2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Çook teşekkür ederim, ara ara indirimler oluyor takip etmek gerek. Küçük şeyler için önemli değil ama büyük parçalar gün geçtikçe pahalanıyor. O yüzden yavaştan almak mantıklı geliyor bana. Mesela ikea’da beğendiğim bir şifonyer var, daha almaya gerek yok ama biliyorum beş ay sonra daha pahalı olacak. 🥲
Ay katılıyorum böyle böyle biticek ihtiyaçlar. Anneler günü indirimleri baya güzel gözüküyor markalarda almak lazım bu dönem

Arkadaşlar merhaba birkaç gündür giremiyordum, öncelikle cinsiyetleri öğrenen arkadaşları tebrik ederim; darısı sağlıkla kucağa almak inşallah🙌🏻🥰 Bugün öğleden beri sırt bel ağrısıyla yatıyorum. Sabahtan kurutmadan çamaşırları aldım, çamaşır odasını falan düzenledim, o mu tetikledi bilmiyorum. Ama asıl aklıma takılan soru şu, pazartesi 11+6 olduğumda perinatolojiye gideceğim. En son 10+1de gittiğimde 10+6 gözüküyor demişlerdi. Önceki muayenelerde de hep bi önden gidiyordu. Sizce cinsiyet öğrenme ihtimalim var mıdır? Sonuçta onlar kadın doğuma göre daha ayrıntılı bakıyorlar
Canım ben 2 doktor takipli ilerliyorum bir doktorum perinatolog, sordum 12. Haftada randevum var net görürsem söylerim göremezsem 16. Haftayı beklersin demişti

Doktorum bunu yazmış kızlar ben bunu nasıl yutucam bilmiyorum midemi bulandırmaz inşallah varmı kullanan aranızda

Eklentiler

• 3EF4098E-7A09-4C5B-9163-F3AC067E7AEF.jpeg
    3EF4098E-7A09-4C5B-9163-F3AC067E7AEF.jpeg
    169,5 KB · Görüntüleme: 99
Ben çook yorgunum ama hakettim. Alışveriş merkezinde bebeğe bir şeyler baktık, sonra sahile indik yürümek için. 2,5 km yürümüşüm. Ama dönemedim. Oturdum kaldım🤣
Bu arada joker baby’de bebek arabalarında indirim var baya. Bebeğin arabasını almış olduk 🥰🥰
Allah Allah nasıl bir indirim kş bu? Ne kadara geldi 🐣☺️

Merhaba bayanlar 🌸 kafam çok karışık bana bi bakar mısınız bebişim 22 haftalık oldu halen cinsiyet belli değil 🤭 bi erkek dediler bi kız dediler dün gittim yine erkek dediler ve bana kız dediklerinde ben alışveriş yaptım kapı süsü dahil 🥺bi ultrason fotoma bakın sizden erkeğe benzetecek misiniz
Ben bu fotoğrafta bebek görmüyorum ki canım acaba yorgunluktan mı🫠

Allah Allah nasıl bir indirim kş bu? Ne kadara geldi 🐣☺️
Ben araştırdıktan sonra travel sistem bebek arabasına karar verdim.
Bu istediğim özelliklere sahip, çift yönlü kullanım, 5 nokta emniyetli, port bebeli. Taşıma kapasitesi de 22 kg. Sadece kapanınca çok küçük olmuyor.
Valla 15.000 den 10.750 ydi etiket fiyatı. Biz biraz daha konuşunca 9750 yaptılar. Hala pahalı kabul ediyorum ama hem baya kaliteli görünüyordu, hemde internette de o civarlarda. Hatta bak ebebek de böyleymiş🫠
Yasak mı paylaşmak bilmiyorum ama paylaşmış oldum🤣

Eklentiler

• CFD330E7-CB29-402D-A052-EA862A0C6359.jpeg
    CFD330E7-CB29-402D-A052-EA862A0C6359.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 95
Doktorum bunu yazmış kızlar ben bunu nasıl yutucam bilmiyorum midemi bulandırmaz inşallah varmı kullanan aranızda
Bende benzeri olan imom kullanıyordum gebeliğimin başından beri doktorum bıraktırıp sadece demir, folik asit ve devit3 e devam ediyoruz dedi. Anlamadım herkes yeni başlıyor ben neden bıraktım😂

Bende benzeri olan imom kullanıyordum gebeliğimin başından beri doktorum bıraktırıp sadece demir, folik asit ve devit3 e devam ediyoruz dedi. Anlamadım herkes yeni başlıyor ben neden bıraktım😂
Folik asite de yenimi başlayacaksın cidden ilginç olmus banada kan ve devit yazdı canım içeriği nasıl bilmeden direk aldım bende imom alsaydım dedim hatta şimdi hiç duymamıştım bu ilacı çünkü

Ben araştırdıktan sonra travel sistem bebek arabasına karar verdim.
Bu istediğim özelliklere sahip, çift yönlü kullanım, 5 nokta emniyetli, port bebeli. Taşıma kapasitesi de 22 kg. Sadece kapanınca çok küçük olmuyor.
Valla 15.000 den 10.750 ydi etiket fiyatı. Biz biraz daha konuşunca 9750 yaptılar. Hala pahalı kabul ediyorum ama hem baya kaliteli görünüyordu, hemde internette de o civarlarda. Hatta bak ebebek de böyleymiş🫠
Yasak mı paylaşmak bilmiyorum ama paylaşmış oldum🤣
Ay harika sağlıkla kullansın inşallah prenses 😍 bizde geçen sene almıştık bebeğimize kraftın lima modeli ona kullanmak nasip olmadı ama arabamız hazır. Bizde tek o yönden karlıyız 🙈

Ay harika sağlıkla kullansın inşallah prenses 😍 bizde geçen sene almıştık bebeğimize kraftın lima modeli ona kullanmak nasip olmadı ama arabamız hazır. Bizde tek o yönden karlıyız 🙈
Ah hepsi sağlıkla kullansın, çok teşekkür ederiz 🎈🐣 çok değil 5 sene önce araba alınıyordu bu fiyatlara. 🥲 bugün bir kere de şok oldum fiyatlara😂

trueliving_ trueliving_
Tam hatırladığım gibi, bacakları kapalı olduğundan hiç göremiyorum. Ama gönlündeki gibi olmasını diliyorum ❤️

X