2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Buarada H&M ve Trendyolda çok güzel elbiseler var bu yaz hamile kıyafeyi ve oversize kıyafete ihtiyaç olacak tabi ki önceliğim kesinlikle elbise çünkü püfür püfür essin
Ben trendyoldan aldım birkaç tane tatlı oldum hava ısınsa da giysem ama bazılarında bedenleri tutturamadım hamile koleksiyonlarını beğenmiyorum diğerlerinde de bedeni ayarlamak biraz zor ama birkaç tane buldum

Bakıcam canım çizgiye sağol bu arada sabahtan beri giremiyorum siteye hata veriyordu bitek bende mi oldu anlamadım

Bende senin gibiyim ağrı kesici bile içemem yarım parol keser o derece işte ama bebiş için mecburen içmeye çalışıyorum bende sabah akşam yazmıyor dün içtim midem bulanıyor dünden beri bulantılarım geri geldi sanki

Evet bunu ben de okumuştum işte abimin eşi hamileyken doktora içermediğini kesip ya da kırıp içmesinin uygun olup olmadığını sormuştum sıkıntı olmaz demişti o yüzden söyledim sanırım sebebi miligram dağılıyor o yüzden kırılmaması gerekiyordu yanlis hatırlamıyorsam. hatta biz kırıntıları müptezel gibi parmağımizla toplayıp diline koyuyorduk boşa gitmesin diye hahahah

Kızlar benim alt karın bölgem de göbeğin baya aşağısında yani sol tarafta bir sertlik var sağda yok ama. Ağrım da var karnımın o kısmında, bebek karın bölgesinde tam olarak nerde oluyor o sertlik bebek mi acaba diye merak ettim

Ay joie litetrax dört, iki gözümün çiçeği. Bizimki de bunun grisiydi, iki model arasında kalmıştım, kahve koyma yeriyle beni cezbetmişti. Ben çok memnun kaldım ve özellike yürüyüş mesafesinde parka sahile gitmek için bozuk kaldırımlı yollardan geçerken kullanacaklara çok tavsiye ederim.

İlk altı ay anakucağı (yoksa puset mi deniyor?) diye bir aparat kullanılıyor. Ben o aparat ile birlikte almıştım (joie gemm), aynı zamanda oto koltuğu olarak kullanılıyor. Pusete takınca yüzü size dönük oluyor bebeğin. Modeller çok kişisel tercihe bağlı, herkesin kullanım alanı farklı çünkü ama fiyat performans olarak joie’den çok memnun kaldım, yedek parça tamir vb konularında da sıkıntı yaşamadım (ebebek o konuda çok iyi idi, öyledir umarım hala) depoda çürümediyse bunda da kullanmayı düşünüyorum hatta

İnşallah herşey yolundadır buradan bizede yaz geçmiş olsun. Üzülme hiç arada yorgunluktan strestende olabiliyor sanırım

Kızlar güzel haberle gelemedim maalesef kalp atışı durmuş, çok üzgünüm, başından beri aşırı stresli gergin ve kaygiliydim, biseylerin ters gittiğini hissetmiştim, 2 tane oğlum yanımda ve onlar tesellim tabi, üçüncü çocuk konusunda biraz kararsizdik sonra Allah nasip etti, çok alismistik ve çok üzüldük tabi, belki de sağlıksızdi diyor ve oyle teselli ediyorum kendimi, yarın büyük ihtimalle kürtaj olacak, sizlerden dualarınızı istiyorum, inşallah hepiniz saglikla güzellikle alırsınız yavrularınizi kucağınıza, Allah'a emanet olun güzel anneler

Rahme düştüğü an insan o bebeğin hissini alıyor kendine. Rabbim 2 evladınıza sağlık, uzun ve güzel ömür versin

Çok geçmiş olsun dualarımdasın, rabbim iki evladına uzun ömürler versin

Çok üzüldüm. Evlatlarına uzun, sağlıklı, mutlu ömür diliyorum
Allah gönlüne göre versin, eğer istersen inşallah kısa sürede sağlıklı bir gebelik ve bebek nasip etsin.

ozel olmayacaksa yurtdisinda nerede kaliyorsun acaba

Ben trendyoldan aldım birkaç tane tatlı oldum hava ısınsa da giysem ama bazılarında bedenleri tutturamadım hamile koleksiyonlarını beğenmiyorum diğerlerinde de bedeni ayarlamak biraz zor ama birkaç tane buldum
Bende
Çok geçmiş olsun Allah ailenize ve size sağlık sıhhat versin inşallah

Kötü haberlere çok üzülüyorum herşey Allahtan tabi ki ama bukadar emek veriyoruz. Atlatsak şu riskli haftaları sağ salim
Ben de öyle, gerçekten kalbimde hissediyorum arkadaşların üzüntüsünü. Umarım bu son kötü haber olur artık, bundan sonra sadece mutluluk paylaşırız.

Ben de öyle zaten kaygı seviyem yuksek benım de hep kotu bır sey mı olacak acaba korkusu yasıyroum sonra kendimi toparlamaya calısıyorum. Bugun avm de bayıldım tansiyonum düşmüş ilk kez böyle bir sey yasadım kotu bır deneyımdı. Beslenme konusunda daha dikkatlı olmalıyım sanırım

Çok geçmiş olsun canım düzenli tansiyon takibinide yap mutlaka ben yapıyorum ihmal etme onu önemliymiş sanırım. Ayrıca bir sorum var herkese gebelik şekeri testi yaptıran oldu mu şuana kadar? Nasıl yaptırıyoruz? Yurt dışında görüştüğümüz doktorlar yaptırın mutlaka diyor ama erken mi ben bilemedim doktoruma mı sormam gerekir?

Böyle ani durumlar için yanına kuru meyve, ceviz badem alabilirsin. Hem taşıması hafif şeyler olduğu için kolay hem de kuru meyve kan şekerini yükselttiği için o bayılma hissini kaldırıyor.

Canım onun için çok erken 24. Hafta civarında yapılıyor diye biliyorum ben.
Düzenli tansiyon takibi ben de yapıyorum o da çok önemli evet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…