2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İyiyim canım benim hamdolsun Demirim çok düşmüş onun ilacına başladığım için biraz rahatsız etti beni 3 gündür ama şimdi daha iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun çok taze annemiz
İyiyim canım çok dinlemiyorum hala kendimi ama bazende korkmuyor değilim yaaa değişik duygular yaşıyorum hep
Nelere dikkat ediyorsunuz bu süreçlerde ben dikkat ediyorum ama edebildiğim kadar tatlı falan tüketiyormusunuz

Kaynanam sağolsun sürekli organik tavuk organik yumurta ile falan besleniyorum ben.tatlı tüketmiyorum zaten hiç canım ıstemıyor. Meyve bol yiyorum. İki günde bir balık yiyorum ama dip balığı olmayacak şekilde. Hamsi istavrit somon balığı arasında takılıyorum. Zararlı diyebileceğim sadece yarım kasecik tuzsuz çekirdeğim var

İnşallah çok güzel geçsin canım süreçlerimiz , korku illa ki oluyor ama Rabbimize sığınmak lazım her konuda hepimiz öyleyiz canım hep bi şüphe hep bi değişik duygular

Yok pek değil yani dün iki dilim kek yedim günler sonra onun dışında meyve ile geçiştiriyorum kendimi zaten canım çokta çikolata tatlı İstemiyor artık uzun bir süredir yemeyince nefsim köreldi galiba

Redostimi 1x1 mi kullanıyorsunuz ?

Reactions: ztt
O korku hic gecmiyor valla bende de hep var hep bu sefer kesin birsey oldu modundayim. Simdi de resmen fena regl sancisi cekiyorum keseyi gorup kalp atisini duyana kadar rahat yok bugun transferi saymazsak 14. Gun

18inde gidicem bende doktora bana 10 gün sonra gel dedi. Benim de iki gündür regl sancısı gibi bir ağrım oluyor. İkimizde de olması içimi rahatlattı benim biraz
Ya ikinizde de olmasi beni daha da rahatlattı evet hafif hissediyordum regl sancisi ama son iki gundur benim de baya regl oldum olcam gibi diken ustunde geciyor belden vuruyor

Canım genelde canım çekerse yiyorum zaten tatlı çok severimmide yanmasına çubuk kraker leblebi ye demişti doktorum onun dışında aşırı bir dikkatim yok tabıkı badem fındık ceviz falan yıyorum.

bide kafama şey
Ya ikinizde de olmasi beni daha da rahatlattı evet hafif hissediyordum regl sancisi ama son iki gundur benim de baya regl oldum olcam gibi diken ustunde geciyor belden vuruyor
ya beni dün ağrı o kadar korkuttu ki dedim yani kesin bir sorun oldu yani regl günümde geçti zamanla hafiflemesi gerekmiyor muydu bu ağrıların

bide kafama şey

ya beni dün ağrı o kadar korkuttu ki dedim yani kesin bir sorun oldu yani regl günümde geçti zamanla hafiflemesi gerekmiyor muydu bu ağrıların
Valla bende ters birsey yaptim diye dusunuyordum yatip dinlendigim pek yok, iyi bakamadım herhalde dedim ama normal demek ki. Ogluma hamileyken de hissettigimi hatirliyorum ama hemen gecmisti sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…