2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kiz ne fena stalkersin. Allah herkese senin gibi bir dost nasip etsin, çok aminnn 🙏😁😁
Ben taktıysam ya da çok dikkatimi çektiyse radara alırım, sessiz sessiz sinsice avımı takip ederim sonra dayanamam kibarca patlarim hahahaha 😂😂 yahu ama milleti salak yerine koyuyor yazıyor da yazıyor sabır daa amaann ben çok ayarsizim bu konularda 😅😅

Ben taktıysam ya da çok dikkatimi çektiyse radara alırım, sessiz sessiz sinsice avımı takip ederim sonra dayanamam kibarca patlarim hahahaha 😂😂 yahu ama milleti salak yerine koyuyor yazıyor da yazıyor sabır daa amaann ben çok ayarsizim bu konularda 😅😅
Hah işte akrep burcu tam olarak da böyle bir şey oluyor 😁 bı ara burda burç konusu gectiydi. Sizin burcu bilmiyorum da akrep burcu kişisi böyle oluyor 🤣

Aaa evet bugün yazmıştım djshshshshs
Hahahhaha nerden nereye yahu. Ben çok yorum okurum. Görünce isim çok tanıdık geldi. Başta yok artık dedim ama işte denk gelmesi de çok tuhaf geldi açıkçası 😁 yeğenin de çok tatlı bu arada maşallah ❤️ internet üzerinde bir argoritma var galiba. Burda konuşuyoruz ya o yüzden tiktok videosundaki yorumda denk düştük galiba 🧐

Hahahhaha nerden nereye yahu. Ben çok yorum okurum. Görünce isim çok tanıdık geldi. Başta yok artık dedim ama işte denk gelmesi de çok tuhaf geldi açıkçası 😁 yeğenin de çok tatlı bu arada maşallah ❤️ internet üzerinde bir argoritma var galiba. Burda konuşuyoruz ya o yüzden tiktok videosundaki yorumda denk düştük galiba 🧐
Aynı şeyleri izliyoruz muhtemelen şimdi TikTok keşfet benim hep hamilelik içerikleri dolu😂 ben de önüme gelene yazıyorum artık 😂😂 bu arada ben de çok yorum okurum 🤭

Aynı şeyleri izliyoruz muhtemelen şimdi TikTok keşfet benim hep hamilelik içerikleri dolu😂 ben de önüme gelene yazıyorum artık 😂😂 bu arada ben de çok yorum okurum 🤭
Takip ediyim mi seni takipçin artsın 😁 ya ben her şey izliyorum. Şu sıra kısmetse olur videoları denk geliyor mesela. bol bol kaos ortamı 🙈 Hamilelik videoları da denk geliyor tabi.

Kızım da çok uzun süre çok kötü şekilde atlattım. Serumsuz duramıyordum. Ve ilk haftadan başlamıştı. Bu defa 6.haftada başladı ve sadece bulantı. Anaokuluna gidiyor beslenmesi var bakımı var ayakta durmam lazım onun için 😔neyse ilacı yatin doktrdan isteyeceğim kontrolde size de çok geçmiş olsun. Yipratmayin kendnizi gerekli yardımları alın.bu günler bidaha gelmicek 🧡
Bende bir dahaki kontrolde eğer geçmezse söyleyeceğim bide gün içinde hep var bi kaç saat olmasın hemen korkuyorum belirti niye gitti niye midem bulanmıyo bebeğe bişeymi oldu diye hemen evham yapıyorum annelik=delilik cidden 😂

Ben de sizinle aynıyım 3 kişiyiz sanırım Kasım in ilk günleri doğumu olan 🍀 ben de bayram öncesi gideceğim. 11+4 gibi. Doktor 12. Hafta gel testlere karar veririz dedi. Gelmeden önce benim arastirmami istedi.
Benim de kasiklarima sancı giriyor 9+ olduğum zaman çok sancim ağrım oldu ona göre hafifledi. Keyifsiz durumum, mide yanması, yatma uyuma hali aynen devam 🥴
Üç Aylık demek o kadar güzel olacak ki benim için inşallah önden biz arkadan tüm arkadaşlar aynı süreçten keyifle ilerleyelim.❤️
Benim 6 Kasım sata göre ama sezaryen olacağı için doktorum 26 Ekim dedi. Kısmet artık. 8+5 te gittim en son, bayram sonrası 2 li tarama testi için gideceğim. Yaşım 37 aslında fetal dna yaptırmak istiyorum ama fiyatlar çok yüksek 😬

Benim 6 Kasım sata göre ama sezaryen olacağı için doktorum 26 Ekim dedi. Kısmet artık. 8+5 te gittim en son, bayram sonrası 2 li tarama testi için gideceğim. Yaşım 37 aslında fetal dna yaptırmak istiyorum ama fiyatlar çok yüksek 😬
Merhaba, fetal dna için ne kadar fiyat aldınız?

Kızlar sizler hejdeklenince bildirim geliyor mu bana gelmiyor en son nerede yorum yazdıysam oradan başlıyorum keşke okuyup bıraktıgımız sayfadan başlasam sinir bozucu oluyor bu

Bu arada ilişki ile alakalı yorum yazan arkadaşlar bana ilk kalp atışı olana kadar yasakdı kalp atışı sonrası serbest dedi demez olaydı hormonlar tavan yaptı tabii adama yapıştık ertesi gün hastanelik oldum leke geldi Dr sebeb olmuş olabilir yasak 2 hafta dedi 🤣 çok şükür 2 hafta dedi kız gülmeyin sakın akrep burcu ve birde gebelik hormonları ters tepince başımıza vurdu 🤪🤪

X