2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar bende coktan gittim geldim ama ancak girebildim buraya evde yoğun bir temizlik var annem yardıma geldi fırsat bulamadım herseyi cok iyimis minnosumun cok guzel hareket ediyordu oynuyordu cinsiyeti için de oğlunuza kardeş geliyor dedi ama yine 1 ay sonraki randevuda kesinlestiririz dedi 🥰 bacağı havada pozu var ayağını gösterdi dr orda bende gördüm gibi çıkıntıyi 🥲 Ramziye göre nuba göre belirtilerime göre tamamen kiz diyordum hic biri tutmadı 🙈
Ay bariz görünüyo çıkıntı 🤣 hayırlı olsun

55 le evlenip 2 yılda 65 66 lıra gördüm bende ah 55 le hamile kalsaydım diyorum şuan 🫠 bulantı için gece 2 adet prilam alıyorum sabahta bir tane zofer ama hala devam ediyor bu zamana kadar ilaçsız gelebilmiş olman ne kadar güzel ben başından beri çok fazla kullandım inşallah bir zararı olmaz 😔
Bende 60’la evlenmiştim oysaki 🫠 ama yine de çok kilolu durmuyorum bence yüzüm biraz kilo alıyo benim ama heralde 80’i görürüm 🥹12-15 kilo alırsam. Ya benimki tamamen halsizlikten yani ben maalesef rutin kanlarımı bile bugün verebildim halim ve bulantım az olsaydı daha erken yazdırırdım

Kızlar bende coktan gittim geldim ama ancak girebildim buraya evde yoğun bir temizlik var annem yardıma geldi fırsat bulamadım herseyi cok iyimis minnosumun cok guzel hareket ediyordu oynuyordu cinsiyeti için de oğlunuza kardeş geliyor dedi ama yine 1 ay sonraki randevuda kesinlestiririz dedi 🥰 bacağı havada pozu var ayağını gösterdi dr orda bende gördüm gibi çıkıntıyi 🥲 Ramziye göre nuba göre belirtilerime göre tamamen kiz diyordum hic biri tutmadı 🙈
Ay o çıkıntıyı ben de gördüm 🫠 daha önceki ultrasonu var mı?

Bu arada bulantı yaşayıp çok yemek yiyeyemen varsa ben bu durumlarda önce soda içip ( hiç tam bitirdiğim olmadı ilk kez hamilelikte soda içiyorum) bir süre sonra yoğurdun içine ekmek doğrayıp yiyorum biraz olsa iyi geliyor hem de beslenmiş oluyorum 😂

Bu arada bulantı yaşayıp çok yemek yiyeyemen varsa ben bu durumlarda önce soda içip ( hiç tam bitirdiğim olmadı ilk kez hamilelikte soda içiyorum) bir süre sonra yoğurdun içine ekmek doğrayıp yiyorum biraz olsa iyi geliyor hem de beslenmiş oluyorum 😂
Sodayı seven biri değilim bulantım olduğunda anca bir kaç yudum içebiliyordum ama doktorum sodayı önermiyorum dedi 🤷‍♀️

Ya bende 14 nisanda gitmiştim. Geçen devlete gidince bir oh çektim çok şükür.
Ama kendi doktoruma gitmeyi dört gözle bekliyorum.
Ay şaka maka ben minik minik kıpırtı hissediyorum kimse bana inanmaz belki ama ben inanıyorum kendime hahah 😃
Dün gece bende hissettim ultrasonla ayaklarına baktığı yerde doktorun ama kimseye söylemedim saçmalama derler diye 🙈 böyle içerden gıdıklanıyor gibi oldu saniyelik arka arkaya iki kez oldu bidaha olmadı. Gerçi benim doktorum artık hissedebilirsin çok hararetli dedi ama bilmiyorum ilkinde hiç hissetmemiştim bu çok tuhaftı ☺️

Buraya da at istersen, kan tahlillerinde hamilelikte çok değişiyor
5F725F07-7DF5-45CD-A700-BA20A7D669D6.jpeg

😳🤲🙏

H hayaletcizgi Canım hiç korkma, sadece birazcık idrar yolu enfeksiyonun olduğunu düşünüyorum. Onun dışında hemogram değerlerin normal. Referans aralığı dışında ama sebebi hamilelik. :)

4 kilo olmuş toplamda kaç haftalıksınız şu an
Bugun 12+0 oldum 😍
Dün gece bende hissettim ultrasonla ayaklarına baktığı yerde doktorun ama kimseye söylemedim saçmalama derler diye 🙈 böyle içerden gıdıklanıyor gibi oldu saniyelik arka arkaya iki kez oldu bidaha olmadı. Gerçi benim doktorum artık hissedebilirsin çok hararetli dedi ama bilmiyorum ilkinde hiç hissetmemiştim bu çok tuhaftı ☺️
Ya ben inanırım çünkü cidden hissediyorum 😅 Yan yatınca böyle içimden bişi gecıyor gibi oluyor. Kızımda 16 da hissetmiştim. Ama bunda göbeğimde var kızımda bu kadar erken cıkmamıstı . Dısardan gören kesin anlar yani .

X