan canım doktorum❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…